Ik ook, maar dat kwam omdat Iwanius in een heleboel topics had gereageerd en het dus naar onderen gezakt was.quote:Op donderdag 5 januari 2017 15:23 schreef chroestjov het volgende:
Een paar uur geleden was ik dit topic kwijt, waar was het?
Iwanius moet normaal doen, ik dacht dat ik een goede rel had gemist.quote:Op donderdag 5 januari 2017 15:24 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Ik ook, maar dat kwam omdat Iwanius in een heleboel topics had gereageerd en het dus naar onderen gezakt was.
Hij reageert alleen in z'n eigen topics toch?quote:Op donderdag 5 januari 2017 15:24 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Ik ook, maar dat kwam omdat Iwanius in een heleboel topics had gereageerd en het dus naar onderen gezakt was.
Zo nu en dan gaat Iwanius een heel rijtje topics af om zijn onzin te verkondigen. Kijk maar naar zijn pohi.quote:Op donderdag 5 januari 2017 16:07 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Hij reageert alleen in z'n eigen topics toch?
Nee joh. Af en toe gaat hij naar een random sub forum hier en reageert hij daar in heel veel topics.quote:Op donderdag 5 januari 2017 16:07 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Hij reageert alleen in z'n eigen topics toch?
Is z'n pohi je nooit opgevallen? Het is een zeer gestructureerd man. Ik zie dat hij nu wat is afgeweken van z'n norm, maar normaliter is het zo'n 10 topics in 1 subforum, eentje om het af te wisselen ergens anders, en dan weer 10 topics in een ander subforum, etc. Mooie pohi om te zien voor autisten/ocd'ersquote:Op donderdag 5 januari 2017 16:07 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Hij reageert alleen in z'n eigen topics toch?
quote:Op donderdag 5 januari 2017 15:19 schreef Chai het volgende:
[..]
Klopt. Daarom gok ik dat hij na een korte kijkersdaling een vlog over zijn Belgische date upload om wat e-aandacht in te halen.
Dat patroon heb ik iig vaker bij hem gezien.
Wtf. Wat een heldquote:Op donderdag 5 januari 2017 16:30 schreef Moira. het volgende:
[..]
Is z'n pohi je nooit opgevallen? Het is een zeer gestructureerd man. Ik zie dat hij nu wat is afgeweken van z'n norm, maar normaliter is het zo'n 10 topics in 1 subforum, eentje om het af te wisselen ergens anders, en dan weer 10 topics in een ander subforum, etc. Mooie pohi om te zien voor autisten/ocd'ersHij reageert alleen nooit op quotes omdat dan weer een 'verkeerd subforum' z'n rijtje verneukt. Meestal zijn het dus willekeurige geforceerde/inhoudsloze reacties. Maar he, zulke users geven FOK! ook kleur
En in dit geval in WEB weer even flink wat gekickte topics
Dus we bedanken hem vriendelijk
Is dit serieus?quote:Op donderdag 5 januari 2017 16:30 schreef Moira. het volgende:
[..]
Is z'n pohi je nooit opgevallen? Het is een zeer gestructureerd man. Ik zie dat hij nu wat is afgeweken van z'n norm, maar normaliter is het zo'n 10 topics in 1 subforum, eentje om het af te wisselen ergens anders, en dan weer 10 topics in een ander subforum, etc. Mooie pohi om te zien voor autisten/ocd'ersHij reageert alleen nooit op quotes omdat dan weer een 'verkeerd subforum' z'n rijtje verneukt. Meestal zijn het dus willekeurige geforceerde/inhoudsloze reacties. Maar he, zulke users geven FOK! ook kleur
En in dit geval in WEB weer even flink wat gekickte topics
Dus we bedanken hem vriendelijk
quote:Op vrijdag 6 januari 2017 14:05 schreef dick_laurent het volgende:
Hij heeft zojuist een afvallen-vlog geupload... denk ik zeg het maar even voor alle die-hard braddie fans
quote:Op vrijdag 6 januari 2017 14:43 schreef Ingolstadt het volgende:
Wie maakt even een gifje van dat moment dat hij op z'n buik klopt
quote:Op vrijdag 6 januari 2017 15:02 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
edit: ik moest hier aan denken
[ afbeelding ]
Goede motivatie voor Brad, hopelijk. Ik heb het op zich helemaal niet slecht voor met die jongen en hoop dat hij ooit alles op de rails krijgt, maar tegelijk ben ik ook ramptoerist.quote:Op vrijdag 6 januari 2017 15:16 schreef dick_laurent het volgende:
Haha ok, eerlijk is eerlijk, dat gifje is stiekem wel grappig
quote:Ik ga het toch eens even ergens over hebben. Beetje persoonlijk. Euhm. Gewicht. Hmmhmm!
Want ik heb mij 2 januari weer gewogen, eerste maandag van het jaar. En toen was ik 129,6. En ik ben 1.78m, reken maar uit. Een gezond gewicht voor mij zou tussen de 65... nja 85 kilo zitten. Ik heb als doel dat ik van de zomer in ieder geval onder de 100 kilo wil zitten. En dat is natuurlijk, ja, best pittig. Want dan moet er zeg maar, ja, een kleine 30 kilo af.
Want kijk, weet je wat het is. Ik krijg steeds meer moeite met lopen. Het is nu ook meer een soort waggeltje geworden. Als ik een kilometer loop dan is het: "Hhhhhe! Hhhhhhhhe!". Bepaalde dingen worden gewoon steeds moeilijker.
Ja ik roep het natuurlijk al zo lang als ik overgewicht heb van, ja, er moet wat af. Maar ik heb het nou toch wel heel erg ver laten komen. En ik denk dat ik op het randje zit van dit komt nog goed, dit komt niet meer goed.
Dus met andere woorden ik moet er nou wat aan gaan doen. Elke dag wandelen. Ik wil als ik van de zomer rond de 100 kilo zit ook weer gaan hardlopen.
Als ik mijn streefgewicht bereikt heb, en dat is voor mij 80 kilo, dan ga ik ook weer de sportschool in. Ik hou helemaal niet van de sportschool, maar ja, weet je, euh, ik zal wel moeten.
Eerst mijn streefgewicht bereiken en dan naar de sportschool. En niet nu al naar de sportschool. Als ik nu al naar de sportschool ga dan wordt ik alleen maar gedemotiveerd, want ik hou totaal niet van het sfeertje dat er nu hangt. En de laatste keer dat ik in de sportschool was, was een jaar of 3-4 geleden.
Wat betreft het wandelen, ik begin met 5.000 stappen per dag. Dat is een kilometer of vier. Dat is niet de hele wereld, maar ik heb natuurlijk wel dit. [close-up van Braddie die drie keer op zijn buik slaat] Dus, hè... Ik wil mezelf niet teveel belasten.
En ik ga ook ehm met gewichtje aan de gang. Ik heb een setje van vier kilo liggen en daar ga ik ook wat mee doen. Want ik heb op zich niet hele vette armen of zo, maar het is niet dat ik denk van, nou nou. En hè, krachttraining, al is het niet veel, helpt wel mee met afvallen.
En verder heb ik een fles water van 1,5 liter. Daarvan drink ik er twee leeg op een dag.
En verder zorgen dat ik eindelijk dat fokking doorzettingsvermogen heb. En dat ik de discipline heb om het dagelijks te doen.
Het is gewoon tijd om hier vanaf te komen [masseert onderkin]. En hier vanaf te komen [klopt op buik]. En om daar vanaf te komen [close-up van gezicht]. En dat staat allemaal in verbinding met elkaar.
Dussuhm... Ik ga d'r voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |