ohhhhhhhhhhhhhhhhquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:14 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Iets minder dan een maand geleden vertelde Monica Geuze dat zij en Lil' Kleine na 4 jaar een punt achter hun relatie hebben gezet. Veel wilde ze er niet over kwijt in haar vlog en dat snappen we, want zoiets is natuurlijk toch heel privé. En weer een paar weken later werd bekend dat Monica Geuze gelukkig is met haar nieuwe liefde, voetballer Lars Veldwijk. Maar waarom zijn Monica Geuze en Lil' Kleine uit elkaar? Dat vertelt ze nu in een openhartige vlog van SUPERGAANDE.
Monica Geuze poseert in lingerie en de foto's zijn heel sexy >
Monica Geuze en Lil' Kleine: dit is de reden van hun break-up
De eerste vraag aan Monica is meteen of het soms moeilijk was om een relatie te hebben met Lil' Kleine en die vraag beantwoordt ze met 'ja'. Ze vertelt ook dat het 'best wel vaak' uit is gegaan, maar dat was meestal niet serieus. Op één keer na: toen is het een half jaar uit geweest. Ze zegt dat jaloezie misschien één van de redenen is, door alle aandacht die Jorik - zoals Lil' Kleine echt heet - later in hun relatie kreeg. "Ik ben daardoor jaloers geworden, want dit was aan het begin echt totaal niet zo. Plus, ik ben jarenlang mee geweest met Ronnie Flex, dus ik weet hoe die shit gaat. Dus ik denk daardoor."
Monica Geuze en Roxeanne Hazes laten samen hun lippen opspuiten >
Ook komt ter sprake dat Lil' Kleine misschien door al die aandacht wel eens een scheve schaats reed. Ze onthult dat ze weet dat Lil' Kleine wel eens vreemdging en dat dat ook één van de redenen is waarom het uit is gegaan. Aiiii, heel pijnlijk!
Wel geeft ze aan dat ze allebei vrede hebben met de break-up. En ja, Monica is dus alweer gelukkig met een nieuwe man dus dat is goed om te horen. Waarschijnlijk is Lil' Kleine niet heel blij met deze onthullingen. Toen Monica in haar vlog vertelde dat het uit was gaf hij aan hier boos over te zijn en hij haalde keihard uit naar Monica.
Succes met je ontbindingquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:17 schreef Catkiller het volgende:
Gvd volgens mij ga ik dood na het lezen van die baggersite cosmopolitan.
Vervelendquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:17 schreef Catkiller het volgende:
Gvd volgens mij ga ik dood na het lezen van die baggersite cosmopolitan.
echt he, kan je beter gelijk een strop zoekenquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:18 schreef Chai het volgende:
Ex zijn van Ronnie Flex en Lil Kleine.Kutleven.
Nou zeg, als WCH ook nog in dat rijtje stond wel ja.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:19 schreef Toto69 het volgende:
[..]
echt he, kan je beter gelijk een strop zoeken
He? Jij was toch gebandquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:19 schreef Toto69 het volgende:
[..]
echt he, kan je beter gelijk een strop zoeken
alles voor de youtube viewsquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:18 schreef Chai het volgende:
Ex zijn van Ronnie Flex en Lil Kleine.Kutleven.
SOWquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:20 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Nou zeg, als WCH ook nog in dat rijtje stond wel ja.
Waarom niet?quote:
iimgquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:22 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[ afbeelding ]
Ik had jullie gefopt
hahahaha
was in paint
quote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:22 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[ afbeelding ]
Ik had jullie gefopt
hahahaha
was in paint
Hahaha, zelfs Teun maakt betere grappen hahaquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:22 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[ afbeelding ]
Ik had jullie gefopt
hahahaha
was in paint
HAHAHA OKEquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:22 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[ afbeelding ]
Ik had jullie gefopt
hahahaha
was in paint
Wat denk je zelfquote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:22 schreef Catkiller het volgende:
Zag vannacht of zo iemand een Braddie video posten met een titel als "RESPECT THE SKILLS' of zo, maar die is weer verwijderd zeker?
Zonder hoop is er niks meer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |