Aha, je doet alsof je een fan bent. Nu snap ik 'm.quote:Op woensdag 4 januari 2017 18:10 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
Er is geen enkele reden om hieraan te twijfelen of jezelf cynisch te uiten. Niemand is ooit teleurgesteld, komt altijd zijn woord na, is overal altijd 10m te vroeg en doet zichzelf niet anders voor dan hij is. Dit is BradgeTV, pure kwaliteit een personna der legendes.
Goed nu maar weer gewoon positief. Ik ben benieuwd wanneer er een verzamelalbum uitkomt. Ik zou daar zeker 18,65e voor over hebben. 27,35e in hardcopy met boekjes. Hopelijk lanceert BradgeTV snel op iTunes of Spotify.
#swoleacceptance.quote:Op woensdag 4 januari 2017 17:34 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
Hou nou een sop met dat gekleineer, wordt echt vervelend nu!Iedereen die ook maar _een klein beetje_ serieus met zijn lichaam bezig is weet dat we in de bulk zitten. Brad voelt zijn eigen lichaam het beste aan en zit er straks na de cut in de zomer gortdroog bij!! Altijd dat beter weten.
Ik mis de relevantiequote:Op woensdag 4 januari 2017 18:17 schreef 0906 het volgende:
http://www.npo.nl/de-stre(...)687199?start_at=2475
ja ging zeker over dat stukje 'liever te dik in de kist dan een feestje gemist', maar da's eigenlijk nog steeds niet geheel relevant hierquote:
Jawel, waarom maakt iedereen daar zo'n probleem van. Bij mannen ligt dat anders dan bij vrouwen. Vrouwen moeten slank zijn.quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:13 schreef Moira. het volgende:
[..]
ja ging zeker over dat stukje 'liever te dik in de kist dan een feestje gemist', maar da's eigenlijk nog steeds niet geheel relevant hier
quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:17 schreef 0906 het volgende:
[..]
Jawel, waarom maakt iedereen daar zo'n probleem van. Bij mannen ligt dat anders dan bij vrouwen. Vrouwen moeten slank zijn.
In Hilversum barst nu iemand in huilen uit.quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:23 schreef Moira. het volgende:
Persoonlijk vind ik dikke mensen (man of vrouw) gewoon niet aantrekkelijk.
Gelukkig gaat hij hard z'n best doen voor die metamorfose tot jonge adonisquote:Op woensdag 4 januari 2017 19:31 schreef Barrah het volgende:
[..]
In Hilversum barst nu iemand in huilen uit.
Nobel dat je daar op zult wachtenquote:Op woensdag 4 januari 2017 19:33 schreef Moira. het volgende:
[..]
Gelukkig gaat hij hard z'n best doen voor die metamorfose tot jonge adonis
Waarom ligt dat anders?quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:17 schreef 0906 het volgende:
[..]
Jawel, waarom maakt iedereen daar zo'n probleem van. Bij mannen ligt dat anders dan bij vrouwen. Vrouwen moeten slank zijn.
Dit is niet zomaar een beetje te dik, maar gevaarlijk dik. Nogal veel gezondheidsrisico's en zo.quote:Op woensdag 4 januari 2017 18:08 schreef 0906 het volgende:
[..]
Ik zie het probleem niet. Dikke mensen zijn vaak wel charismatisch.
Van wie moet dat?quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:17 schreef 0906 het volgende:
[..]
Jawel, waarom maakt iedereen daar zo'n probleem van. Bij mannen ligt dat anders dan bij vrouwen. Vrouwen moeten slank zijn.
Hangt er vanaf wat jij onder 'klein' verstaat.quote:Op woensdag 4 januari 2017 18:14 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Circa 50kg is toch niet zo vreemd voor een (kleine) vrouw?
Weeg jij slechts 50 a 60 kg?quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:40 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat jij onder 'klein' verstaat.
(Ik zeg niet dat ik 50 kg weeg, vraag me alleen af wat jullie normaal vinden qua lengte en gewicht).
Ongeveer 1,60m en circa 50kg lijkt mij heel normaal.quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:40 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat jij onder 'klein' verstaat.
(Ik zeg niet dat ik 50 kg weeg, vraag me alleen af wat jullie normaal vinden qua lengte en gewicht).
Hij snapt vrij weinig.quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:46 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Snap jij niet hoe verhoudingen werken?
Hoe lang ben je dan?quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:46 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Snap jij niet hoe verhoudingen werken?
Nope, ben nog nooit vreemdgegaan.quote:Op woensdag 4 januari 2017 19:46 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Snap jij niet hoe verhoudingen werken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |