Gisteravond heb ik misschien wel één van de mooiste, doch bizarre avonden van m'n leven beleefd. Mijn vriendengroep bestaat uit vier jongens, waaronder ik. Nu zijn we al een tijdje bezig om de enige maagd in onze vriendengroep aan de vrouw te krijgen. Niet per se direct een relatie, maar in elk geval eens seks. Hij is 21 en heeft nog niet eens met een vrouw gezoend. Sterker nog, een vrouw aanspreken gaat zijn pet al te boven.
Gistermiddag zaten we met z'n vieren in de collegezaal voor een hoorcollege over geschiedenis. Na dit college liepen we hem weer eens grandioos te plagen met het feit dat hij nog steeds maagd is, totdat er ineens een meisje uit ons college op hem af komt stappen. "Dennis, jij bent best goed in geschiedenis, toch? Zou je mij een keer bijles kunnen geven?"
Stomverbaasd keken we elkaar aan en achter haar rug om liepen we Dennis te hinten dat hij ja moest antwoorden. "Ja, ik kan het wel redelijk op zich." antwoordde hij. "Mooi! Ik kan vanavond wel langskomen na mijn volleybaltraining?" "J-j-a.. is goed hoor.." stamelde Dennis.
Het meisje was nog geen drie tellen weggelopen of wij barstten uit in een soort vreugdedansje! Zou onze Dennis dan eindelijk zijn kans gaan grijpen vanavond? En dat ook nog eens met de bloedmooie Suzan? Goed, van de verbazing en schrik bekomen besloten we Dennis maar eens wat tips te gaan geven.
"Wacht. Ik heb het. Het beste idee OOIT." zei Thijs (andere kameraad) ineens. "Film het. Zet je webcam aan en laat ons meekijken. Je kunt ons de stream wel privé sturen." Dennis werd vuurrood, maar gek genoeg besloot hij nog mee te doen ook om ons ook een pleziertje te gunnen. "Vanavond bij mij thuis voor wat biertjes en ultiem genot boys" zei Thijs nog lachend tegen ons.
Die avond kwam ik bij Thijs aan. Om te voorkomen dat dit topic puur tekst is ga ik vanaf nu het verhaal deels middels tekeningen vertellen, met wat onderschrift ter verduidelijking.
![mvr0hZ4.png]()
Dennis had zijn webcam inmiddels gereed gemaakt en Suzan kon elk moment binnen gaan komen. Het wachten begon.
![q309JyV.png]()
Eindelijk was het zover. Dennis appte ons dat hij de bel hoorde en dat zijn vader Suzan binnen had gelaten. Suzan in een kort rokje, net terug van de volleybal, het zweet nog op haar rug. Alleen de gedachte al dat Dennis haar over een half uur wel eens nog harder zou kunnen laten zweten, deed ons deugd.
Suzan stampte de kamer van Dennis binnen en Dennis gaf haar de tijd om even op te frissen. Hij zou wel even beneden wachten, gaf hij aan.
![JQpmdzC.png]()
De werkelijkheid is dat Dennis snel zijn huis uitgerend is en naar ons toe is komen rennen. Gelukkig voor Dennis (zijn conditie is waardeloos) woont Thijs maar drie straten verderop.
![1NRcImF.png]()
Dennis kwam hijgend bij ons binnen, volledig in paniek. Dit had hij nog nooit meegemaakt, een bloedmooie vrouw (behalve zijn moeder dan) op zijn slaapkamer. We kalmeerden hem, gaven hem ook een paar slokjes bier en stuurden hem weer terug naar zijn slaapkamer om Suzan er eens flink van langs te gaan geven. Ondertussen positioneerden wij ons weer voor de webcam.
![J5LYYiW.png]()
Voordat Dennis zijn kamer binnen durfde te stappen deed hij nog even een gebedje. Niet dat iemand dat hoorde, maar toch. God sta hem bij, laat die jongen succes hebben met Suzan.
![OITIsF4.png]()
Dennis besloot toch maar eens binnen te stappen. De deur langzaam open. Maar toen kreeg hij pas echt de schrik van zijn leven. En wij ook trouwens, aangezien de webcamstream inmiddels weer werkte. En daar lag Suzan, vingerend en naakt op het bed van Dennis. Met een pornomagazine uit Dennis zijn la. Charmant hoor Dennis!
![ktvhcIO.png]()
Ja, verbaasd keken we toch zeker hoor....
![dwhdqSz.png]()
Suzan was lekker bezig, ging helemaal in haarzelf op en Dennis moest nu toch eens actie gaan ondernemen.
![fs2xtwq.png]()
Dennis, de casanova die hij is, vroeg haar "of hij een handje kon helpen..." Suzan schrok op en werd behoorlijk pissig.
We zeiden tegen elkaar dat dit wel het einde zou zijn, maar niets bleek minder waar. Suzan gaf Dennis aan dat zij hem nu naakt wilde zien en dat hij moest strippen. Dennis verbaasde vriend en vijand (de eikels die wij zijn hebben we de link naar de hele universiteit gestuurd) door dit ook nog echt te doen.
![47DldUi.png]()
Daar stond 'ie dan hoor. De hele school zag Dennis in zijn onderbroekje staan. Suzan lachend op bed.
Plots weer een onverwachte wending. Suzan wenkte naar Dennis dat hij op bed moest komen liggen. Dat deed hij dan toch maar in de hoop zijn eer en hagje nog te kunnen redden.
![kF7UU8c.png]()
Maar toen gebeurde het. Na een klein kusje in zijn nek, kon Dennis het niet meer houden. Hij kwam klaar. Duidelijk was de schaamte, maar ook het ongenoegen van Suzan. Suzan stond op, kleedde zich aan en is weggegaan.
Good riddance, Dennis. Eeuwige maagd die je bent.