dom-'linkse' mensen zijn echt vervelend en stigmatiserendquote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:24 schreef Catkiller het volgende:
[..]
In een discussie die gaat over immigranten of nakomelingen daarvan die in hun eigen taal of die van hun ouders spreken onderling in plaats van dat ze zich aanpassen en Nederlands praten.
WANT VAKANTIEGANGERS EN IMMIGRANTEN ZIJN HETZELFDE JONGENS!!!!!
Echt, fucking gierige kutspleetoog met het verstand van een pinda flikker op.
Man man man, koop dan gewoon een desktopquote:Het is nog in de conceptfase, maar Razer presenteerde Project Valerie op CES 2017: een laptop met drie 4K-schermen.
Ik ben linksbenig.quote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:25 schreef Trollscience het volgende:
[..]
dom-'linkse' mensen zijn echt vervelend en stigmatiserend
Heb je het over een acteur of overquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt vervelend van die domme vergelijkingenquote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:25 schreef Trollscience het volgende:
[..]
dom-'linkse' mensen zijn echt vervelend en stigmatiserend
dat zeg ik tochquote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:26 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Echt vervelend van die domme vergelijkingen
quote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:26 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Heb je het over een acteur of overIn die film kust Batman hem en dan komt hij weer tot leven toch, of was dat een ander sprookjesverhaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]
TR!quote:
quote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:26 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Heb je het over een acteur of overBen nu einde van spoiler aan het kijken jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik bevestig het nogmaals, jij gaat niet aan de loop met mijn terechte klacht vriend.quote:
Goed gehandeld.quote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:27 schreef Zosk het volgende:
[..]
Sorry heb het aangepast, had een typo gemaakt er staat nu correct flapdrol.
Waarom spoiler? :squote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:28 schreef Amarantha het volgende:
In Suicide Squad ook duidelijk te zien dat Superman dood is.
Zo ben ik, ik wil jullie niet lastigvallen met typo's.quote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:28 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Goed gehandeld.
Zoskgeen user die zijn handicap zo omzet in iets productiefs
Neuken?quote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:28 schreef Crip het volgende:
dima dan zeg je toch gewoon nee? het is geen big issue ofzo ik zeg ook gewoon nee en dan is het ok
Je bent geslaagd voor de testquote:
nee hoorquote:Op vrijdag 6 januari 2017 13:28 schreef Amarantha het volgende:
In Suicide Squad ook duidelijk te zien dat Superman dood is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |