was soms wel heftig hoor, stijl omhoog en daarna weer naar benedenquote:Op maandag 2 januari 2017 11:02 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Wow, wat een geweldig avontuur zeg
Ik ga vanmiddag nog even een stukje wandelen. Wel met wijn in mijn appelsapfles een afsluiting met een nachtje in de politiecel, want anders is het saai.quote:
Je snapt natuurlijk dat je nu tamelijk als een autist over komtquote:Op maandag 2 januari 2017 10:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik dacht al hee waarom zie ik geen posts van wickedmen heb ik hem geblokkeerd, lekker hoor. Zal wel niks missen verder
heyquote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef RonnieJamesDio het volgende:
Torenhoog niveau al in het nieuwe jaar.
moest even kotsen door die gedachtequote:
hehequote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik ga vanmiddag nog even een stukje wandelen. Wel met wijn in mijn appelsapfles een afsluiting met een nachtje in de politiecel, want anders is het saai.
Ik weet niet eens hoe je eruit ziet. Wat doe je zehma hard2get sjansdanswijfquote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef supersof het volgende:
[..]
moest even kotsen door die gedachte
wel grappig dat je denkt dat je ooit een bj van mij zou ontvangen
Scripts mogen al sinds 2014 manquote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Je snapt natuurlijk dat je nu tamelijk als een autist over komt
Tevens tr gedaan, scripts mogen niet op FOK!
Je leven telt zowiezo niet als je niet met Haan in de cel hebt gezetenquote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik ga vanmiddag nog even een stukje wandelen. Wel met wijn in mijn appelsapfles een afsluiting met een nachtje in de politiecel, want anders is het saai.
sjansdanswijf, nicequote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Ik weet niet eens hoe je eruit ziet. Wat doe je zehma hard2get sjansdanswijf
Ik weet het, ik ben een Godquote:Op maandag 2 januari 2017 11:05 schreef Superdonald het volgende:
[..]
Scripts mogen al sinds 2014 manhoe kan je jezelf zo te kakken zetten ten overstaande van iedereen die jou zo hoog in het vaandel heeft staan in deze slowchat.
en ik?quote:Op maandag 2 januari 2017 11:04 schreef supersof het volgende:
[..]
moest even kotsen door die gedachte
wel grappig dat je denkt dat je ooit een bj van mij zou ontvangen
ik ben niet zo'n fan van weerhaken aan een piemelquote:
Waar ben je wel fan van? Dit vraag ik voor een vriend van mequote:Op maandag 2 januari 2017 11:07 schreef supersof het volgende:
[..]
ik ben niet zo'n fan van weerhaken aan een piemel
quote:Op maandag 2 januari 2017 11:07 schreef supersof het volgende:
[..]
ik ben niet zo'n fan van weerhaken aan een piemel
Heb je ooit 20 inch Armenian dick gehadquote:Op maandag 2 januari 2017 11:07 schreef supersof het volgende:
[..]
ik ben niet zo'n fan van weerhaken aan een piemel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |