Op zich wel een mooie invulling voor de Korenmarkt, maar misschien wel zonde dat er nu ineens twee foodhallen komen, want waar Rozes zat wordt nu ook een foodhall gebouwd toch?quote:Op donderdag 28 juni 2018 19:41 schreef Borrelnootje00 het volgende:
https://www.missethoreca.(...)372739575.1530207516 Beetje oud nieuws wellicht maar er komt een foodhal op de Korenmarkt! Ben benieuwd.
O dat wist ik niet! Waarschijnlijk ander aanbod en andere ambiance (aanname) ? Ligt wel redelijk dicht bij elkaar dan maar voor de korenmarkt is het beter dan het filmhuisquote:Op donderdag 28 juni 2018 19:46 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Op zich wel een mooie invulling voor de Korenmarkt, maar misschien wel zonde dat er nu ineens twee foodhallen komen, want waar Rozes zat wordt nu ook een foodhall gebouwd toch?
Yep, ben er ook geweest. Prima bierafdeling. Wel druk, maar niet bij de zelfscanquote:Op woensdag 25 juli 2018 18:49 schreef Sked het volgende:
Net bij de nieuwe Albert Heijn geweest. Verreweg beste super in het centrum.
Ja, ik snapte er niks van totdat een van die meisjes opeens zei dat als je kon pinnen je ook kon afrekenen bij de zelfscan. Zat al te zoeken naar die apparaten bij de ingangquote:Op woensdag 25 juli 2018 18:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Yep, ben er ook geweest. Prima bierafdeling. Wel druk, maar niet bij de zelfscan
Was vrij bizar inderdaad, enorme rijen voor die paar kassa’s en één of twee wachtenden voor de zelfscanquote:Op woensdag 25 juli 2018 19:39 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja, ik snapte er niks van totdat een van die meisjes opeens zei dat als je kon pinnen je ook kon afrekenen bij de zelfscan. Zat al te zoeken naar die apparaten bij de ingang
miss zijn de kassadames knapquote:Op woensdag 25 juli 2018 19:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Was vrij bizar inderdaad, enorme rijen voor die paar kassa’s en één of twee wachtenden voor de zelfscan
Ik vraag me alleen af hoe dat zit met diefstal..quote:Op woensdag 25 juli 2018 19:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Was vrij bizar inderdaad, enorme rijen voor die paar kassa’s en één of twee wachtenden voor de zelfscan
Je bent niet bekend met de zelfscan?quote:Op vrijdag 27 juli 2018 22:21 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik vraag me alleen af hoe dat zit met diefstal..
Zonder bon met streepjescode gaat het deurtje naar de uitgang niet open. En er is toezicht en er zijn steekproeven.quote:Op vrijdag 27 juli 2018 22:21 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik vraag me alleen af hoe dat zit met diefstal..
Ja natuurlijk wel, maar ik ben serieus nog nooit gecontroleerd en ik doe echt regelmatig boodschappen bij de zelfscan in presikhaaf.quote:
De zelfscans zullen waarschijnlijk snel verwijderd worden bij de AH Presikhaaf.quote:Op vrijdag 27 juli 2018 23:43 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja natuurlijk wel, maar ik ben serieus nog nooit gecontroleerd en ik doe echt regelmatig boodschappen bij de zelfscan in presikhaaf.
Omdat daar te vaak mensen door de... winkelmand vallen?quote:Op zaterdag 28 juli 2018 00:18 schreef remlof het volgende:
[..]
De zelfscans zullen waarschijnlijk snel verwijderd worden bij de AH Presikhaaf.
My point exactlyquote:Op zaterdag 28 juli 2018 00:18 schreef remlof het volgende:
[..]
De zelfscans zullen waarschijnlijk snel verwijderd worden bij de AH Presikhaaf.
In wijken met een laag gemiddeld inkomen werken die zelfscanners gewoon niet, vreemd dat ze het proberen in Presikhaaf, in Klarendal en op de Geitenkamp zie ik die dingen niet gauw verschijnen.quote:
Zal wel te maken hebben met het hippe imago wat ze presikhaaf proberen aan te smeren. Hoewel de boel al redelijk opgeknapt is, woont er nog altijd hetzelfde slag volk.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 17:01 schreef remlof het volgende:
[..]
In wijken met een laag gemiddeld inkomen werken die zelfscanners gewoon niet, vreemd dat ze het proberen in Presikhaaf, in Klarendal en op de Geitenkamp zie ik die dingen niet gauw verschijnen.
quote:Op zaterdag 28 juli 2018 17:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Zal wel te maken hebben met het hippe imago wat ze presikhaaf proberen aan te smeren. Hoewel de boel al redelijk opgeknapt is, woont er nog altijd hetzelfde slag volk.
Tuurlijk, maar gemiddeld hebben ze niet zoveel centjes.quote:Op zondag 29 juli 2018 11:31 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]![]()
da’s wel enorme generaliserende (negatieve) opmerking. In Presikhaaf wonen zoveel “soorten” mensen, net als overal, goede en minder goede.
En die gaan meestal toch niet naar de AH.quote:Op zondag 29 juli 2018 13:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar gemiddeld hebben ze niet zoveel centjes.
Die Aldi zal er nog wel zitten? Daar midden in de buurt verstopt.quote:Op zondag 29 juli 2018 14:11 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
En die gaan meestal toch niet naar de AH.
In het vernieuwde winkelcentrum zit nu een Aldi naast de AH op het versplein (versplein zonder bakker of groentenman maar met kapperquote:Op zondag 29 juli 2018 14:37 schreef Sked het volgende:
[..]
Die Aldi zal er nog wel zitten? Daar midden in de buurt verstopt.
Versplein?quote:Op zondag 29 juli 2018 14:49 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
In het vernieuwde winkelcentrum zit nu een Aldi naast de AH op het versplein (versplein zonder bakker of groentenman maar met kapper)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |