quote:Op dinsdag 10 januari 2017 23:15 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon camera's die in staat zijn om beelden in 1080p te schieten maar hij vind 480p mooier o.i.d., laten we het er maar op houden dat het een authentieke opvatting is.
Maar in zijn eetschema zijn de veranderingen minimaal.quote:Op woensdag 11 januari 2017 06:56 schreef Rectum het volgende:
Eindelijk drastische maatregelen. Ik heb er alle vertrouwen in.
KOEKOEKquote:Op woensdag 11 januari 2017 06:56 schreef Rectum het volgende:
Eindelijk drastische maatregelen. Ik heb er alle vertrouwen in.
quote:
Met 4 kg gewichtjes kun je heel veel.quote:Op woensdag 11 januari 2017 08:27 schreef Azpilicueta het volgende:
Wat wil je in godsnaam gaan doen met 4kg gewichtjes. Een pak melk is nog zwaarder. Het heet niet voor niets 'weerstand' training
Dat is op zich niet gek wanneer je nooit iets aan sporten hebt gedaan en redelijk overgewicht hebt.quote:Op woensdag 11 januari 2017 07:23 schreef Max-Westerman het volgende:
Na een minuut of 25 lopen alweer moe zijn
Croissantje.gifquote:Op woensdag 11 januari 2017 07:13 schreef Chai het volgende:
[..]
Maar in zijn eetschema zijn de veranderingen minimaal.
De sfeer is niet prettig? Als ik op de sportschool kom laat iedereen mij met rust behalve van die mannen die met iedereen lullen en die zijn altijd wel vriendelijk.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:33 schreef Lokale_Notabele het volgende:
4kg gewichten zijn niks. Trainen met zulke gewichten staat gelijk aan een blik schultenbrau aan je mond zetten en zeggen dat je bicep curls doet. Ik begrijp ook niet dat hij te onzeker over zijn lichaam is om de sportschool te bezoeken maar dat hij wel op het podium durft te staan met de bromkatten. Dat valt niet met elkaar te rijmen.
Zodra hij 50kg is afgevallen (lol) zou hij, naar eigen zeggen, wel bereidt zijn om de sportschool te bezoeken dus het heeft waarschijnlijk te maken met onzekerheid over zijn lichaam ipv met "de sfeer" die er in sportscholen zou hangen. Maar wat jij ook zegt de sfeer is altijd heel chill in sportscholen en iedereen laat elkaar in zijn waarde.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:55 schreef Mozy het volgende:
[..]
De sfeer is niet prettig? Als ik op de sportschool kom laat iedereen mij met rust behalve van die mannen die met iedereen lullen en die zijn altijd wel vriendelijk.
kan best maar dan moet je gewoon doorzettenquote:Op woensdag 11 januari 2017 09:14 schreef Buurtzwaan het volgende:
[..]
Dat is op zich niet gek wanneer je nooit iets aan sporten hebt gedaan en redelijk overgewicht hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |