Ranzig zijn ze pas als ze in de gevangenis gegooid worden; de bewakers besmeuren met poep, pies en bloed.quote:
Om maar te zwijgen van de terroristische aanslagen die (tot nu toe) steeds net op tijd verijdeld worden.quote:Op woensdag 4 januari 2017 11:18 schreef machtpen het volgende:
Gaat hier ook nog wel gebeuren, kijk maar wat er nu al gebeurt is in Vlissingen.
En Zweden zit te roepen dat ze nog meer immigranten nodig hebben.quote:Op woensdag 4 januari 2017 11:57 schreef Infection het volgende:
In Zweden gebeurde vergelijkbare dingen. Beide landen zijn compleet verloren.
Is niet politiek correct. De Europese volksvervanging moet natuurlijk wel onopgemerkt blijven.quote:Op woensdag 4 januari 2017 11:59 schreef Loekie1 het volgende:
In Parijs was het ook niet mis maar het artikel is van Elsevier verwijderd vreemd genoeg.
Ah fijn.quote:Op woensdag 4 januari 2017 11:59 schreef Loekie1 het volgende:
In Parijs was het ook niet mis maar het artikel is van Elsevier verwijderd vreemd genoeg.
http://www.omroepzeeland.(...)log-vlissingen-videoquote:Op woensdag 4 januari 2017 11:46 schreef ToT het volgende:
[..]
Om maar te zwijgen van de terroristische aanslagen die (tot nu toe) steeds net op tijd verijdeld worden.
Maar wat is er dan met Vlissingen?
quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:03 schreef Infection het volgende:
[..]
http://www.omroepzeeland.(...)log-vlissingen-video
Christus te paard zeg, een agent in zijn eigen auto in de fik steken???quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:17 schreef Loekie1 het volgende:
Dat elsevierartikel was dit denk ik, niet over oud en nieuw maar wel ernstig:
http://www.elsevier.nl/bu(...)jse-voorstad-380965/
In dit artikel ook eindelijk antwoord op mijn vraag of het in Marokko hetzelfde is met agressie tegen de politie.
Nuno (22), een andere inwoner, zegt tegen de krant dat in Afrika dit soort praktijken niet voorkomen. 'Geweld tegen de politie? Daar is het eerder het tegenovergestelde!'
Positief? En hoe ziet die burgeroorlog eruit met links-stemmende burgers?quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:20 schreef LXIV het volgende:
Het enige positieve is dat ik zo langzamerhand wel zeker weet dat dit in een burgeroorlog zal uitmonden, waardoor we nog enige kans hebben om te overwinnen in plaats van langzaam te vervagen.
Gezellig met 3000 ME-ers Oud-en Nieuw vieren. Heeft niks met kop indrukken te maken.quote:Op woensdag 4 januari 2017 13:56 schreef ShaoliN het volgende:
Wat Keulen wel bewezen heeft is dat het dus wel degelijk aan te pakken is.
Dat zoetsappige gelul moet eens over zijn. Politie en overheden durven niks te doen in angst over te komen als racist, etnisch profilerend.
Gewoon hard de kop indrukken.
Tja maar het blijft wel op de tenen lopen, want er hebben dus al instanties gekeken naar of het wel legaal was wat de politie deed.quote:Op woensdag 4 januari 2017 13:56 schreef ShaoliN het volgende:
Wat Keulen wel bewezen heeft is dat het dus wel degelijk aan te pakken is.
Dat zoetsappige gelul moet eens over zijn. Politie en overheden durven niks te doen in angst over te komen als racist, etnisch profilerend.
Gewoon hard de kop indrukken.
Jawel, dat is voorbijgekomen en dan staat het er net even anders. De bron hierboven doet het lijken dat groepen van duizenden relschoppers allemaal rotzooi aan het trappen waren. Als je de oorspronkelijke berichten leest, dan staat daar letterlijk dat vanuit een groep van 1000 mensen vuurwerk de mensenmassa in werd gegooid. Het oorspronkelijke bericht is weer eens flink verdraaid om het op een invasie te laten lijken. Er zal heus wel iets gebeurd zijn maar zo idioot als het hier geschetst wordt was het vast niet.quote:Op woensdag 4 januari 2017 23:39 schreef Hathor het volgende:
Groepen van 1000 en zelfs 4000 man, je kan dus rustig spreken van georganiseerde acties van dat tuig, Is dit helemaal nergens voorbijgekomen op social media of zo?
quote:Aus einer großen Gruppe von rund 1.000 Menschen wurden nach Polizeiangaben die Feuerwerkskörper nach Mitternacht in die Menge und auf Polizeibeamte geworfen.
Dat verandert niets dat er dus een groep van 1000 man tegenover de politie stond. Maar goed geprobeerd.quote:Op donderdag 5 januari 2017 00:23 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Jawel, dat is voorbijgekomen en dan staat het er net even anders. De bron hierboven doet het lijken dat groepen van duizenden relschoppers allemaal rotzooi aan het trappen waren. Als je de oorspronkelijke berichten leest, dan staat daar letterlijk dat vanuit een groep van 1000 mensen vuurwerk de mensenmassa in werd gegooid. Het oorspronkelijke bericht is weer eens flink verdraaid om het op een invasie te laten lijken. Er zal heus wel iets gebeurd zijn maar zo idioot als het hier geschetst wordt was het vast niet.
[..]
Het maakt wel degelijk uit. De gesuggereerde veldslag is er kennelijk helemaal niet geweest. De lokale politie spreekt over een relatief rustige jaarwisseling met enkele incidenten. De hier gebruikte bronnen leggen 1 situatie onder het vergrootglas en doen alsof de stad met een invasie te maken heeft gehad.quote:Op donderdag 5 januari 2017 00:47 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Dat verandert niets dat er dus een groep van 1000 man tegenover de politie stond. Maar goed geprobeerd.
Als het hooligans zijn en er gooien er een paar met vuurwerk is de rest er net zo schuldig aan als ze het laten gebeuren he.
Dus de regionale krant aldaar heeft het verzonnen?quote:Op donderdag 5 januari 2017 00:53 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Het maakt wel degelijk uit. De gesuggereerde veldslag is er kennelijk helemaal niet geweest. De lokale politie spreekt over een relatief rustige jaarwisseling met enkele incidenten. De hier gebruikte bronnen leggen 1 situatie onder het vergrootglas en doen alsof de stad met een invasie te maken heeft gehad.
Ik heb het niet over de lokale krant maar over fenixx.org en Breitbart (de bron van fenixx.org). Overigens is dit niet verrassend, Breitbart heeft een reputatie wat betreft de manier waarop ze dit soort nieuws brengen.quote:Op donderdag 5 januari 2017 00:55 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Dus de regionale krant aldaar heeft het verzonnen?
De regionale krant daar zegt dat het wel wat erger was dan wat jij zei over een rustige nacht namelijk, vandaar.quote:Op donderdag 5 januari 2017 01:01 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik heb het niet over de lokale krant maar over fenixx.org en Breitbart (de bron van fenixx.org). Overigens is dit niet verrassend, Breitbart heeft een reputatie wat betreft de manier waarop ze dit soort nieuws brengen.
Of je gelooft gewoon kritiekloos alles wat geschreven wordt.quote:Op donderdag 5 januari 2017 00:57 schreef RobbieRonald het volgende:
Het kan en mag gewoon niet waar zijn he volgens sommigen...
Nee, ik doe niet aan zwart/wit denken.quote:Op donderdag 5 januari 2017 01:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Of je gelooft gewoon kritiekloos alles wat geschreven wordt.
Ze wijden wat meer uit maar zo een veldslag als Breitbart er van maakt wordt niet beschreven. Er worden daar ook dingen geschreven die bij Breitbart e.d. niet zijn te lezen:quote:Op donderdag 5 januari 2017 01:02 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
De regionale krant daar zegt dat het wel wat erger was dan wat jij zei over een rustige nacht namelijk, vandaar.
Jonge mannen, zowel migranten als Duitsers.quote:Verantwortlich für diese gefährlichen Aktionen seien "junge Männer mit und ohne Migrationshintergrund".
quote:Op donderdag 5 januari 2017 02:04 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik denk dat er weinig goed te praten valt aan die massale misdragingen van die cultuurverrijkers elke keer met nieuwjaar.
quote:Verantwortlich für diese gefährlichen Aktionen seien "junge Männer mit und ohne Migrationshintergrund".
Er zijn verschillende media buiten de traditionele MSM die zoiets wel melden, maar velen hier zien dat als een excuus om het af te doen als onzin, omdat de MSM het niet meld moeten het wel extreemrechtse nieuwssites zijn die bepaalde groepen in de samenleving willen zwartmaken. Totdat de MSM het mondjesmaat begint te melden, dan word wel weer een ander excuus gezocht.quote:Op woensdag 4 januari 2017 23:39 schreef Hathor het volgende:
Groepen van 1000 en zelfs 4000 man, je kan dus rustig spreken van georganiseerde acties van dat tuig, Is dit helemaal nergens voorbijgekomen op social media of zo? Niemand die dit aan heeft zien komen? Agressie tegen het feestende publiek en politie, mensen massaal bekogelen met zwaar vuurwerk, en dat allemaal in een grote, hele grote groep. Je kan hier onderhand rustig spreken over staatsondermijnende acties. Er kan hier gewoon niet hard genoeg tegen worden opgetreden, anders blijft dit een jaarlijks terugkerend ritueel. De tijd van de softe aanpak moet maar eens afgelopen zijn.
Hoe moeten we winnen als we hier geen wapens hebben?quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:20 schreef LXIV het volgende:
Het enige positieve is dat ik zo langzamerhand wel zeker weet dat dit in een burgeroorlog zal uitmonden, waardoor we nog enige kans hebben om te overwinnen in plaats van langzaam te vervagen.
Spreek voor jezelf.quote:Op donderdag 5 januari 2017 09:02 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
Hoe moeten we winnen als we hier geen wapens hebben?
Aha. En dat doe je zelf niet? Want jouw bronnen zijn wel goed en de andere bronnen niet?quote:Op donderdag 5 januari 2017 01:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Of je gelooft gewoon kritiekloos alles wat geschreven wordt.
Dat zeg ik niet, ik zeg wel dat je zelf op onderzoek moet uitgaan. En dan kom je dingen tegen die ontegenzeggelijk enorm overdreven worden bij Breitbart en de bronnen die zich weer op Breitbart baseren. Bovendien is de berichtgeving van Breitbart over dit nieuws buitengewoon eenzijdig en wordt er onterecht een beeld neergezet dat hier een georganiseerde groep van duizenden moslims hun oorlog tegen het westen aan het voeren zijn door onder andere een kerk, het symbool van het christelijke Westen, in brand te zetten. Brandstichting wordt gesuggereerd, terwijl de reden dat de brandweer is uitgerukt een verdwaalde vuurpijl op het dak was. Niet goed, maar de berichtgeving van Breitbart is aantoonbaar niet conform de werkelijkheid. Het probleem als je dat aankaart is dat je het gevaar loopt als goedprater te worden weggezet, zonder dat er iets goedgepraat wordt.quote:Op donderdag 5 januari 2017 10:47 schreef begaaierd het volgende:
[..]
Aha. En dat doe je zelf niet? Want jouw bronnen zijn wel goed en de andere bronnen niet?
Waar zijn je Nederlandse roots gebleven. Beetje innovatief mens maakt zelf zijn wapens in staat van oorlog.quote:Op donderdag 5 januari 2017 09:02 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
Hoe moeten we winnen als we hier geen wapens hebben?
Ach, ik voorspel dat een heel nieuwe traditie is geboren.......quote:Op woensdag 4 januari 2017 23:39 schreef Hathor het volgende:
Groepen van 1000 en zelfs 4000 man, je kan dus rustig spreken van georganiseerde acties van dat tuig, Is dit helemaal nergens voorbijgekomen op social media of zo? Niemand die dit aan heeft zien komen? Agressie tegen het feestende publiek en politie, mensen massaal bekogelen met zwaar vuurwerk, en dat allemaal in een grote, hele grote groep. Je kan hier onderhand rustig spreken over staatsondermijnende acties. Er kan hier gewoon niet hard genoeg tegen worden opgetreden, anders blijft dit een jaarlijks terugkerend ritueel. De tijd van de softe aanpak moet maar eens afgelopen zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |