ja en het is met KLM, ik wilde sowieso wel met een goede maatschappij en geen WOW air of zoquote:
hoeveel betaal jij?quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:01 schreef Insomnia_ het volgende:
Al mocht ik zelf ook niet klagen vanuit warsaw
Had dan San Diego etc. ook mee willen pakken en Tijuana eventueel zelfs.quote:
2k voor business r/tquote:
Wtf is een M&M storequote:Op vrijdag 23 december 2016 22:02 schreef Fok-it het volgende:
Ik kan je alvast 2 dingen adviseren.
Mijdt de M&M-store op Times Square
En ga eten in Chinatown
Oh heerlijk man.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:02 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
2k voor business r/t
dikke prima.
Vlucht was geloof ik jouw prijs in eco.
Echt heel erg aids is dat.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:02 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Wtf is een M&M store
Chinatown noteer ik
Ik kreeg al oorkanker van die muziek daarquote:
Zal niet veel zijn.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:03 schreef Toto69 het volgende:
Ik heb ook wat miles gespaard, even checken hoeveel.
Belfast - Ams kreeg ik 188 miles.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:03 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Zal niet veel zijn.
Die flights pak je vaak maar 25% op
Goed is wel relatief.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:01 schreef Toto69 het volgende:
ja en het is met KLM, ik wilde sowieso wel met een goede maatschappij en geen WOW air of zo
Ik krijg een shitload aan miles bij oneworld door mn vluchten komende wekenquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:03 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Belfast - Ams kreeg ik 188 miles.
\:')
Klopt.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:03 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Goed is wel relatief.
Wel uitgevoerd door KLM en niet door Delta neem ik aan?
Een winkelquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:02 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Wtf is een M&M store
Chinatown noteer ik
Redelijke maatschappij.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:04 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Klopt.
En weet ik. Maar KLM is op zich gewoo n oke.
Ik merk in London dat je als je er woont je niet seens in de buurt van die tourist traps begeeftquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:05 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Een winkel
met m&ms. En dan de hele dag op volume 100 die afgrijselijke catchy kindermuziek die je hoort galmen daar. Het is niet eens bijzonder. En al die 200 smaken, niemand neemt kauwgom pindakaas 'smaak m&msDus die hele aidszaak is zo overrated als wat
Daar ben je op een gegeven moment wel klaar mee denk ik ja. Denk niet dat mensen die daar al 10 jaar wonen nog elke maand naar de Changing of the Guard gaanquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:05 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik merk in London dat je als je er woont je niet seens in de buurt van die tourist traps begeeft
Nooit.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:07 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Daar ben je op een gegeven moment wel klaar mee denk ik ja. Denk niet dat mensen die daar al 10 jaar wonen nog elke maand naar de Changing of the Guard gaan
oh ik lus tda ttoch allemaal niet joh.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:05 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Een winkel
met m&ms. En dan de hele dag op volume 100 die afgrijselijke catchy kindermuziek die je hoort galmen daar. Het is niet eens bijzonder. En al die 200 smaken, niemand neemt kauwgom pindakaas 'smaak m&msDus die hele aidszaak is zo overrated als wat
Eco is voor mij 't belangrijkstequote:Op vrijdag 23 december 2016 22:05 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Redelijke maatschappij.
Vloog ermee naar Thailand.
Hun eco is prima, hun business doet onder.
Gelukkig maar, Amerikaanse maatschappijen
Ik vind het bij KLM fijn dat je wat oudere stewardesses krijgt van 40-50, in plaats van die deernes van onze leeftijd die je niet met rust kunnen laten.quote:
Heb je zelf ook al dingen wat je nu al sowieso wil gaan doen? Veel mensen hebben bv al tickets besteld voor ze naar NY gaan voor Broadway , of Madison Square Garden, of zo`n talkshow bijwonen, dat lijkt me ook wel lachen hoorquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:08 schreef Toto69 het volgende:
[..]
oh ik lus tda ttoch allemaal niet joh.
[..]
Eco is voor mij 't belangrijkste
Broadway voorstellingen zijn echt lachwekkend duur.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Heb je zelf ook al dingen wat je nu al sowieso wil gaan doen? Veel mensen hebben bv al tickets besteld voor ze naar NY gaan voor Broadway , of Madison Square Garden, of zo`n talkshow bijwonen, dat lijkt me ook wel lachen hoor
Kan wel kloppen in die boekingsklasse.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:10 schreef Toto69 het volgende:
Ik kom m'n FB account niet in.
Maar ik meende 1800ish.
Kloptquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:10 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Broadway voorstellingen zijn echt lachwekkend duur.
Beter ja.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:09 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik vind het bij KLM fijn dat je wat oudere stewardesses krijgt van 40-50, in plaats van die deernes van onze leeftijd die je niet met rust kunnen laten.
Nog njiks geboekt in die zien, kijk nog ff rond. Maar wil wel veel zien. En zou me niet verbazen als ik een daftripje Washington/Philadelphia oid doe.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Heb je zelf ook al dingen wat je nu al sowieso wil gaan doen? Veel mensen hebben bv al tickets besteld voor ze naar NY gaan voor Broadway , of Madison Square Garden, of zo`n talkshow bijwonen, dat lijkt me ook wel lachen hoor
Vroeg gister of mn moeder het echt graag wilde.quote:
En het vervalt ook nog op termijn.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:11 schreef Toto69 het volgende:
Ach ja, 2k miles dan. Als dat ooit nog x5 of zo gaat kan ik er wat mee.
2018 ja.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:12 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
En het vervalt ook nog op termijn.
Ik keek net ff voor grap, nieuwe musical van Amelie is tussen de 90 en 150 dollar. Aardig wat jaquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:11 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Vroeg gister of mn moeder het echt graag wilde.
Want dan had ik geboekt.
Maar voor mij hoeft het niet zo.
Ja, waar wij heen wilde was 2x 160 ofzo.quote:Op vrijdag 23 december 2016 22:13 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik keek net ff voor grap, nieuwe musical van Amelie is tussen de 90 en 150 dollar. Aardig wat ja
Dat zou ik zo`n aids vinden. Dan zou ik liever naar hockey of basketbal gaanquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:14 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ja, waar wij heen wilde was 2x 160 ofzo.
Maarja, vind ik wat onnodig.
We gaan wel naar de baseball #viesdik eten
Baseball is echt een godensportquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:15 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat zou ik zo`n aids vinden. Dan zou ik liever naar hockey of basketbal gaan
ik was daar best goed in op school vroegahquote:Op vrijdag 23 december 2016 22:15 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Baseball is echt een godensport
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |