SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een strikmutsje gaat over de borst naar achteren, kan ook onder z'n shirtjequote:Op vrijdag 6 januari 2017 12:35 schreef Sara82 het volgende:
Oooh, wat een toffe Selvaria!
Strikje onder de kin is niet mr.T. proof. Die trekt ie voor zijn gezicht langs naar beneden.
Maar een bivakmuts zit rondom net wat strakker denk ik. Goed idee Pinq..!
Ik liet het mijn moeder doen bij oudste. Nu ook denk ik. Knippen is niet mijn talent bij een bewegende dreumes. Bij kleuter zou ik het wel aandurven inmiddels. Stel dat ik model kon knippen danquote:Op vrijdag 6 januari 2017 19:01 schreef silliegirl het volgende:
Gaan jullie naar de kapper met jullie dreumessen ja? Ik knip W. zelf steeds maar beetje bij..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, lief dat je het vraagt!quote:Op vrijdag 6 januari 2017 20:20 schreef Mineola het volgende:
Haha ik zie nu pas de foto van N met vikingmuts, die is fantastisch! Haar hoofd er bij ookIs het een beetje te doen, hoogzwanger met dreumes! Gewoon al bijna grote zus
ik ben heel benieuwd naar jullie tweede! Heeft N er een beetje een idee van eigenlijk of gaat het concept baby nog langs haar heen?
Ja en nee. We hebben echt een ander kind. Veel minder onrust in zijn lijfje, minder kermen in zijn slaap. Heel langzaamaan gingen we erin geloven dat we op de goede weg zijn. Tot hij gisteren op controle moest. Niet gegroeid.quote:Op vrijdag 6 januari 2017 20:16 schreef Mineola het volgende:
[..]
En Malteser, hoe gaat het met Twix en de nieuwe voeding, merk je (veel) verschil?
Hûh..? Hoewattes? Ik snap t niet...quote:Op vrijdag 6 januari 2017 12:46 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Een strikmutsje gaat over de borst naar achteren, kan ook onder z'n shirtje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |