FOK!forum / Sport Algemeen / [F1 Algemeen] 2016 Formula 1 GP's #412 F1-niemandsland
beantheriodinsdag 20 december 2016 @ 19:58
Het F1 seizoen van 2016 is ten einde, het was een seizoen van spannende, maar ook zeer saaie races,
Mercedes was immers onverslaanbaar, en mocht er echt spanning zijn om P1, dan moesten beide Mercedessen wel uitvallen.

Dit gebeurde ook in Barcelona, waar Max Verstappen opeens op P1 reed, en zelfs finishte als eerste. Hiermee kwam de Max hype echt op gang. Veel nieuwe kijkers, en veel nieuwe fans. De races daarna waren soms nog wel spannend, zoals bijvoorbeeld de overwinning van Ricciardo op Sepang. Verder zijn alle overwinningen gegaan naar Rosberg en Hamilton. Hopen dus dat er volgend jaar wat meer spanning in de teams, want dit jaar domineerde Mercedes te veel, waardoor het zonder hun eigenlijk een stuk spannender zou zijn.

De einduitslag van 2016

SPOILER
1. Nico Rosberg
Mercedes AMG Petronas 385
2. Lewis Hamilton
Mercedes AMG Petronas 380
3. Daniel Ricciardo
Red Bull Racing 256
4. Sebastian Vettel
Scuderia Ferrari 212
5. Max Verstappen
Red Bull Racing 204
6. Kimi Räikkönen
Scuderia Ferrari 186
7. Sergio Perez
Sahara Force India F1 101
8. Valtteri Bottas
Williams Martini Racing 85
9. Nico Hülkenberg
Sahara Force India F1 72
10. Fernando Alonso
McLaren Honda 54
11. Felipe Massa
Williams Martini Racing 53
12. Carlos Sainz Jr.
Scuderia Toro Rosso 46
13. Romain Grosjean
Haas F1 Team 29
14. Daniil Kvyat
Scuderia Toro Rosso 25
15. Jenson Button
McLaren Honda 21
16. Kevin Magnussen
Renault 7
17. Felipe Nasr
Sauber F1 Team 2
18. Jolyon Palmer
Renault 1
19. Pascal Wehrlein
Manor Racing 1
20. Stoffel Vandoorne
McLaren Honda 1
21. Esteban Gutiérrez
Haas F1 Team 0
22. Marcus Ericsson
Sauber F1 Team 0
23. Esteban Ocon
Manor Racing 0
24. Rio Haryanto
Manor Racing 0
En de constructeurs

SPOILER
1. Mercedes AMG Petronas
765
2. Red Bull Racing
468
3. Scuderia Ferrari
398
4. Sahara Force India F1
173
5. Williams Martini Racing
138
6. McLaren Honda
76
7. Scuderia Toro Rosso
63
8. Haas F1 Team
29
9. Renault
8
10. Sauber F1 Team
2
11. Manor Racing

Maar dan vooruit kijken, 2017, wat gaat er allemaal veranderen, en wat is de planning?

N1hRkR4.png

In 2017 zijn er weer een hoop veranderingen in de sport. Zo worden de voor en achtervleugels breder, en zijn er door Pirelli veel bredere banden aangeleverd. Hierdoor worden de F1 auto's zelf ook breder en gaan naar zo'n 2 meter breed ipv 1,80m. Hierdoor krijgen de meeste auto's over zo'n 25% meer downforce te beschikken en dit kan gedurende dit jaar nog flink oplopen. De bredere achterbanden zorgen voor meer grip. Waardoor er meer snelheid valt te behalen in de snelle bochten.

Daarnaast verdwijnen ook de tokens. Tot 2016 kreeg ieder team een bepaald aantal tokens om een upgrade aan hun motor uit te voeren, die verdwijnen nu dus helemaal, wat meer spanning oplevert gedurende het seizoen. Verder gaat het minimum gewicht wat omhoog, van 720KG tot 740KG.

De Agenda (onder voorbehoud)

Datum Evenement Locatie
26 maart GP van Australië Melbourne
9 april GP van China Shanghai
16 april GP van Bahrein Sakhir
30 april GP van Rusland Sochi
14 mei GP van Spanje Barcelona
28 mei GP van Monaco Monte Carlo
11 juni GP van Canada Montreal
25 juni GP van Azerbeidzjan Baku
9 juli GP van Oostenrijk Red Bull Ring
16 juli GP van Engeland Silverstone
30 juli GP van Hongarije Hungaroring
27 augustus GP van België Spa-Francorchamps
3 september GP van Italië Monza
17 september GP van Singapore Marina Bay
1 oktober GP van Maleisië Sepang
8 oktober GP van Japan Suzuka
22 oktober GP van Amerika Circuit of the Americas
29 oktober GP van Mexico Mexico Stad
12 november GP van Brazilië * Interlagos
26 november GP van Abu Dhabi Yas Marina

De teams dan, hier zijn dit jaar geen nieuwe teams, noch teams die er mee stoppen.

EW6xxVd.jpgiuf8Gng.png
KuP7kjP.jpgIayOuS0.pngLewis Hamilton en X

ok4wvr5.jpgwIKodwr.png
AQqyDvS.jpgQ9jT0hz.jpgDaniel Ricciardo en Max Verstappen

S6Ysoby.jpgVM5jaxa.png
38sXIwf.jpgGHbpxCM.jpgSebastian Vettel en Kimi Raikkonen

4JRQOza.jpgKabQHcR.png
K9faojL.jpg0LdQ4sL.jpgSergio Perez en Esteban Ocon

KYdzFhi.jpgSpDybov.png
FHWV5wY.jpgw8m1NjQ.jpgFernando Alonso en Stoffel Vandoorne

IP5bEnr.jpg3Vi7pqx.png
AiHGX6D.jpgofzm2FJ.jpgValtteri Bottas en Lance Stroll

0pagZ0m.jpg2gHjhA1.png

cg8QyCS.jpgNDEmsaT.jpg Carlos Sainz en Daniil Kvyat

AsrQ42e.png5JCuLDe.png
6davqKX.jpg17qiuIb.jpgRomain Grosjean en Kevin Magnussen

S766gZ0.jpgFOwcvH9.png
foGIgVO.jpgP5cQrsI.jpgNico Hulkenberg en Jolyon Palmer

Lcjol3b.jpgOL2W9Bo.png
shPBKsN.jpgIayOuS0.pngMarcus Ericsson en X

0EnEnkx.jpgkK7HYWd.png
IayOuS0.pngIayOuS0.png
X en X
#ANONIEMdinsdag 20 december 2016 @ 20:01
Button is dan ook echt een heel degelijke, prima coureur met een ervaring én conditie waar je u tegen zegt. Nee, het is niet de meest flamboyante persoonlijkheid, maar moet dat nou zo bepalend zijn?
sasquatschdinsdag 20 december 2016 @ 20:06
Button heeft nog steeds een contract bij McLaren. Dus die is ook niet zomaar te krijgen.
#ANONIEMdinsdag 20 december 2016 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:06 schreef sasquatsch het volgende:
Button heeft nog steeds een contract bij McLaren. Dus die is ook niet zomaar te krijgen.
Ik denk niet dat McLaren er erg veel bezwaar tegen heeft als Button in racevorm blijft. De kans dat Alonso volgend jaar stopt is echt niet klein en dan komt Button daar waarschijnlijk terug.
beantheriodinsdag 20 december 2016 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:06 schreef sasquatsch het volgende:
Button heeft nog steeds een contract bij McLaren. Dus die is ook niet zomaar te krijgen.
Ik vermoed dat dat contract in ieder geval veel minder waarde heeft dan het contract van Bottas. Button is volgend jaar hooguit testrijder bij McLaren.
Fir3flydinsdag 20 december 2016 @ 20:14
Waarom toch steeds die Button? Die komt echt niet meer terug in F1. Die gaat lekker in Japan Super GT doen, net als Kovalainen. McLaren wil hem niet meer maar Honda wil hem graag voor marketingredenen.
M.Melandridinsdag 20 december 2016 @ 20:32
Button is niet snel genoeg meer.
#ANONIEMdinsdag 20 december 2016 @ 20:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:32 schreef M.Melandri het volgende:
Button is niet snel genoeg meer.
...maar ongekend stabiel. En dat is wat Williams nodig heeft.
Beachdinsdag 20 december 2016 @ 20:37
Ik heb wel vertrouwen in Massa.
#ANONIEMdinsdag 20 december 2016 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:37 schreef Beach het volgende:
Ik heb wel vertrouwen in Massa.
Ik ook wel en dikke kans dat hij het wordt als Mercedes Bottas regelt, ik denk alleen dat ze aan Button een betrouwbaardere en stabielere coureur zouden hebben.
Meike26dinsdag 20 december 2016 @ 20:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:14 schreef Fir3fly het volgende:
Waarom toch steeds die Button? Die komt echt niet meer terug in F1. Die gaat lekker in Japan Super GT doen, net als Kovalainen. McLaren wil hem niet meer maar Honda wil hem graag voor marketingredenen.
Waarom staat hij dan nog onder contract tot en met 2018 bij McLaren als ze hem niet meer willen? ;)
Button heeft nu alleen zoiets van, ik vind het wel best geweest en ik zou het niet erg vinden als 2016 mijn laatste seizoen in de F1 was, zo heeft ie dat ook nadrukkelijk gevierd en was al aangeschoten op het paddocj voordat Hamilton als winnaar over de streep kwam.

Van mij hoeft ie ook niet meer terug te komen. 17 jaar F1 is een erg goede prestatie en zou graag willen zien wat hij evt als endurance coureur kan. Bovendien heeft hij laten weten graag iets met rally cross te gaan doen. Voor de rest lekker feest vieren en genieten van de vrijheid.

Als hij naar Williams gaat, vind ik het prachtig, ik juich het ook toe, maar het zal geen schande zijn als hij bedankt voor het aanbod. Daarom schreef ik er vorig jaar al een blog over, Button had toen en nu ook weer de luxe positie geen foute keze te kunnen maken.
Nattekatdinsdag 20 december 2016 @ 20:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:34 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

...maar ongekend stabiel. En dat is wat Williams nodig heeft.
Massa niet?

Wat een gekleurde bril hebben sommigen zeg _O-
#ANONIEMdinsdag 20 december 2016 @ 20:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Massa niet?

Wat een gekleurde bril hebben sommigen zeg _O-
Massa zou ik inderdaad niet 'ongekend stabiel' noemen.

Nog steeds boos omdat ik je moderatie-actie idioot vond?
Meike26dinsdag 20 december 2016 @ 20:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Massa niet?

Wat een gekleurde bril hebben sommigen zeg _O-
Massa is echt niet stabiel hoor. De race moet bij hem echt de goede kant op vallen wil hij in top 10 eindigen. Valt hij terug naar P15/16 dan is het gelijk over en uit en vecht ie niet meer voor posities. Net zoals aanvallen en verdedigen. Massa was afgelopen twee jaar misschien wel de makkelijkste coureur om in te halen, terwijl Jenson nog om elke plek wilde strijden alsof het om podium plekken gaat. Nee, qua spirit kan Massa echt niet gelijk zijn aan Button. Ook het plezier in het racen is tussen de twee ook een verschil duidelijk waarneembaar. Massa met passie over zijn race zien praten heb ik al jaaaren niet meer gezien. Dat is geen gekleurde bril, dat is objectief ook gewoon te zien. Heb je geen bril bij nodig.
beantheriodinsdag 20 december 2016 @ 20:51
Van Massa zou ik het wel een beetje zwak vinden als ie na het melodrama van São Paulo nog terug zou komen. Het was mooi maar als je dan vervolgens het jaar erop toch weer aan de start verschijnt dan voel ik (en misschien meer mensen) me toch wel een beetje genept door die vertoning.

De meeste coureurs zouden trouwens blind tekenen voor de F1-carrière die Button gehad heeft. Alhoewel ik hoop dat ie terug komt heeft ie niets meer te bewijzen: hij heeft alles al gedaan en gezien. Wat dat betreft geloof ik wel dat ie niet meer terug komt. Ik zou het jammer vinden maar ik begrijp het wel.
Sjemmertdinsdag 20 december 2016 @ 20:52
Ik hoop dat Massa lekker weg blijft.
Meike26dinsdag 20 december 2016 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:52 schreef Sjemmert het volgende:
Ik hoop dat Massa lekker weg blijft.
Volgens GPupdate.net is het al rond en stelt Massa indd zijn pensioen een jaartje uit.
zoemdinsdag 20 december 2016 @ 21:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:02 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Volgens GPupdate.net is het al rond en stelt Massa indd zijn pensioen een jaartje uit.
BBC kopt er ook al mee. Zal dus wel waar zijn.
BBCSport twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 19:42:30 Felipe Massa will postpone his retirement to stay at Williams. Valtteri Bottas is off to Mercedes .Read more:… https://t.co/gzHlLzOsIT reageer retweet
#ANONIEMdinsdag 20 december 2016 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:06 schreef zoem het volgende:

[..]

BBC kopt er ook al mee. Zal dus wel waar zijn.
BBCSport twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 19:42:30 Felipe Massa will postpone his retirement to stay at Williams. Valtteri Bottas is off to Mercedes .Read more:… https://t.co/gzHlLzOsIT reageer retweet
Goed voor Mercedes; jammer voor Williams.
Fir3flydinsdag 20 december 2016 @ 21:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:39 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Als hij naar Williams gaat, vind ik het prachtig, ik juich het ook toe, maar het zal geen schande zijn als hij bedankt voor het aanbod.
Nou ja, er is helemaal geen aanbod dus dat daar hoeft ie ook geen keuze over te maken.
Meike26dinsdag 20 december 2016 @ 21:11
Dit word weer een mooi jaar, hopelijk krijgen we weer een frisse scherpe Bottas te zien ^O^

Denk wel dat ze met Bottas echt de beste opvolger is, talent versus euro's.
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:15
Nu hoop ik stiekem dat de Mercs superieur blijven en Bottas WDC wordt :')
Nattekatdinsdag 20 december 2016 @ 21:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:15 schreef motorbloempje het volgende:
Nu hoop ik stiekem dat de Mercs superieur blijven en Bottas WDC wordt :')
Doe eens even niet.
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Doe eens even niet.
dat bepaal ik zelf wel.
Nattekatdinsdag 20 december 2016 @ 21:18
quote:
2s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:17 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

dat bepaal ik zelf wel.
:{w
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:18
Wat heerlijk zou dat zijn, die zure kop van HAM O+
Yashaaaaadinsdag 20 december 2016 @ 21:19
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:18 schreef motorbloempje het volgende:
Wat heerlijk zou dat zijn, die zure kop van HAM O+
:D
Nattekatdinsdag 20 december 2016 @ 21:21
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:18 schreef motorbloempje het volgende:
Wat heerlijk zou dat zijn, die zure kop van HAM O+
Doe dan een spannend gevecht tussen Max, Daniel, Ham, Kimi en Bottas.
beantheriodinsdag 20 december 2016 @ 21:23
Gaat Stroll volgend jaar in de F1 ook kamikaze-acties op andere rijders uitvoeren?



Deze hoort er trouwens ook bij:

motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:21 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Doe dan een spannend gevecht tussen Max, Daniel, Ham, Kimi en Bottas.
nee, het mooiste om HAM ten onder te zien gaan zou zijn bij Mercs superioriteit en Bottas as winnaar. Daar heb je HAM meer mee. 8-)
BeamofLightdinsdag 20 december 2016 @ 21:24
Kijk nu al uit naar die Stoffel. Maar meneer dat gaat wat worden.
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:25
Maar da's allemaal stiekem. Wil gewoon dat Ricciardo WDC wordt, en jaar erna Max :)
Sinister-D-dinsdag 20 december 2016 @ 21:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:25 schreef motorbloempje het volgende:
Maar da's allemaal stiekem. Wil gewoon dat Ricciardo WDC wordt, en jaar erna Max :)
Blasphemy :( -O- :N
Nattekatdinsdag 20 december 2016 @ 21:37
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:37 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Blasphemy :( -O- :N
Woont alweer veel te lang in England...
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:38
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:37 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Blasphemy :( -O- :N
JANKEN MAN! JANKEN!
Ferdinsdag 20 december 2016 @ 21:39
De deal van Massa staat nu al op iedere website. Vertrek van Pat Symonds is ook officieel.

Nu nog dat Paddy Lowe naar Williams gaat, Allison naar Mercedes en natuurlijk Bottas naast Hamilton.
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:43
En ik heb niets tégen Massa, maar ik vind het wel wat stom dat hij blijft na dat hele dramatische afscheid.... :{
Nattekatdinsdag 20 december 2016 @ 21:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:43 schreef motorbloempje het volgende:
En ik heb niets tégen Massa, maar ik vind het wel wat stom dat hij blijft na dat hele dramatische afscheid.... :{
Jep... zonde gewoon.
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:44
Echt, krijg je zowat het meest indrukwekkende en ongeplande afscheid in de F1, teken je toch nog maar weer bij :')
lord_bonodinsdag 20 december 2016 @ 21:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:43 schreef motorbloempje het volgende:
En ik heb niets tégen Massa, maar ik vind het wel wat stom dat hij blijft na dat hele dramatische afscheid.... :{
Zo'n mooi afscheid gaat hij nu ook niet meer krijgen, krijgt een stuk minder betekenis nu hij weer stopt na een jaar.
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:45 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Zo'n mooi afscheid gaat hij nu ook niet meer krijgen, krijgt een stuk minder betekenis nu hij weer stopt na een jaar.
Nope. Jammer jammer jammer, debammer.

Nu ja, al lang blij dat Bottas nu zonder al teveel gelazer naar Merc kan, want dat lijkt me een prima fit, en krijg je niet meer gelazer en geschuif bij andere teams.
Sinister-D-dinsdag 20 december 2016 @ 21:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:44 schreef motorbloempje het volgende:
Echt, krijg je zowat het meest indrukwekkende en ongeplande afscheid in de F1, teken je toch nog maar weer bij :')
JANKEN VROUW!!! JANKEN!!!
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 21:49
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:48 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

JANKEN VROUW!!! JANKEN!!!
Ik moest daar wel een traantje om laten ja ;(
opreisdinsdag 20 december 2016 @ 22:08
Button is drie keer beter dan Massa, maar Massa kent de williams van de afgelopen jaren dus zal beter de nieuwe auto kunnen vergelijken. Williams heeft nu wel een van de zwakste line ups van de grid.
Wel mooi dat Bottas een kans krijgt, liever hij dan Wehrlein
motorbloempjedinsdag 20 december 2016 @ 22:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 22:08 schreef opreis het volgende:
Button is drie keer beter dan Massa, maar Massa kent de williams van de afgelopen jaren dus zal beter de nieuwe auto kunnen vergelijken. Williams heeft nu wel een van de zwakste line ups van de grid.
Wel mooi dat Bottas een kans krijgt, liever hij dan Wehrlein
Denk dat Button véél meer klaar is met racen dan Massa. Het verschil in interviews na AD was echt intens groot.
fathankdinsdag 20 december 2016 @ 22:58
Massa heeft 6 miljoen redenen om zn pensioen uit te stellen. Afscheid met tranen of niet. Bovendien kent ie het team en kan ie een mentor zijn voor Stroll die net om de hoek komt kijken. Veilige keus voor Williams.
ESF1Gamerdinsdag 20 december 2016 @ 23:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:23 schreef beantherio het volgende:
Gaat Stroll volgend jaar in de F1 ook kamikaze-acties op andere rijders uitvoeren?



Deze hoort er trouwens ook bij:

Maldonado 2.0 :P

Maar als Massa weer gaat bij Williams gaat rijden. Bottas gaat naar Mercedes. Bij welk team gaat Wehrlein rijden? Het zal voor hem zeer doen dat hij niet vrijgekomen stoeltje bij mercedes krijgt.

[ Bericht 4% gewijzigd door ESF1Gamer op 20-12-2016 23:25:23 ]
sasquatschwoensdag 21 december 2016 @ 00:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 23:17 schreef F1gamer het volgende:

[..]

Maldonado 2.0 :P

Maar als Massa weer gaat bij Williams gaat rijden. Bottas gaat naar Mercedes. Bij welk team gaat Wehrlein rijden? Het zal voor hem zeer doen dat hij niet vrijgekomen stoeltje bij mercedes krijgt.
Mercedes was in onderhandeling met Sauber voor Wehrlein en die onderhandeling was tijdelijk stil gelegd vanwege de vacante Mercedes. En Sauber heeft net zoals Mercedes aangekondigd hun tweede rijder in het nieuwe jaar bekend te maken dus ik denk dat ze afwachten wie er bij Mercedes gaat rijden. Nu dat Bottas wordt verwacht ik dat Wehrlein binnenkort bij Sauber bekend gemaakt wordt.

En Lance Stroll is dit jaar een stuk volwassener geworden in zijn rijden. Dus ik denk dat het crashen in de F1 wel mee valt.
opreiswoensdag 21 december 2016 @ 03:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 22:10 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Denk dat Button véél meer klaar is met racen dan Massa. Het verschil in interviews na AD was echt intens groot.
Dat denk ik ook dat button in zn hoofd er vrede mee heeft. Maar dan nog is hij de betere tov Massa. Massa had al veel eerder moeten stoppen, compleet zoek gereden door Alonso, daarna nog een paar x iets leuks gedaan met williams, maar over 3 jaar genomen toch ook de mindere van Bottas die eigenlijk ook nog moet bewijzen of hij bij de top of subtop hoort. Massa kan wel door willen rijden maar er valt weinig eer meer voor hem te behalen en de glans van zn carriere gaat er steeds meer af
DeeBeewoensdag 21 december 2016 @ 05:14
Massa. :')_
Rewoensdag 21 december 2016 @ 07:59
jammer dat er eigenlijk zo weinig talen is wat geschikt is voor F1 dat ze zoiets moeten doen...
sasquatschwoensdag 21 december 2016 @ 08:23
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2016 07:59 schreef Re het volgende:
jammer dat er eigenlijk zo weinig talen is wat geschikt is voor F1 dat ze zoiets moeten doen...
Dat is het probleem niet. Eerder contractuele eisen (zoals leeftijd en ervaring) waar ze aan moeten voldoen waardoor ze bij Massa uitkomen.
sasquatschwoensdag 21 december 2016 @ 08:37
t6FO0Ql.jpg
Rossdalewoensdag 21 december 2016 @ 08:49
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 08:23 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Dat is het probleem niet. Eerder contractuele eisen (zoals leeftijd en ervaring) waar ze aan moeten voldoen waardoor ze bij Massa uitkomen.
Nouja ze hadden Di Resta als reserve rijder dit jaar, die kent de auto ook goed. Dan hadden ze beter hem een tweede kans kunnen geven ipv voor veel geld Massa terughalen.
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 08:54
Probleem is dat niemand een risico durft te nemen denk ik, al dan niet om legitieme financiele redenen.
Aetherealwoensdag 21 december 2016 @ 08:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:44 schreef motorbloempje het volgende:
Echt, krijg je zowat het meest indrukwekkende en ongeplande afscheid in de F1, teken je toch nog maar weer bij :')
Net of hij er wat aan kan doen dat Rosberg ineens stopt.
Justevowoensdag 21 december 2016 @ 09:32
Verstappen geen sportman van het jaar. Wat een grap. Met alles wat die jongen heeft voortgebracht in, half Nederland volgt weer de Formule 1. Enkel omdat hij niet zou komen krijgt iemand anders de prijs.
Taradowoensdag 21 december 2016 @ 09:34
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:32 schreef Justevo het volgende:
Verstappen geen sportman van het jaar. Wat een grap. Met alles wat die jongen heeft voortgebracht in, half Nederland volgt weer de Formule 1. Enkel omdat hij niet zou komen krijgt iemand anders de prijs.
hij zal er zelf niet wakker van liggen, het jaar dat hij WK wordt kunnen ze niet om hem heen en dan ligt hij er nog niet wakker van
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 09:39
Hij wìlde niet eens winnen. Verder dikke prima, laat'm eerst maar's minimaal 3e worden. Wie heeft er dan gewonnen?
Janewoensdag 21 december 2016 @ 09:53
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:39 schreef motorbloempje het volgende:
Hij wìlde niet eens winnen. Verder dikke prima, laat'm eerst maar's minimaal 3e worden. Wie heeft er dan gewonnen?
De NOC*NSF-sportman van het jaar wordt vanavond pas bekend gemaakt. Volgens mij was gisteren in het nieuws dat Max niet de Limburgse sportman van het jaar is geworden (dat werd Tom Dumoulin).

http://nos.nl/artikel/214(...)sdag-bij-de-nos.html
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 09:55
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:53 schreef Jane het volgende:

[..]

De NOC*NSF-sportman van het jaar wordt vanavond pas bekend gemaakt. Volgens mij was gisteren in het nieuws dat Max niet de Limburgse sportman van het jaar is geworden (dat werd Tom Dumoulin).
De man die alles verloren heeft _O-
Da_Sandmanwoensdag 21 december 2016 @ 10:12
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:55 schreef Nattekat het volgende:

[..]

De man die alles verloren heeft _O-
Oh?
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 10:13
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:12 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Oh?
Ja. Geen zin in verdere uitleg, het is gewoon zo.
Da_Sandmanwoensdag 21 december 2016 @ 10:14
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:13 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ja. Geen zin in verdere uitleg, het is gewoon zo.
Goed verhaal.
Lokale_Notabelewoensdag 21 december 2016 @ 10:14
haha mijn hemel. Voor het eerst in de historie heeft een Nederlander een F1 race gewonnen en dan wordt hij nog niet eens Limburgs sportman van het jaar. Wat een wereld.

Williams straalt ook weinig ambitie uit door Massa terug te willen halen. Zelden een F1 coureur zo'n uitgebluste indruk achter zien laten. Massa en Stroll, onthutsend zwakke line-up.
opreiswoensdag 21 december 2016 @ 10:18
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2016 08:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Nouja ze hadden Di Resta als reserve rijder dit jaar, die kent de auto ook goed. Dan hadden ze beter hem een tweede kans kunnen geven ipv voor veel geld Massa terughalen.
Snap ook niet waarom hij uit de F1 verdwenen is. Zo slecht was hij niet als ik het me goed herinner. Al zal hij door de engelse commentatoren destijds ook wel wat opgehemeld zijn.
Klopkoekwoensdag 21 december 2016 @ 10:32
quote:
14s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:14 schreef Fir3fly het volgende:
Waarom toch steeds die Button? Die komt echt niet meer terug in F1. Die gaat lekker in Japan Super GT doen, net als Kovalainen. McLaren wil hem niet meer maar Honda wil hem graag voor marketingredenen.
Bron?
sasquatschwoensdag 21 december 2016 @ 10:41
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2016 08:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Nouja ze hadden Di Resta als reserve rijder dit jaar, die kent de auto ook goed. Dan hadden ze beter hem een tweede kans kunnen geven ipv voor veel geld Massa terughalen.
Veel meer dan simulatorwerk zal hij niet gedaan hebben. Kan me niet herinneren dat hij daadwerkelijk in de wagen getest heeft.
Dat betekent dat hij dus geen ervaring met de huidige F1 wagens heeft.
_-_ratjetoe_-_woensdag 21 december 2016 @ 10:41
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:14 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Goed verhaal.
Gewoon even twee etappes in de Tour en een in de Giro over het hoofd zien. Je zou bijna denken dat Nattekat niet zo veel met wielrennen heeft en z'n beoordelingsvermogen daar licht door laat beïnvloeden :).

Alsnog had ik Max wel gekozen tot sporter van het jaar in Limburg.
Blikwoensdag 21 december 2016 @ 11:05
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Gewoon even twee etappes in de Tour en een in de Giro over het hoofd zien. Je zou bijna denken dat Nattekat niet zo veel met wielrennen heeft en z'n beoordelingsvermogen daar licht door laat beïnvloeden :).

Alsnog had ik Max wel gekozen tot sporter van het jaar in Limburg.
Echt hè, hoezo bevooroordeeld? Roze trui, etappe Giro, koninginnerit en tijdrit Tour. Nattekat denkt zeker alleen aan het zilver op de OS?

Ik kan heel goed begrijpen dat Tom het is geworden. Wielrennen is tenslotte nog altijd wel iets populairder qua sport dan F1, en Tom's prestaties dit jaar gewoon supergoed.
Geraltwoensdag 21 december 2016 @ 11:14
Vandaag nog even een 1:43 besteld van Rosberg. Ik wilde eigenlijk even niks bestellen ivm druk doende met sparen enzo, maar deze uitgave is gelimiteerd op 252 stuks zag ik en een winkel kon hem waarschijnlijk nog leveren.

Weer een Wereldkampioen erbij voor de 1:43 Wereldkampioenenverzameling :9
Earl_J_Hickeywoensdag 21 december 2016 @ 11:23
quote:
7s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:14 schreef Geralt het volgende:
Vandaag nog even een 1:43 besteld van Rosberg. Ik wilde eigenlijk even niks bestellen ivm druk doende met sparen enzo, maar deze uitgave is gelimiteerd op 252 stuks zag ik en een winkel kon hem waarschijnlijk nog leveren.

Weer een Wereldkampioen erbij voor de 1:43 Wereldkampioenenverzameling :9
Ik zoek die ook nog waar heb je die besteld?
Geraltwoensdag 21 december 2016 @ 11:23
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:23 schreef Earl_J_Hickey het volgende:

[..]

Ik zoek die ook nog waar heb je die besteld?
Dat zeg ik pas als ik zeker weet dat ze hem kunnen leveren. Aan mij. Misschien is het de laatste wel waar ze nog aan kunnen komen :P
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 11:33
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:32 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Bron?
Euh, zo ongeveer heel 2016? Hij is nog in dienst bij McLaren Honda om promodingen te doen in 2017...
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 11:34
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:53 schreef Jane het volgende:

[..]

De NOC*NSF-sportman van het jaar wordt vanavond pas bekend gemaakt. Volgens mij was gisteren in het nieuws dat Max niet de Limburgse sportman van het jaar is geworden (dat werd Tom Dumoulin).

http://nos.nl/artikel/214(...)sdag-bij-de-nos.html
Ooooowh... Sowieso had 'ie die vorig jaar toch al gewonnen ?
Earl_J_Hickeywoensdag 21 december 2016 @ 11:35
quote:
12s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:23 schreef Geralt het volgende:

[..]

Dat zeg ik pas als ik zeker weet dat ze hem kunnen leveren. Aan mij. Misschien is het de laatste wel waar ze nog aan kunnen komen :P
Haha goeie! :)
Geraltwoensdag 21 december 2016 @ 11:36
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:34 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ooooowh... Sowieso had 'ie die vorig jaar toch al gewonnen ?
Dumoulin ja. Die limburgse prijs dan. Max niet.
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 11:39
quote:
7s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:36 schreef Geralt het volgende:

[..]

Dumoulin ja. Die limburgse prijs dan. Max niet.
Oh, ik dacht dat Max 'm toen had gewonnen. Ach ja. Hè?
Afgelopen zondag was hier de BBC Sports Personality of the Year. Mijn favoriet werd tweede, zo gaan die dingen.
Geraltwoensdag 21 december 2016 @ 11:40
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:39 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Oh, ik dacht dat Max 'm toen had gewonnen. Ach ja. Hè?
Afgelopen zondag was hier de BBC Sports Personality of the Year. Mijn favoriet werd tweede, zo gaan die dingen.
Ik maak me er dan ook niet druk over. Max ook niet gok ik zomaar. Die wil maar 1 prijs winnen en zo een sportman van het jaar aanfluiting staat niet op zijn lijstje. :P
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 11:42
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Gewoon even twee etappes in de Tour en een in de Giro over het hoofd zien. Je zou bijna denken dat Nattekat niet zo veel met wielrennen heeft en z'n beoordelingsvermogen daar licht door laat beïnvloeden :).

Alsnog had ik Max wel gekozen tot sporter van het jaar in Limburg.
Ik weet meer dan je denkt (alleen de tdf gemist) :s)
En ik weet dat dit jaar niet uit enkel positieve zaken bestaat.
#ANONIEMwoensdag 21 december 2016 @ 11:45
Staat me iets van bij dat Jos een beetje boos was op die club omdat ze Max negeerden toen hij in de karts alles won. En als Jos eenmaal boos is...

Nou ja, vandaar dus waarschijnlijk die 'ik win liever niet, want dan moet ik erheen'-houding van Max.
fathankwoensdag 21 december 2016 @ 12:02
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:55 schreef Nattekat het volgende:

[..]

De man die alles verloren heeft _O-
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:13 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ja. Geen zin in verdere uitleg, het is gewoon zo.
Laat jij je even kennen zeg :')
Beachwoensdag 21 december 2016 @ 12:15
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:45 schreef Jigzoz het volgende:
Staat me iets van bij dat Jos een beetje boos was op die club omdat ze Max negeerden toen hij in de karts alles won. En als Jos eenmaal boos is...

Nou ja, vandaar dus waarschijnlijk die 'ik win liever niet, want dan moet ik erheen'-houding van Max.
Dus als Jos boos is geweest vroeger, wil Max niet meer winnen?
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 12:18
quote:
10s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:02 schreef fathank het volgende:

[..]


[..]

Laat jij je even kennen zeg :')
Ik vergelijk met het jaar van Max hè. Als hij volgend jaar slechts één of twee races wint, is het ook gewoon een wat minder jaar. De enige reden dat hij heeft gewonnen is de terechte haat van de familie Verstappen.
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 12:22
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:18 schreef Nattekat het volgende:
De enige reden dat hij heeft gewonnen is de terechte haat van de familie Verstappen.
Wat? :')
Da_Sandmanwoensdag 21 december 2016 @ 12:22
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:18 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik vergelijk met het jaar van Max hè. Als hij volgend jaar slechts één of twee races wint, is het ook gewoon een wat minder jaar. De enige reden dat hij heeft gewonnen is de terechte haat van de familie Verstappen.
Je kunt ook zeggen dat Max dit jaar slechts één race heeft gewonnen en dat dat ook nog eens voor een groot deel werd mogelijk gemaakt door twee Mercedessen die elkaar de blubber in reden. Nee, Max z'n tijd komt nog wel. Maar kom nou niet roepen dat Dumoulin een slecht jaar had want dat is gewoon domweg niet waar.
Da_Sandmanwoensdag 21 december 2016 @ 12:22
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:22 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Wat? :')
En dit.
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 12:24
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:22 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Wat? :')
Moest het woordje 'niet' tussen.

En niet bekend met de ophef rond deze prijs en de familie Verstappen?
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 12:25
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:24 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Moest het woordje 'niet' tussen.
Dat maakt de opmerking niet minder kansloos
quote:
En niet bekend met de ophef rond deze prijs en de familie Verstappen?
Jawel. En zie boven.
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 12:30
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:25 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Dat maakt de opmerking niet minder kansloos

[..]

Jawel. En zie boven.
Maak graag kansloze opmerkingen, weet je toch?
Geraltwoensdag 21 december 2016 @ 12:32
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:30 schreef Nattekat het volgende:
Maak graag kansloze opmerkingen
Riep iemand mij?
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 12:33
quote:
6s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:32 schreef Geralt het volgende:

[..]

Riep iemand mij?
Ja.
opgebaardewoensdag 21 december 2016 @ 12:39
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:42 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik weet meer dan je denkt (alleen de tdf gemist) :s)
En ik weet dat dit jaar niet uit enkel positieve zaken bestaat.
wat probeer je te zeggen?
Nattekatwoensdag 21 december 2016 @ 12:55
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:39 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

wat probeer je te zeggen?
Dat er één zwaar terechte winnaar is, en dat die verloren heeft.
opgebaardewoensdag 21 december 2016 @ 13:02
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:55 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat er één zwaar terechte winnaar is, en dat die verloren heeft.
En dat is dus Max, die had volgens jou moeten winnen en niet Tom want die "heeft alles verloren"?

Ik ben het hier volledig mee oneens, maar nu ben ik een wielerliefhebber en dus misschien te subjectief
Blikwoensdag 21 december 2016 @ 13:12
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 12:55 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat er één zwaar terechte winnaar is, en dat die verloren heeft.
Door dit zo te stellen zeg je ook dat Tom Dumoulin zwaar onterecht heeft gewonnen, en dat is gewoon niet zo. Ook Tom Dumoulin heeft een topjaar gehad.

Max zijn tijd komt nog wel... En waar hebben we het over Limburgs sportman van het jaar :')
Fir3flywoensdag 21 december 2016 @ 15:04
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:32 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Bron?
http://www.rtlgp.nl/item/(...)llycross_en_super_gt

Super GT is enorm populair in Japan en betaalt goed.
Fir3flywoensdag 21 december 2016 @ 15:05
Max zei toch zelf al geen reet te geven om die prijs? Vind ik een goede instelling.
Ferwoensdag 21 december 2016 @ 20:07
Dit had ik even gemist trouwens (van Motorsport.com)

quote:
Over het moment waarop hij het nieuws te horen kreeg dat Rosberg wilde stoppen vertelde Wolff ook nog kort. "Dat was heel raar", legde hij uit. "We hadden de laatste 24 uur samen doorgebracht en vervolgens samen gevlogen en uren gepraat in het vliegtuig. Toen we om 6 uur 's ochtends aankwamen in Duitsland gingen we beiden onze weg. Letterlijk drie minuten later belde hij me om het nieuws te vertellen. Hij gaf toe die dag niet te kunnen ontbijten en dat hij het me niet in mijn gezicht kon vertellen. Ik kon het niet geloven."
#ANONIEMwoensdag 21 december 2016 @ 20:22
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 20:07 schreef Fer het volgende:
Dit had ik even gemist trouwens (van Motorsport.com)

[..]

Wauw.
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 20:32
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 20:07 schreef Fer het volgende:
Dit had ik even gemist trouwens (van Motorsport.com)

[..]

kijk de Channel4 jaardocu even als je'm ergens kunt vinden; wordt dat allemaal door Toto en Nico uitgelegd.
Luctor.et.Emergowoensdag 21 december 2016 @ 21:42
Ik hoorde dat Massa nog een jaartje doorgaat? Hij vond het zo'n mooi en emotioneel afscheid in Brazilië dat hij dat nog een keer wil meemaken?
Zipportalwoensdag 21 december 2016 @ 22:05
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
lord_bonowoensdag 21 december 2016 @ 22:06
Verstappen sportman van het jaar _O- _O- _O-

Niet onterecht, maar geef gvd die gouden Olympiërs die prijs.
Gezichtwoensdag 21 december 2016 @ 22:06
Max sportman van het jaar NOC*NSF *O*

Volledig terecht wat mij betreft
xzazwoensdag 21 december 2016 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:06 schreef lord_bono het volgende:
Verstappen sportman van het jaar _O- _O- _O-

Niet onterecht, maar geef gvd die Olympiërs die prijs.
waarom?
DeLunawoensdag 21 december 2016 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:06 schreef lord_bono het volgende:
Verstappen sportman van het jaar _O- _O- _O-

Niet onterecht, maar geef gvd die Olympiërs die prijs.
Slechts twee mannen met goud, behoorlijk bijzonder dus en dan krijg je dit :{
nils7woensdag 21 december 2016 @ 22:07
Gefeliciteerd iedereen.
heywooduwoensdag 21 december 2016 @ 22:07
Als hij er gewoon was geweest had ik het een stuk beter gevonden trouwens.
xzazwoensdag 21 december 2016 @ 22:07
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:07 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Slechts twee mannen met goud, behoorlijk bijzonder dus en dan krijg je dit :{
nou en..
#ANONIEMwoensdag 21 december 2016 @ 22:07
Nou, zal ie leuk vinden.
Evertjanwoensdag 21 december 2016 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:06 schreef lord_bono het volgende:
Verstappen sportman van het jaar _O- _O- _O-

Niet onterecht, maar geef gvd die gouden Olympiërs die prijs.
B en C sporters krijgen al te veel eer in NL
Peterseliemanwoensdag 21 december 2016 @ 22:08
Baas :)
Zipportalwoensdag 21 december 2016 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:06 schreef lord_bono het volgende:
Verstappen sportman van het jaar _O- _O- _O-

Niet onterecht, maar geef gvd die gouden Olympiërs die prijs.
Lossers vlucht.
nils7woensdag 21 december 2016 @ 22:10
Hij hield t kaartje verkeerd om Frankie haha
lord_bonowoensdag 21 december 2016 @ 22:12
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:07 schreef xzaz het volgende:

[..]

waarom?
Die open water zwemmer zet daar een onmogelijke prestatie neer, krijgt daar nauwelijks salaris voor en die gasten moeten echt hard trainen. Olympische spelen zijn er maar 1x in de 4 jaar, dus dan is het ook iets terechter als zij gekozen worden, tenzij er een unieke prestatie geleverd word in een andere sport. Daarnaast had Verstappen ook niet willen winnen. Als Max volgend jaar tweede wordt na een nog beter seizoen, moet hij dan weer sportman van het jaar worden? Zo kun je de komende jaren de prijs wel naar Max schuiven, mits hij presteert natuurlijk.

Ik begrijp dat hij wint, ben er ook erg blij mee, maar een van die Olympiërs had het meer verdiend.
Gezichtwoensdag 21 december 2016 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:12 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Die open water zwemmer zet daar een onmogelijke prestatie neer, krijgt daar nauwelijks salaris voor en die gasten moeten echt hard trainen. Olympische spelen zijn er maar 1x in de 4 jaar, dus dan is het ook iets terechter als zij gekozen worden, tenzij er een unieke prestatie geleverd word in een andere sport. Daarnaast had Verstappen ook niet willen winnen. Als Max volgend jaar tweede wordt na een nog beter seizoen, moet hij dan weer sportman van het jaar worden? Zo kun je de komende jaren de prijs wel naar Max schuiven, mits hij presteert natuurlijk.

Ik begrijp dat hij wint, ben er ook erg blij mee, maar een van die Olympiërs had het meer verdiend.
Want de eerste Nederlander die ooit zo succesvol is geweest in de F1 stelt zo weinig voor. Verdient het evengoed als die Olympiërs.
Klummiewoensdag 21 december 2016 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:12 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Die open water zwemmer zet daar een onmogelijke prestatie neer, krijgt daar nauwelijks salaris voor en die gasten moeten echt hard trainen. Olympische spelen zijn er maar 1x in de 4 jaar, dus dan is het ook iets terechter als zij gekozen worden, tenzij er een unieke prestatie geleverd word in een andere sport. Daarnaast had Verstappen ook niet willen winnen. Als Max volgend jaar tweede wordt na een nog beter seizoen, moet hij dan weer sportman van het jaar worden? Zo kun je de komende jaren de prijs wel naar Max schuiven, mits hij presteert natuurlijk.

Ik begrijp dat hij wint, ben er ook erg blij mee, maar een van die Olympiërs had het meer verdiend.
"We" hebben wel wat vaker goud gewonnen, "we" hadden nog nooit een F1race gewonnen, da's best bijzonder. ;)
Beachwoensdag 21 december 2016 @ 22:49
GamertjeThom twitterde op woensdag 21-12-2016 om 22:16:20 @NOS Hoezo 'sportman', die vent doet niks anders dan zitten in een stoel. Wordt racen echt gezien als sport?.. Erg apart... reageer retweet
nils7woensdag 21 december 2016 @ 22:54
quote:
10s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:49 schreef Beach het volgende:
GamertjeThom twitterde op woensdag 21-12-2016 om 22:16:20 @NOS Hoezo 'sportman', die vent doet niks anders dan zitten in een stoel. Wordt racen echt gezien als sport?.. Erg apart... reageer retweet
Op zulke reageer ik al 8 jaar nie meer
Peterseliemanwoensdag 21 december 2016 @ 22:55
quote:
10s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:49 schreef Beach het volgende:
GamertjeThom twitterde op woensdag 21-12-2016 om 22:16:20 @NOS Hoezo 'sportman', die vent doet niks anders dan zitten in een stoel. Wordt racen echt gezien als sport?.. Erg apart... reageer retweet
_O-
opreiswoensdag 21 december 2016 @ 22:55
Max krijgt zo wel een groep haters waar hij niets aan kan doen. Eerst al met de DOTD en nu dus met dit. En daar vraagt hij zelf ook helemaal niet om. Vraag is wel wat er gaat gebeuren als hij straks WDC wordt, gaat ie hem dan weer krijgen?
En op zich kan ik me er wel in vinden. Op zn 18de competatief zijn en zn mannetje staan in zn wereldje is ook niet niks. Zelfs internationaal zijn er weinig sporters met vergelijkbare stormachtige carrieres op die leeftijd
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 23:12
quote:
10s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:49 schreef Beach het volgende:
GamertjeThom twitterde op woensdag 21-12-2016 om 22:16:20 @NOS Hoezo 'sportman', die vent doet niks anders dan zitten in een stoel. Wordt racen echt gezien als sport?.. Erg apart... reageer retweet
Jelly :')
motorbloempjewoensdag 21 december 2016 @ 23:41
bierrrrrrrr

C0OpuU5W8AAawx2.jpg

B:)B
Ferwoensdag 21 december 2016 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:12 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Die open water zwemmer zet daar een onmogelijke prestatie neer, krijgt daar nauwelijks salaris voor en die gasten moeten echt hard trainen. Olympische spelen zijn er maar 1x in de 4 jaar, dus dan is het ook iets terechter als zij gekozen worden, tenzij er een unieke prestatie geleverd word in een andere sport. Daarnaast had Verstappen ook niet willen winnen. Als Max volgend jaar tweede wordt na een nog beter seizoen, moet hij dan weer sportman van het jaar worden? Zo kun je de komende jaren de prijs wel naar Max schuiven, mits hij presteert natuurlijk.

Ik begrijp dat hij wint, ben er ook erg blij mee, maar een van die Olympiërs had het meer verdiend.
Dit inderdaad, laat Max maar eerst kampioen worden. Dat wordt ie toch wel ooit.
tja77woensdag 21 december 2016 @ 23:46
Ik gun Max alles hoor, maar het joch is 19, en net 2 seizoenen actief in de hoogste raceklasse. Hij heeft nog lang niet het volledige potentieel uit zijn carriere gehaald, en nu wint hij in een olympisch jaar deze prijs. Hij wint 1 race (wat overigens een geweldige prestatie is) maar het is slechts het begin van zijn carriere, en het begin van iets veel groters.
sasquatschdonderdag 22 december 2016 @ 00:10
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:16 schreef Gezicht het volgende:

[..]

Want de eerste Nederlander die ooit zo succesvol is geweest in de F1 stelt zo weinig voor. Verdient het evengoed als die Olympiërs.
Max wint 1 van de 21 races in een jaar. De Olympiers hebben slechts om de 4 jaar 1 kans om te winnen.

Lijkt me terechter als een van hen de prijs had gekregen.
motorbloempjedonderdag 22 december 2016 @ 00:16
Ach, het is leuk voor'm. Was ook leuk voor anderen geweest. Hoezee!
BadderHaringdonderdag 22 december 2016 @ 01:38
Het voelt een beetje als Obama die na een paar maanden al een Nobelprijs voor de vrede kreeg.
Geraltdonderdag 22 december 2016 @ 02:02
Terecht gewonnen van Max.
Dat turnen en zwemmen en alles is toch voor hommosexefiele flikkers. Beter dat Max gewonnen heeft _O_
vannelledonderdag 22 december 2016 @ 05:12
quote:
6s.gif Op donderdag 22 december 2016 02:02 schreef Geralt het volgende:
Terecht gewonnen van Max.
Dat turnen en zwemmen en alles is toch voor hommosexefiele flikkers. Beter dat Max gewonnen heeft _O_
Inderdaad, want zwemmen en turnen zijn geen van beide sporten.
Alleen maar mannetjes in strakke broekjes, de 1 nog kleiner dan de ander, maar dat is dus wat iedereen doet die verder niks anders meer kan.
:{w :|W
Blikdonderdag 22 december 2016 @ 09:26
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 22:16 schreef Gezicht het volgende:

[..]

Want de eerste Nederlander die ooit zo succesvol is geweest in de F1 stelt zo weinig voor. Verdient het evengoed als die Olympiërs.
Max kan hem de komende 15 jaar waarschijnlijk ieder jaar winnen. Zo'n Dorian of Ferry krijgen zo'n kans 1x in hun leven. Ik had het ook passender gevonden als die naar één van de Olympiërs was gegaan. In een Olympisch jaar moet die prijs naar één van de Olympiërs gaan die 4 jaar lang trainen voor die ene kans op die plak.
opgebaardedonderdag 22 december 2016 @ 09:35
quote:
1s.gif Op donderdag 22 december 2016 00:10 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Max wint 1 van de 21 races in een jaar. De Olympiers hebben slechts om de 4 jaar 1 kans om te winnen.

Lijkt me terechter als een van hen de prijs had gekregen.
Dan maakt de overwinning van Max des te meer bijzonder want ondere andere zij (die olympische sporters) hebben gekozen voor Max.
opgebaardedonderdag 22 december 2016 @ 09:39
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 09:26 schreef Blik het volgende:

[..]

Max kan hem de komende 15 jaar waarschijnlijk ieder jaar winnen. Zo'n Dorian of Ferry krijgen zo'n kans 1x in hun leven. Ik had het ook passender gevonden als die naar één van de Olympiërs was gegaan. In een Olympisch jaar moet die prijs naar één van de Olympiërs gaan die 4 jaar lang trainen voor die ene kans op die plak.
Max had de prijs vast en zeker niet gewonnen als afgelopen decennia vaker Nederlanders een F1 race hadden gewonnen en/of zich nadrukkelijk in positieve zin hadden laten zien op het circuit.

Formule 1 leeft in heel Nederland en dat komt door Max. Dat is bijzonder.
En al wordt Max de komende vijftien jaar elk jaar wereldkampioen, dan zal hij de prijs Sportman van het Jaar vast en zeker een paar keer winnen maar zeker niet elk jaar
ShaoliNdonderdag 22 december 2016 @ 10:03
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 23:46 schreef tja77 het volgende:
Ik gun Max alles hoor, maar het joch is 19, en net 2 seizoenen actief in de hoogste raceklasse. Hij heeft nog lang niet het volledige potentieel uit zijn carriere gehaald, en nu wint hij in een olympisch jaar deze prijs. Hij wint 1 race (wat overigens een geweldige prestatie is) maar het is slechts het begin van zijn carriere, en het begin van iets veel groters.
Hij presteert gewoon ver boven verwachting. Krijgt heel Nederland F1 gek. Breekt record op record. Eerste NLer die een wedstrijd wint. Jongste coureur ooit die wint. In een regenrace zet hij het complete veld te kijk. En alles in een auto die in de basis niet voor hem gebouwd was. Het is gewoon zo uitzonderlijk wat het ventje laat zien. Ik vind het hartstikke terecht.
Janedonderdag 22 december 2016 @ 10:08
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 09:35 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Dan maakt de overwinning van Max des te meer bijzonder want ondere andere zij (die olympische sporters) hebben gekozen voor Max.
Dat is inderdaad de reden dat het een beetje suf is om te klagen over de uitslag: de sporters kiezen zelf wie hem krijgt!

Het is trouwens ook de reden dat ik vind dat Max er zelf wel een beetje blij mee mag zijn. Het is geen DOTD-internetpoll voor het publiek en je medegenomineerden hebben ook echt wel iets gepresteerd. Als die medesporters dan ondanks gouden Olympische plakken etc. voor jou kiezen, is dat wel een eer. Max deed dat in het filmpje met zijn dankwoord wel goed.

Ik snap trouwens ook wel dat hij nu even liever op vakantie gaat dan naar zo'n gala.
Blikdonderdag 22 december 2016 @ 10:46
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 09:39 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Max had de prijs vast en zeker niet gewonnen als afgelopen decennia vaker Nederlanders een F1 race hadden gewonnen en/of zich nadrukkelijk in positieve zin hadden laten zien op het circuit.

Formule 1 leeft in heel Nederland en dat komt door Max. Dat is bijzonder.
En al wordt Max de komende vijftien jaar elk jaar wereldkampioen, dan zal hij de prijs Sportman van het Jaar vast en zeker een paar keer winnen maar zeker niet elk jaar
Ik gun het hem ook wel hoor, maar er gaat nog veel meer komen van Max. Ik vind de vergelijking van Badderharing wel treffend. Het voelt een beetje als de Nobelprijs winnen terwijl je pas een paar maanden president bent. Er komen zeer waarschijnlijk nog jaren aan waarbij het veel terechter zou zijn dat die hem wint. Ik vind het gewoon een beetje vroeg
Taradodonderdag 22 december 2016 @ 10:49
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 10:46 schreef Blik het volgende:

[..]

Ik gun het hem ook wel hoor, maar er gaat nog veel meer komen van Max. Ik vind de vergelijking van Badderharing wel treffend. Het voelt een beetje als de Nobelprijs winnen terwijl je pas een paar maanden president bent. Er komen zeer waarschijnlijk nog jaren aan waarbij het veel terechter zou zijn dat die hem wint. Ik vind het gewoon een beetje vroeg
In die zin wel met je eens dat als hij hem nu al wint wat als hij de komende jaren nog veel meer wint, dan kunnen ze helemaal niet meer om hem heen maar aan de andere kant wel een waardering voor een unieke sportman.
_-_ratjetoe_-_donderdag 22 december 2016 @ 10:54
Mag hier niet gezegd worden dat Ricciardo Max afgelopen jaar verslagen heeft? Want die posts worden verwijderd :{
motorbloempjedonderdag 22 december 2016 @ 10:58
Ricciardo wordt dan ook hopelijk eerst WDC , mooi één-tweetje voor RB volgend jaar, en dan Max het jaar erna 8-)
franklopdonderdag 22 december 2016 @ 11:03
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 10:54 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Mag hier niet gezegd worden dat Ricciardo Max afgelopen jaar verslagen heeft? Want die posts worden verwijderd :{
zal Nattekrant wel zijn
Taradodonderdag 22 december 2016 @ 11:03
quote:
14s.gif Op donderdag 22 december 2016 10:58 schreef motorbloempje het volgende:
Ricciardo wordt dan ook hopelijk eerst WDC , mooi één-tweetje voor RB volgend jaar, en dan Max het jaar erna 8-)
niet mee eens
motorbloempjedonderdag 22 december 2016 @ 11:03
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:03 schreef Tarado het volgende:

[..]

niet mee eens
Dat mag. :)
_-_ratjetoe_-_donderdag 22 december 2016 @ 11:04
quote:
14s.gif Op donderdag 22 december 2016 10:58 schreef motorbloempje het volgende:
Ricciardo wordt dan ook hopelijk eerst WDC , mooi één-tweetje voor RB volgend jaar, en dan Max het jaar erna 8-)
Wel te hopen dat hij of Max daarna niet van team veranderen, want dan blijft de vraag wie de betere is altijd staan. De smadelijke nederlaag van Vettel tegen Ricciardo blijft wat mij betreft ook een flinke smet op zijn blazoen, hoe zijn fanboys het ook proberen goed te praten.
_-_ratjetoe_-_donderdag 22 december 2016 @ 11:05
quote:
1s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:03 schreef franklop het volgende:

[..]

zal Nattekrant wel zijn
Dat lijkt me ook, wellicht speelt mee dat ik hem aangevallen heb op zijn idee dat Dumoulin alleen maar verloren heeft. Kinderachtig.

@nattekat: veel plezier met het verwijderen van deze post :)
motorbloempjedonderdag 22 december 2016 @ 11:06
quote:
1s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Wel te hopen dat hij of Max daarna niet van team veranderen, want dan blijft de vraag wie de betere is altijd staan. De smadelijke nederlaag van Vettel tegen Ricciardo blijft wat mij betreft ook een flinke smet op zijn blazoen, hoe zijn fanboys het ook proberen goed te praten.
ik denk dat als volgend jaar inderdaad verloopt zoals voorspeld dat ze bij RBR nog wel goed zitten met die twee heren, maargoed, da's natuurlijk allemaal mengeling van koffiedikkijken en voorkeur :+
Taradodonderdag 22 december 2016 @ 11:07
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:03 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Dat mag. :)
:) Niet dat ik het RIC misgun maar ik verwacht wel van VES dat hij hem er volgend seizoen af rijdt.
motorbloempjedonderdag 22 december 2016 @ 11:08
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:07 schreef Tarado het volgende:

[..]

:) Niet dat ik het RIC misgun maar ik verwacht wel van VES dat hij hem er volgend seizoen af rijdt.
Ik acht die kans ook zeker wel aanwezig hoor, maar ergens hoop dat RIC 'm eerst pakt, en dan ook goed.
Taradodonderdag 22 december 2016 @ 11:09
quote:
14s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:08 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ik acht die kans ook zeker wel aanwezig hoor, maar ergens hoop dat RIC 'm eerst pakt, en dan ook goed.
het is te hopen dat ze een auto hebben die om de titel kan strijden
_-_ratjetoe_-_donderdag 22 december 2016 @ 11:10
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:06 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ik denk dat als volgend jaar inderdaad verloopt zoals voorspeld dat ze bij RBR nog wel goed zitten met die twee heren, maargoed, da's natuurlijk allemaal mengeling van koffiedikkijken en voorkeur :+
Zeker, maar sommige drivers trekken het heel slecht tweede driver te zijn. Mijn gevoel zegt dat zowel Ricciardo als Max daar prima mee om kunnen gaan (tot nu toe lijkt het echt het ideale duo: competitief, de relaxede Ricciardo die erg goed om kan gaan met sommige grillen van Max, Max die op zijn beurt op de baan geen gekke dingen doet jegens Ricciardo, etc.), maar je weet niet wat er gebeurt als dat lang zo doorgaat.
opreisdonderdag 22 december 2016 @ 11:30
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:07 schreef Tarado het volgende:

[..]

:) Niet dat ik het RIC misgun maar ik verwacht wel van VES dat hij hem er volgend seizoen af rijdt.
De stijgende lijn van Max was dit seizoen veel stijler, Op het laatst deed hij niet meer onder voor Ric in de qualies en ook tijdens de races was Max vaak niet de minste van de tweede. Alleen had Max vaker incidenten die hem punten hebben gekost maar ik denk dat dat er ook al minder waren dan een jaar daarvoor. Maar dat is ook een kwaliteit van Ric, dat hij bijna nooit op een foutje te betrappen is en dan hij nauwelijks incidenten heeft.
Janedonderdag 22 december 2016 @ 12:07
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:07 schreef Tarado het volgende:

[..]

:) Niet dat ik het RIC misgun maar ik verwacht wel van VES dat hij hem er volgend seizoen af rijdt.
Ik eigenlijk ook. :@ Maar ik wil ook geen onrealistische hoge verwachtingen hebben. Moeilijk, moeilijk... :P

Je zag Max gewoon elke race beter worden, zelfs als de uitslag zelf minder was. Ik hoop echt dat RBR de auto aan alle verwachtingen kan laten voldoen, want dan wordt het echt smullen. :9 Maar RIC zal zich zeker niet zomaar gewonnen geven.
Kan niet wachten tot het weer begint! :D
Geraltdonderdag 22 december 2016 @ 12:29
quote:
2s.gif Op donderdag 22 december 2016 12:07 schreef Jane het volgende:
Maar RIC zal zich zeker niet zomaar gewonnen geven.
Als ze volgend jaar om de titel kunnen strijden dan is dat lol en jolijt tussen die 2 ook zo afgelopen denk ik :@
Geraltdonderdag 22 december 2016 @ 12:32
quote:
1s.gif Op donderdag 22 december 2016 11:10 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
maar je weet niet wat er gebeurt als dat lang zo doorgaat.
Dan loopt de spanning vanzelf op. Ricardo heeft laatst nog in een interview aangegeven dat ie zich er terdege van bewust is dat als men om de titel kan strijden dat de relatie met Max waarschijnlijk niet zo relaxed zal blijven. En dat kan ook niet.
Nattekatdonderdag 22 december 2016 @ 12:41
Spanningen natuurlijk, maar ik zie die twee echt niet elkaar de hersens inslaan uiteindelijk :P
Rossdaledonderdag 22 december 2016 @ 12:48
Nouja je zag al spanningen tussen Max en Carlos bij Toro Rosso en binnen dat team hing toen niet echt een goede sfeer.

Nu tussen Max en Daniel gaat het wel erg goed, maar ook omdat de sfeer binnen het team goed is. Ik denk alleen inderdaad wel dat als ze kunnen strijden om de titel de sfeer binnen het team wel minder wordt en ik zie Max dan niet echt meer als een teamplayer waar ik dat bij Ricciardo wel heb.

Daarom hoop ik dat RIC volgend seizoen WK wordt en Max daarna, zodat er geen spanningen zijn tussen die twee zoals dat bij HAM en ROS wel steeds erger werd. Max hoeft volgend jaar niet perse al WK te worden, RIC begint daar steeds minder kansen voor te krijgen gezien zijn leeftijd en de opmars van Max die tot dominantie binnen het team zou kunnen gaan leiden.
motorbloempjedonderdag 22 december 2016 @ 12:49
quote:
3s.gif Op donderdag 22 december 2016 12:48 schreef Rossdale het volgende:
Nouja je zag al spanningen tussen Max en Carlos bij Toro Rosso en binnen dat team hing toen niet echt een goede sfeer.

Nu tussen Max en Daniel gaat het wel erg goed, maar ook omdat de sfeer binnen het team goed is. Ik denk alleen inderdaad wel dat als ze kunnen strijden om de titel de sfeer binnen het team wel minder wordt en ik zie Max dan niet echt meer als een teamplayer waar ik dat bij Ricciardo wel heb.

Daarom hoop ik dat RIC volgend seizoen WK wordt en Max daarna, zodat er geen spanningen zijn tussen die twee zoals dat bij HAM en ROS wel steeds erger werd. Max hoeft volgend jaar niet perse al WK te worden, RIC begint daar steeds minder kansen voor te krijgen gezien zijn leeftijd en de opmars van Max die tot dominantie binnen het team zou kunnen gaan leiden.
Wathijzeidus :)
Taradodonderdag 22 december 2016 @ 12:53
quote:
3s.gif Op donderdag 22 december 2016 12:48 schreef Rossdale het volgende:
Nouja je zag al spanningen tussen Max en Carlos bij Toro Rosso en binnen dat team hing toen niet echt een goede sfeer.

Nu tussen Max en Daniel gaat het wel erg goed, maar ook omdat de sfeer binnen het team goed is. Ik denk alleen inderdaad wel dat als ze kunnen strijden om de titel de sfeer binnen het team wel minder wordt en ik zie Max dan niet echt meer als een teamplayer waar ik dat bij Ricciardo wel heb.

Daarom hoop ik dat RIC volgend seizoen WK wordt en Max daarna, zodat er geen spanningen zijn tussen die twee zoals dat bij HAM en ROS wel steeds erger werd. Max hoeft volgend jaar niet perse al WK te worden, RIC begint daar steeds minder kansen voor te krijgen gezien zijn leeftijd en de opmars van Max die tot dominantie binnen het team zou kunnen gaan leiden.
die sfeer interesseert mij niet zoveel en als RIC het fair and square wint is het hem van harte gegund hoor maar denken dat er geen spanning gaat ontstaan als ze over een winnende auto gaan beschikken lijkt me op z'n minst naïef.
Beachdonderdag 22 december 2016 @ 13:07
Ik hoop dat Ric de overhand heeft, puur om hier de Max überfans zich in allerlei bochten zien te wringen.
Janedonderdag 22 december 2016 @ 13:56
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 12:53 schreef Tarado het volgende:

[..]

die sfeer interesseert mij niet zoveel en als RIC het fair and square wint is het hem van harte gegund hoor maar denken dat er geen spanning gaat ontstaan als ze over een winnende auto gaan beschikken lijkt me op z'n minst naïef.
Hier sluit ik me bij aan.
Ik denk ook dat er al best sprake is van spanning tussen die twee. Nee, niet op de HAM vs ROS-manier, maar dat had m.i. dan ook vooral te maken met HAM en zijn constante insinuaties dat hij op een of andere manier gesaboteerd werd door Mercedes. Of Nico voorgetrokken, whatever, same difference.

Op reddit heb ik al diverse Ricciardo-fans de vrees zien uiten dat Verstappen volgend jaar 'voorgetrokken' zal worden door RBR en dat Daniel daardoor benadeeld zal worden. Als ze daar nu al bang voor zijn, dan zal elk greintje pech van RIC of mazzel van VES door sommige mensen uitgelegd gaan worden als 'bewijs' dat dit aan de gang is en als het idee dan ook bij Ricciardo zelf gaat leven, dan zal de sfeer echt niet altijd zo gezellig blijven. Al die coureurs rijden daar voor zichzelf. Het is inderdaad een beetje naïef om te denken dat er echte teamplayers tussen zitten, ook al zetten ze zoals RIC vaak een grote glimlach op.

Overigens geloof ik niet dat RBR Max zou voortrekken, maar als je zelf dan pech hebt of het gaat niet zo lekker, kun je dat gevoel wel krijgen natuurlijk. Zie Hamilton, maar eigenlijk ook Barcelona, waar Ricciardo de (op papier) betere strategie kreeg, maar door het wedstrijdverloop toch het gevoel had benadeeld te zijn. Dat hij dat daarna steeds bleef herhalen vond ik eerlijk gezegd wel een beetje flauw. Hij HAD de snelste strategie gekregen.

In ieder geval weten we van Max zeker dat hij voor het kampioenschap zal gaan als de auto hem daar maar enigszins toe in staat stelt. Voordeel voor hem is dat hij de tijd aan zijn kant heeft. Mocht het volgend jaar niet lukken, dan wel het jaar daarna, of daarna. Daniel heeft denk ik toch meer het gevoel dat het nu of nooit is. Hoeft niet zo te zijn natuurlijk, maar ik denk dat iedereen op het grid wel bang is dat Verstappen de komende paar jaar alleen nog maar beter wordt.
BeamofLightdonderdag 22 december 2016 @ 14:02
Zoveel tekst voor een open deur
Janedonderdag 22 december 2016 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 22 december 2016 14:02 schreef BeamofLight het volgende:
Zoveel tekst voor een open deur
Sorry dat je je ogen vermoeid hebt. Zal proberen me voortaan in oneliners uit te drukken.

Shit, weer niet gelukt.
sasquatschdonderdag 22 december 2016 @ 14:35
quote:
3s.gif Op donderdag 22 december 2016 12:48 schreef Rossdale het volgende:
Nouja je zag al spanningen tussen Max en Carlos bij Toro Rosso en binnen dat team hing toen niet echt een goede sfeer.

Nu tussen Max en Daniel gaat het wel erg goed, maar ook omdat de sfeer binnen het team goed is. Ik denk alleen inderdaad wel dat als ze kunnen strijden om de titel de sfeer binnen het team wel minder wordt en ik zie Max dan niet echt meer als een teamplayer waar ik dat bij Ricciardo wel heb.

Daarom hoop ik dat RIC volgend seizoen WK wordt en Max daarna, zodat er geen spanningen zijn tussen die twee zoals dat bij HAM en ROS wel steeds erger werd. Max hoeft volgend jaar niet perse al WK te worden, RIC begint daar steeds minder kansen voor te krijgen gezien zijn leeftijd en de opmars van Max die tot dominantie binnen het team zou kunnen gaan leiden.
Ik dacht dat het niet zozeer tussen Max en Carlos was, maar eerder tussen de engineers van beiden. Mede veroorzaakt door de Catalaanse (Pujolar) en Madrileense (Sainz) afkomst. Vandaar dat Pujolar ook ontslagen is.
franklopdonderdag 22 december 2016 @ 15:36
quote:
Ruim drie maanden voordat in Melbourne het licht op groen springt voor de eerste vrije training is al duidelijk welke bandencompounds gebruikt worden tijdens het raceweekend in Australië. Bandenfabrikant Pirelli neemt softs, supersofts en ultrasofts mee naar het circuit van Albert Park.

Met de ultrasofts maakt Pirelli een agressievere keuze dan in 2016, toen het meest zachte compound niet beschikbaar was in Melbourne. De ultrasofts moeten komend jaar sowieso gebruikt worden in het laatste kwalificatiedeel voor de Grand Prix van Australië. In de race is het gebruik van softs of supersofts vervolgens verplicht. De race in Albert Park, de eerste GP van 2017, staat gepland voor zondag 26 maart.

Twee weken na de seizoensouverture in Melbourne is de tweede race van het seizoen, in China. Voor deze race heeft Pirelli ook al de bandencompounds geselecteerd: mediums, softs en supersofts. Deze keuze komt overeen met de selectie voor de afgelopen editie van de race in Shanghai, gewonnen door Nico Rosberg.
ender_xenocidedonderdag 22 december 2016 @ 16:58
quote:
9s.gif Op donderdag 22 december 2016 15:36 schreef franklop het volgende:

[..]

(ben een lurkende leek), maar wat is hier jammer aan?
Geraltzaterdag 24 december 2016 @ 13:00
quote:
Toto Wolff vindt Esteban Ocon en Pascal Wehrlein 'buitengewoon' goed

In een interview met Autosport werd Toto Wolff aan de tand gevoeld over Wehrlein en Ocon: "Pascal Wehrein en Esteban Ocon zijn beide hele goede coureurs. Ik heb zelden zulke talenten gezien.
Ocon ok, maar Wehrlein is niet zoveel soeps imo :@
Werthazaterdag 24 december 2016 @ 13:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 24 december 2016 13:00 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ocon ok, maar Wehrlein is niet zoveel soeps imo :@
Zoiets heet slijmen. De jongetjes een beetje tevreden houden zodat ze niet eindeloos mauwen om een plekje bij de hoofdmacht.
ColtZ40zaterdag 24 december 2016 @ 13:42
quote:
5s.gif Op donderdag 22 december 2016 16:58 schreef ender_xenocide het volgende:

[..]

(ben een lurkende leek), maar wat is hier jammer aan?
Dat de eerste race pas 26 maart is :P
potjecremezaterdag 24 december 2016 @ 18:42
quote:
7s.gif Op zaterdag 24 december 2016 13:00 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ocon ok, maar Wehrlein is niet zoveel soeps imo :@
Waarom is hij niet veel soeps?
franklopzaterdag 24 december 2016 @ 18:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 december 2016 13:42 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Dat de eerste race pas 26 maart is :P
precies :D
aesopzaterdag 24 december 2016 @ 19:25
Ik denk dat het wel mee zal vallen met de spanningen tussen Max en Ric volgend jaar. Dat het bij Mercedes zo uit de hand liep had er alles mee te maken dat de interne strijd ook de enige strijd was om het WK. Tenzij Newey een auto heeft gebouwd die net zo dominant is als de Mercs de afgelopen drie jaar, is er geen rden om te denken dat het heel erg mis gaat tussen de twee.
tjaptjoepzaterdag 24 december 2016 @ 19:26
quote:
6s.gif Op donderdag 22 december 2016 13:07 schreef Beach het volgende:
Ik hoop dat Ric de overhand heeft, puur om hier de Max überfans zich in allerlei bochten zien te wringen.
Ben je nog steeds aan het uithuilen ouwe breivik aanhanger. Misschien kun je Rosberg wel een kerstkaart sturen.
#ANONIEMzaterdag 24 december 2016 @ 19:51
quote:
6s.gif Op donderdag 22 december 2016 13:07 schreef Beach het volgende:
Ik hoop dat Ric de overhand heeft, puur om hier de Max überfans zich in allerlei bochten zien te wringen.
dat hoop ik ook zo echt he
Beachzaterdag 24 december 2016 @ 22:03
nico_rosberg twitterde op zaterdag 24-12-2016 om 20:22:39 the Rosbergs are wishing you all loads of fun for christmas!!! 🎄 https://t.co/4yAet8aj2m reageer retweet
Geraltzondag 25 december 2016 @ 12:54
Verhaaltje van Vermeulen over Jos en Max:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ent-5909689-a1538272
quote:
Er is er maar een die alle credits verdient voor het succes van Max en dat is Jos. Hij krijgt ook door Max de erkenning waar hij recht op heeft."
Terecht.

_O_ Jos _O_
THEFXRmaandag 26 december 2016 @ 13:10
Iemand die mij op weg kan helpen naar het jaaroverzicht van Sky of channel 4?
potjecrememaandag 26 december 2016 @ 13:53
quote:
7s.gif Op zaterdag 24 december 2016 13:00 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ocon ok, maar Wehrlein is niet zoveel soeps imo :@
Ik wacht nog op antwoord.

quote:
0s.gif Op zaterdag 24 december 2016 18:42 schreef potjecreme het volgende:

[..]

Waarom is hij niet veel soeps?
Evenstarmaandag 26 december 2016 @ 16:47
Edit; oops :D
Spockjuh_maandag 26 december 2016 @ 16:48
goed bezig Kyran, so close... _O-
Evenstarmaandag 26 december 2016 @ 16:49
quote:
0s.gif Op maandag 26 december 2016 16:48 schreef Spockjuh_ het volgende:
goed bezig Kyran, so close... _O-
Beetje scheel maar ... beetje .... toch? :P

Sorry haha :D
vannellemaandag 26 december 2016 @ 21:24
quote:
9s.gif Op donderdag 22 december 2016 15:36 schreef franklop het volgende:

[..]

Waar ik ook benieuwd naar ben is hoe lang de supersoft- en de ultrasoftbanden meegaan in een wedstrijd als de downforce veel meer wordt.
Meer downforce=meer slijtage, denk dat volgend seizoen strategie nog belangrijker wordt dan vorig seizoen.
Zin aan!! :)
opreisdinsdag 27 december 2016 @ 00:01
quote:
0s.gif Op maandag 26 december 2016 21:24 schreef vannelle het volgende:

[..]

Waar ik ook benieuwd naar ben is hoe lang de supersoft- en de ultrasoftbanden meegaan in een wedstrijd als de downforce veel meer wordt.
Meer downforce=meer slijtage, denk dat volgend seizoen strategie nog belangrijker wordt dan vorig seizoen.
Zin aan!! :)
En jij denkt dat pirelli daar geen rekening mee houdt?
nils7dinsdag 27 december 2016 @ 09:13
Ik ga in Januari op vakantie naar Florida.
Nooit vervelend natuurlijk maar lees ik net dat 10 dagen voordat ik daar ben de Race Of Champions in Miami is.
|:( 8)7
Als ik dat eerder had geweten...
Ferdinsdag 27 december 2016 @ 10:05
quote:
0s.gif Op maandag 26 december 2016 21:24 schreef vannelle het volgende:

[..]

Waar ik ook benieuwd naar ben is hoe lang de supersoft- en de ultrasoftbanden meegaan in een wedstrijd als de downforce veel meer wordt.
Meer downforce=meer slijtage, denk dat volgend seizoen strategie nog belangrijker wordt dan vorig seizoen.
Zin aan!! :)
Zo makkelijk is het niet. Met weinig downforce gaat de auto meer glijden, raskt het rubber oververhit van en slijt het ook snel. Wat wel een issue is zijn de krachten die op de band komen te staan. Wellicht zien we weer eens spontaan zo'n ding exploderen.
vannelledinsdag 27 december 2016 @ 10:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2016 00:01 schreef opreis het volgende:

[..]

En jij denkt dat pirelli daar geen rekening mee houdt?
Oh, vast wel.
Maar zo idioot veel is er tot nu toe niet getest en een nieuwe band ontwikkelen kost ook veel tijd natuurlijk.

quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2016 10:05 schreef Fer het volgende:

[..]

Zo makkelijk is het niet. Met weinig downforce gaat de auto meer glijden, raskt het rubber oververhit van en slijt het ook snel. Wat wel een issue is zijn de krachten die op de band komen te staan. Wellicht zien we weer eens spontaan zo'n ding exploderen.
Met veel downforce slijten die dingen ook behoorlijk, met name door, zoals je zelf al zegt, de grotere krachten die er op komen te staan met meer downforce.
DutchTraindinsdag 27 december 2016 @ 11:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2016 09:13 schreef nils7 het volgende:
Ik ga in Januari op vakantie naar Florida.
Nooit vervelend natuurlijk maar lees ik net dat 10 dagen voordat ik daar ben de Race Of Champions in Miami is.
|:( 8)7
Als ik dat eerder had geweten...
Daar kwam ik ook pas achter nadat ik geboekt had. Maar nu ga ik dus naar de Daytona500. Je kan ook nog kijken of er iets op Homestead of Sebring rijdt op de dagen dat je er bent :)
nils7dinsdag 27 december 2016 @ 11:24
quote:
6s.gif Op dinsdag 27 december 2016 11:23 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

Daar kwam ik ook pas achter nadat ik geboekt had. Maar nu ga ik dus naar de Daytona500. Je kan ook nog kijken of er iets op Homestead of Sebring rijdt op de dagen dat je er bent :)
Nee helemaal niks, had al gecheckt. :(
Want ik moet na mijn cruise (welke in Fort Lauderdale aan komt) naar Orlando rijden en dat kan via de kust (Daytona) of binnenland (Sebring)
DutchTraindinsdag 27 december 2016 @ 11:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2016 11:24 schreef nils7 het volgende:

Nee helemaal niks, had al gecheckt. :(
Want ik moet na mijn cruise (welke in Fort Lauderdale aan komt) naar Orlando rijden en dat kan via de kust (Daytona) of binnenland (Sebring)
Rondleiding op Daytona is wel aan de raden, heb ik een vorige keer gedaan. En daarna eventueel drie rondjes mee met een Nascar :)
nils7dinsdag 27 december 2016 @ 11:31
quote:
2s.gif Op dinsdag 27 december 2016 11:31 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

Rondleiding op Daytona is wel aan de raden, heb ik een vorige keer gedaan. En daarna eventueel drie rondjes mee met een Nascar :)
Oh... eens even kijken of ik de vrouw zo ver krijg :P :)
sasquatschdinsdag 27 december 2016 @ 11:47
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2016 10:05 schreef Fer het volgende:

[..]

Zo makkelijk is het niet. Met weinig downforce gaat de auto meer glijden, raskt het rubber oververhit van en slijt het ook snel. Wat wel een issue is zijn de krachten die op de band komen te staan. Wellicht zien we weer eens spontaan zo'n ding exploderen.
Ware het niet dat Pirelli volgend jaar met nieuwe banden komt die langer mee moeten gaan zodat de coureurs meer kunnen pushen.
Fir3flydinsdag 27 december 2016 @ 12:27
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2016 11:47 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Ware het niet dat Pirelli volgend jaar met nieuwe banden komt die langer mee moeten gaan zodat de coureurs meer kunnen pushen.
Heb je een bron? Ik las juist het omgekeerde, dat ze terug wilden naar de 2012-rommel.
sasquatschdinsdag 27 december 2016 @ 12:36
https://www.formula1.com/(...)ider-2017-tyres.html

quote:
A number of these compounds, designed with a new philosophy and new materials, have already begun to meet Pirelli’s targeted objectives of lower degradation and greater resistance to overheating, allowing them to consistently maintain an optimal level of grip.
matigdinsdag 27 december 2016 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2016 11:31 schreef nils7 het volgende:

[..]

Oh... eens even kijken of ik de vrouw zo ver krijg :P :)
Rondjes rijden met een Nascar kan volgens mij ook bij de Walt Disney World Speedway in Orlando. Dat is bij het Disney World park.
ESF1Gamerdinsdag 27 december 2016 @ 18:24
https://www.formula1.com/(...)1-big-2016-quiz.html

quiz
Peterseliemandinsdag 27 december 2016 @ 19:27
quote:
Die ene vraag over Max klopt niet. Het antwoord is officieel dan wel 11, maar het was toch echt 13 :P
sasquatschdinsdag 27 december 2016 @ 19:33
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 december 2016 19:27 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Die ene vraag over Max klopt niet. Het antwoord is officieel dan wel 11, maar het was toch echt 13 :P
Tja, de F1 telt alleen in hele ronden. Dat Max er voor de start/finishlijn al twee te pakken had telt dus niet. :)
BadderAapjedinsdag 27 december 2016 @ 20:58
quote:
0s.gif Op maandag 26 december 2016 21:24 schreef vannelle het volgende:

[..]

Waar ik ook benieuwd naar ben is hoe lang de supersoft- en de ultrasoftbanden meegaan in een wedstrijd als de downforce veel meer wordt.
Meer downforce=meer slijtage, denk dat volgend seizoen strategie nog belangrijker wordt dan vorig seizoen.
Zin aan!! :)
Het soft en supersoft zijn nieuwe begrippen in 2017 en niet te vergelijken met 2016. Misschien is de hardheid van de medium band van 2016 wel net zo hard als de nieuwe soft in 2017
Sjemmertwoensdag 28 december 2016 @ 02:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2016 19:33 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Tja, de F1 telt alleen in hele ronden. Dat Max er voor de start/finishlijn al twee te pakken had telt dus niet. :)
En Alonso vloog uit de bocht he dus die had eigenlijk vooral zichzelf te pakken.
Ferwoensdag 28 december 2016 @ 02:45
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2016 20:58 schreef BadderAapje het volgende:

[..]

Het soft en supersoft zijn nieuwe begrippen in 2017 en niet te vergelijken met 2016. Misschien is de hardheid van de medium band van 2016 wel net zo hard als de nieuwe soft in 2017
Mag hopen dat zowel grip als levensduur beide omhoog gaan per compound? Anders heb je er nog geen moer aan. Gewoon zoals de WEC banden.
Montellywoensdag 28 december 2016 @ 18:21
Hoeveel dagen nog!??

Kan niet wachten *O*
Beachwoensdag 28 december 2016 @ 18:27
quote:
10s.gif Op woensdag 28 december 2016 18:21 schreef Montelly het volgende:
Hoeveel dagen nog!??

Kan niet wachten *O*
20
Bluurghwoensdag 28 december 2016 @ 18:57
quote:
10s.gif Op woensdag 28 december 2016 18:21 schreef Montelly het volgende:
Hoeveel dagen nog!??

Kan niet wachten *O*
87 *O*
fathankwoensdag 28 december 2016 @ 21:12
43
opreisdonderdag 29 december 2016 @ 01:45
Heeft iemand nog een goede site om de eerste 10 races van het seizoen te downloaden? Sinds kickasstorrents niet meer werkt kan ik niet meer bij oudere races
Beachdonderdag 29 december 2016 @ 11:43
quote:
0s.gif Op donderdag 29 december 2016 01:45 schreef opreis het volgende:
Heeft iemand nog een goede site om de eerste 10 races van het seizoen te downloaden? Sinds kickasstorrents niet meer werkt kan ik niet meer bij oudere races
Ik ben zelfs lid van meerdere private trackers gericht op motorsport.
Spooky4udonderdag 29 december 2016 @ 15:06
Staan toch ook gewoon op Piratebay?
tong80vrijdag 30 december 2016 @ 10:06
Frans Verstappen, opa van Max Verstappen, zegt dat hij zijn kleinzoon en zoon Jos al maanden niet heeft gesproken. ,,Ik ben een ongelukkige opa", vertelt hij aan L1.

Eerder dit jaar hadden Frans en Jos een fikse ruzie. Dat leidde zelfs tot een aangifte tegen Jos Verstappen, maar die werd later ingetrokken door Frans Verstappen. Die ruzie zou de aanleiding zijn voor het maandenlange stilzwijgen. ,,Hij is vergeten waar hij vandaan komt. Jos reageert nergens meer op. En dat doet pijn."

Wel is opa Frans enorm trots op Max. ,,Dat is ongelooflijk."

:P
Fervrijdag 30 december 2016 @ 10:20
Gelukkig voor Max, dat hij niet dat heethoofdige van zijn vader en opa heeft. Alhoewel het heel soms de kop op steekt, is hij een stuk rustiger. Samen met zijn talent maakt het hem erg goed,
icloudvrijdag 30 december 2016 @ 10:24
Frans Verstappen noemt zichzelf een 'ongelukkige opa'. Hij heeft zijn kleinzoon Max en zijn zoon Jos al maanden niet gesproken: "Hij komt hier niet meer binnen."
Dat zei Frans Verstappen vrijdagochtend in een openhartig interview op L1.
Jaarwisseling
"Ik heb ze al maanden niet meer gezien of gesproken", zegt opa Frans. En tijdens de jaarwisseling komt daar geen verandering in. Max en Jos zullen niet naar Montfort afreizen om gezellig samen het nieuwe jaar in te luiden. "Dat vier ik met mijn échte familie", zegt de opa van de racesensatie boos.
Conflict
De reden voor de maandenlange radiostilte met zijn kleinzoon is het conflict dat opa Frans eerder dit jaar met zijn zoon heeft gehad, meent Frans Verstappen. "Hij is vergeten waar hij vandaan komt. Jos reageert nergens meer op. En ja, dat doet pijn", zegt de geëmotioneerde man.
Lees ook: 'Jos Verstappen op vuist met eigen vader'
Respect
Opa Frans heeft het er dan ook heel moeilijk mee. Wel is hij heel trots op de prestaties van zijn kleinzoon. "Maar een beetje respect is niet meer te vinden bij opa", verzucht hij. Desondanks blijft opa Frans wel de races voor fans in zijn ijssalon organiseren. "Voor de fans wel, maar Jos interesseert me helemaal niks meer. Want ook dat wordt niet gewaardeerd door Jos."
Lees ook: Opa Verstappen: 'Mishandeling door Jos is broodje aap'
Luister het volledige interview met Frans Verstappen hieronder terug.
tong80vrijdag 30 december 2016 @ 10:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2016 10:24 schreef icloud het volgende:

Luister het volledige interview met Frans Verstappen hieronder terug.
:?

:P
fathankvrijdag 30 december 2016 @ 10:41
Had ie Jos beter op moeten voeden. Ouwe zeikstraal.
motorbloempjevrijdag 30 december 2016 @ 10:54
Ok.
tong80vrijdag 30 december 2016 @ 11:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2016 10:54 schreef motorbloempje het volgende:
Ok.
Pure poëzie. :{

:P
Geraltvrijdag 30 december 2016 @ 11:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2016 10:24 schreef icloud het volgende:
Frans Verstappen noemt zichzelf een 'ongelukkige opa'. Hij heeft zijn kleinzoon Max en zijn zoon Jos al maanden niet gesproken: "Hij komt hier niet meer binnen."
Dat zei Frans Verstappen vrijdagochtend in een openhartig interview op L1.
Jaarwisseling
"Ik heb ze al maanden niet meer gezien of gesproken", zegt opa Frans. En tijdens de jaarwisseling komt daar geen verandering in. Max en Jos zullen niet naar Montfort afreizen om gezellig samen het nieuwe jaar in te luiden. "Dat vier ik met mijn échte familie", zegt de opa van de racesensatie boos.
Conflict
De reden voor de maandenlange radiostilte met zijn kleinzoon is het conflict dat opa Frans eerder dit jaar met zijn zoon heeft gehad, meent Frans Verstappen. "Hij is vergeten waar hij vandaan komt. Jos reageert nergens meer op. En ja, dat doet pijn", zegt de geëmotioneerde man.
Lees ook: 'Jos Verstappen op vuist met eigen vader'
Respect
Opa Frans heeft het er dan ook heel moeilijk mee. Wel is hij heel trots op de prestaties van zijn kleinzoon. "Maar een beetje respect is niet meer te vinden bij opa", verzucht hij. Desondanks blijft opa Frans wel de races voor fans in zijn ijssalon organiseren. "Voor de fans wel, maar Jos interesseert me helemaal niks meer. Want ook dat wordt niet gewaardeerd door Jos."
Lees ook: Opa Verstappen: 'Mishandeling door Jos is broodje aap'
Luister het volledige interview met Frans Verstappen hieronder terug.
Ik vind dit niet heel kies van Opa. Dit soort dingen behoor je buiten de media te houden imo. Dit soort ongein in de media slingeren wordt niemand beter van. Opa zou dat moeten weten. Iets met mogelijke reputatieschade enzo.
Sinister-D-vrijdag 30 december 2016 @ 12:14
quote:
15s.gif Op vrijdag 30 december 2016 11:09 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ik vind dit niet heel kies van Opa. Dit soort dingen behoor je buiten de media te houden imo. Dit soort ongein in de media slingeren wordt niemand beter van. Opa zou dat moeten weten. Iets met mogelijke reputatieschade enzo.
bezie het eens als een wanhoopspoging om contact te zoeken met zijn (klein)zoon. Als het telefonisch niet lukt, en ze zijn nooit thuis als ie aan staat te bellen dan moet ie toch íets doen als hij wilt dat de relatie weer verbeterd.
Geraltvrijdag 30 december 2016 @ 12:14
Ja misschien wel. Zo zie je maar weer, elke familie heeft wel eens perikelen. :)
Taradovrijdag 30 december 2016 @ 12:15
quote:
15s.gif Op vrijdag 30 december 2016 12:14 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

bezie het eens als een wanhoopspoging om contact te zoeken met zijn (klein)zoon. Als het telefonisch niet lukt, en ze zijn nooit thuis als ie aan staat te bellen dan moet ie toch íets doen als hij wilt dat de relatie weer verbeterd.
dit lijkt me niet de juiste weg
Beachvrijdag 30 december 2016 @ 12:18
Iets zegt me dat Jos niet zomaar geen contact meer heeft. Niet dat dit mij verder boeit.
Taradovrijdag 30 december 2016 @ 12:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2016 12:18 schreef Beach het volgende:
Iets zegt me dat Jos niet zomaar geen contact meer heeft. Niet dat dit mij verder boeit.
nee dit zijn echt van die "we hebben niets anders te melden" verhalen
motorbloempjevrijdag 30 december 2016 @ 12:29
En sowieso moet niemand dat soort verhalen delen, want dat houdt die hele nietszeggende paparazzimolen in werking.
THEFXRvrijdag 30 december 2016 @ 12:31
Max is volwassen, die kan zelf opa bellen als hij wil.
Skedvrijdag 30 december 2016 @ 12:31
Beetje sneu om zoiets in de media te gooien. Schrijf lekker een boze brief naar Jos.
Revrijdag 30 december 2016 @ 12:36
Met zijn 'echte' familie
#ANONIEMvrijdag 30 december 2016 @ 14:29
Iets zegt me dat opa de media weer eens niet zelf opgezocht heeft, maar dat hij gewoon weer eens te makkelijk teveel zei toen hem gevraagd werd hoe de zaken er inmiddels voor staan.
Geraltvrijdag 30 december 2016 @ 14:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2016 14:29 schreef Jigzoz het volgende:
Iets zegt me dat opa de media weer eens niet zelf opgezocht heeft, maar dat hij gewoon weer eens te makkelijk teveel zei toen hem gevraagd werd hoe de zaken er inmiddels voor staan.
Waarschijnlijk. Maar dan nog, hij zou met 2 F1 coureurs onder zijn nakomelingen inmiddels wel beter moeten weten natuurlijk.
Geraltvrijdag 30 december 2016 @ 14:35
Of er is iets gezegd in het lokale sufferdje als in ik heb ze al even niet meer gezien en er zijn geen plannen om oud/nieuw samen te vieren en dat wordt door andere media compleet opgeblazen.

Of Opa is gewoon echt niet zo handig. Dat zou ook kunnen.
#ANONIEMvrijdag 30 december 2016 @ 14:42
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 december 2016 14:34 schreef Geralt het volgende:

[..]

Waarschijnlijk. Maar dan nog, hij zou met 2 F1 coureurs onder zijn nakomelingen inmiddels wel beter moeten weten natuurlijk.
Zou wel moeten ja, maar ik denk dat opa nog steeds niet erg handig is met media.
Fervrijdag 30 december 2016 @ 14:48
http://limburg.bbvms.com/view/website/2740178.html
#ANONIEMvrijdag 30 december 2016 @ 14:57
quote:
Mwoah, toch een ander sfeertje dan de tekstvorm doet vermoeden.
Meike26vrijdag 30 december 2016 @ 15:11
Als ik het zo hoor is Opa echt niet zo handig met de pers, net als zoon Jos.. Max heeft dat dankzij Frits v Amersfoort en later Red Bull denk ik wel beter op een rijtje, al vind hij het ook nog steeds niet erg leuk/jovel.. zijn antwoorden zijn soms wel erg kort :D
Monolithvrijdag 30 december 2016 @ 16:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2016 15:11 schreef Meike26 het volgende:
Als ik het zo hoor is Opa echt niet zo handig met de pers, net als zoon Jos.. Max heeft dat dankzij Frits v Amersfoort en later Red Bull denk ik wel beter op een rijtje, al vind hij het ook nog steeds niet erg leuk/jovel.. zijn antwoorden zijn soms wel erg kort :D
Hij heeft natuurlijk niet het natuurtalent van een Ricciardo, maar ik vind hem het zeker niet slecht doen. Heel wat sporters die een stuk horkeriger zijn voor de camera. :P
#ANONIEMvrijdag 30 december 2016 @ 16:13
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2016 16:04 schreef Monolith het volgende:

[..]
Heel wat sporters die een stuk horkeriger zijn voor de camera. :P
Bwoah :+
Yashaaaaavrijdag 30 december 2016 @ 19:38
quote:
99s.gif Op vrijdag 30 december 2016 16:13 schreef CrashO het volgende:

[..]

Bwoah :+
Ik lees het ook echt in die stem _O- en met van die opgetrokken schouders :')
Noberzondag 1 januari 2017 @ 13:51
C0-11EkUkAAeEUf.jpg:large

Ricciardo MMA fan. _O_
motorbloempjezondag 1 januari 2017 @ 13:56
Laat 2017 maar beginnen *O*
nils7zondag 1 januari 2017 @ 15:20
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2017 13:56 schreef motorbloempje het volgende:
Laat 2017 maar beginnen *O*
Dat is t zojuist haha
Beachzondag 1 januari 2017 @ 18:15
http://www.motorsport.com(...)ht-have-been-862154/
Beachmaandag 2 januari 2017 @ 16:34
In ander nieuws; Henno is gedoxxed. Naam adres enz op straat. Dat wordt dus geen streamen
meer.

SPOILER
ic6U807.jpg
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 16:36
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 16:34 schreef Beach het volgende:
In ander nieuws; Henno is gedoxxed. Naam adres enz op straat. Dat wordt dus geen streamen
meer.

SPOILER
Henno gaat heel stevig betalen.
fathankmaandag 2 januari 2017 @ 16:41
Lekker voor hem.

Gewoon een ordinaire crimineel. Op het schavot ermee.
Skedmaandag 2 januari 2017 @ 16:43
Hard gepakt, dik verdiend. Mensen die geld aan een crimineel geven :')
Monolithmaandag 2 januari 2017 @ 16:45
Het is te hopen dat Ziggo zijn stream dan wat opkrikt. Die was van een stuk beroerdere kwaliteit dan Henno. :')
Nattekatmaandag 2 januari 2017 @ 16:55
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 16:34 schreef Beach het volgende:
In ander nieuws; Henno is gedoxxed. Naam adres enz op straat. Dat wordt dus geen streamen
meer.

SPOILER
:W
Tijnmaandag 2 januari 2017 @ 16:58
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 16:45 schreef Monolith het volgende:
Het is te hopen dat Ziggo zijn stream dan wat opkrikt. Die was van een stuk beroerdere kwaliteit dan Henno. :')
Ja, de beeldkwaliteit valt me ook tegen, terwijl-ie wel enorm veel bandbreedte gebruikt. Beetje jammer.
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 17:08
quote:
2s.gif Op maandag 2 januari 2017 16:58 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ja, de beeldkwaliteit valt me ook tegen, terwijl-ie wel enorm veel bandbreedte gebruikt. Beetje jammer.
Het TV-signaal daarentegen is gewoon prima: full HD.
Tijnmaandag 2 januari 2017 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 17:08 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Het TV-signaal daarentegen is gewoon prima: full HD.
Mja, dat heb ik helaas niet ;(
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 17:22
quote:
9s.gif Op maandag 2 januari 2017 17:21 schreef Tijn het volgende:

[..]

Mja, dat heb ik helaas niet ;(
Nou, regel je dat toch?
Tijnmaandag 2 januari 2017 @ 17:33
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 17:22 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Nou, regel je dat toch?
Haha, als het zo makkelijk was, dan had ik het al, he.
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 17:35
quote:
10s.gif Op maandag 2 januari 2017 17:33 schreef Tijn het volgende:

[..]

Haha, als het zo makkelijk was, dan had ik het al, he.
Hoe is dat moeilijk dan?
Tijnmaandag 2 januari 2017 @ 17:35
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 17:35 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Hoe is dat moeilijk dan?
Ja, maar laten we het topic niet nog verder verkloten :P
Meike26maandag 2 januari 2017 @ 17:45
quote:
10s.gif Op maandag 2 januari 2017 17:35 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ja, maar laten we het topic niet nog verder verkloten :P
Waarom niet? Het is toch nog 81 dagen wachten..
Meike26maandag 2 januari 2017 @ 17:45
Minus de testdagen
Kleffe_Dopmaandag 2 januari 2017 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 16:34 schreef Beach het volgende:
In ander nieuws; Henno is gedoxxed. Naam adres enz op straat. Dat wordt dus geen streamen
meer.

SPOILER
Ok, dat is dus het einde van de Sky Streams. }:|
potjecrememaandag 2 januari 2017 @ 18:24
Mooi, iedereen kromme tenen met Olav. :P

[ Bericht 60% gewijzigd door potjecreme op 02-01-2017 18:33:23 ]
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 18:31
Is Skysports helemaal niet verkrijgbaar in Nederland trouwens? Ik heb nu Ziggo, maar ik ben niet tegen verandering op zich.
motorbloempjemaandag 2 januari 2017 @ 18:34
Volgens mij niet. Gelukkig doen wij gewoon legale Sky weekend passen voor als de races niet op Channel 4 zijn.
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 18:35
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:34 schreef motorbloempje het volgende:
Volgens mij niet. Gelukkig doen wij gewoon legale Sky weekend passen voor als de races niet op Channel 4 zijn.
Holy fuck. Sky Sports is echt duur!
Kleffe_Dopmaandag 2 januari 2017 @ 18:36
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:35 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Holy fuck. Sky Sports is echt duur!
We mogen hier eigenlijk ook helemaal niet klagen met Ziggo Sport.
Als ze nou nog ooit een tweede audio track toe zouden voegen... :7
motorbloempjemaandag 2 januari 2017 @ 18:37
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:35 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Holy fuck. Sky Sports is echt duur!
Yup. Het is idioot duur. Het is wel te doen met af en toe een week pas (£100 in totaal) en dat vinden we het ook wel waard, maar we zouden echt 400 ofzo betalen per jaar als we het gewoon op de TV zouden willen :') :r afzetters.
Sinister-D-maandag 2 januari 2017 @ 18:37
Nou lekker dan :( heb je eens een fatsoenlijk alternatief heb je zo'n rat ertussen.
zoemmaandag 2 januari 2017 @ 18:38
Alleen met een (duur)schotelabonnement kun je Sky in NL zien volgens mij. Jammer natuurlijk dat die stream er niet meer is, maar de arrogantie heeft hem genekt. Aan de andere kant, dan moet de F1-organisatie maar fatsoenlijke en betaalbare streams aanbieden. Ze lokken het zelf ook wel een beetje uit.
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:38 schreef zoem het volgende:
Alleen met een (duur)schotelabonnement kun je Sky in NL zien volgens mij. Jammer natuurlijk dat die stream er niet meer is, maar de arrogantie heeft hem genekt. Aan de andere kant, dan moet de F1-organisatie maar fatsoenlijke en betaalbare streams aanbieden. Ze lokken het zelf ook wel een beetje uit.
Vind ik niet. Het is een heel dure sport en het is geen recht om het te kunnen zien of zo.
Nattekatmaandag 2 januari 2017 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:37 schreef Sinister-D- het volgende:
Nou lekker dan :( heb je eens een fatsoenlijk alternatief heb je zo'n rat ertussen.
'fatsoenlijk'

Zoem verwoordt het wel mooi.
motorbloempjemaandag 2 januari 2017 @ 18:40
Het begon prima met Henno, maar de donaties enzo liepen écht uit de hand. Als het allemaal gewoon low-key was gebleven en er een soort van donatie-cap zou zijn (dit kost het om te streamen per weekend, en de donatiebox gaat daarna dicht ofzo) was het allemaal een stuk minder debiel geweest. Zijn dit jaar ook gewoon overgestapt naar Sky (keken vorig jaar op Henno) en betaal liever £10 voor de officiele kwaliteitsstream dan die van Henno ..niet dat ik doneerde, maargoed, als je zag dat er mensen gewoon iets van £80 doneerden... dan kun je net zo goed officieel gaan streamen... :X
Sinister-D-maandag 2 januari 2017 @ 18:42
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:40 schreef motorbloempje het volgende:
als je zag dat er mensen gewoon iets van £80 doneerden... dan kun je net zo goed officieel gaan streamen... :X
dan moet het land van woonst wel Sky of iets anders degelijks (en verstaanbaar) aan te beiden hebben :{
motorbloempjemaandag 2 januari 2017 @ 18:43
quote:
1s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:42 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

dan moet het land van woonst wel Sky of iets anders degelijks (en verstaanbaar) aan te beiden hebben :{
Van wat ik uit de chat enzo begreep werd er héél veel vanuit het VK gestreamd. Dan is het dus gewoon beschikbaar :)
Sinister-D-maandag 2 januari 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:40 schreef Nattekat het volgende:

[..]

'fatsoenlijk'

Zoem verwoordt het wel mooi.
alleen de laatste race was utter shit, de rest af en toe eens een hapering of gebuffer. Maar over het algemeen was die wel fatsoenlijk.
Kleffe_Dopmaandag 2 januari 2017 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:37 schreef Sinister-D- het volgende:
Nou lekker dan :( heb je eens een fatsoenlijk alternatief heb je zo'n rat ertussen.
Het zat er wel een beetje aan te komen... hij is schijnbaar hetzelfde gaan doen met UFC uitzendingen. Dan had 'ie alles bij elkaar toch flink wat inkomsten uit z'n stream activiteiten.
Dat gaat een keer iemand z'n aandacht trekken.
Nattekatmaandag 2 januari 2017 @ 18:51
Op Reddit is er een geverifieerde SauberF1Team account... interessant.
motorbloempjemaandag 2 januari 2017 @ 18:52
Klopt. Ze doen mee aan de Monday Shitpost Thread. Helden.
Kleffe_Dopmaandag 2 januari 2017 @ 18:53
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:51 schreef Nattekat het volgende:
Op Reddit is er een geverifieerde SauberF1Team account... interessant.
Ja, dat kan goed uitpakken voor Sauber of enorm hard back-fire-en. :D

Benieuwd of er meer teams gaan volgen.
Meike26maandag 2 januari 2017 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:53 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]

Ja, dat kan goed uitpakken voor Sauber of enorm hard back-fire-en. :D

Benieuwd of er meer teams gaan volgen.
Misschien kunnen ze Giedo toch weer contracteren, naast dat hij wel een potje kan sturen, heeft ie ook wel humor :D
potjecrememaandag 2 januari 2017 @ 20:04
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:38 schreef zoem het volgende:
Alleen met een (duur)schotelabonnement kun je Sky in NL zien volgens mij. Jammer natuurlijk dat die stream er niet meer is, maar de arrogantie heeft hem genekt. Aan de andere kant, dan moet de F1-organisatie maar fatsoenlijke en betaalbare streams aanbieden. Ze lokken het zelf ook wel een beetje uit.
Ziggo is best betaalbaar...
#ANONIEMmaandag 2 januari 2017 @ 20:04
quote:
1s.gif Op maandag 2 januari 2017 19:59 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Misschien kunnen ze Giedo toch weer contracteren, naast dat hij wel een potje kan sturen, heeft ie ook wel humor :D
De kans dat Michael Schumacher volgend jaar weer bij Ferrari rijdt is groter.
zoemmaandag 2 januari 2017 @ 20:04
quote:
9s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:04 schreef potjecreme het volgende:

[..]

Ziggo is best betaalbaar...
Laat ik nou net in een niet-Ziggo gebied wonen ;)
Nattekatmaandag 2 januari 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:04 schreef zoem het volgende:

[..]

Laat ik nou net in een niet-Ziggo gebied wonen ;)
Ziggo Go Go een optie?
potjecrememaandag 2 januari 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:04 schreef zoem het volgende:

[..]

Laat ik nou net in een niet-Ziggo gebied wonen ;)
Hoeft ook niet.

https://www.kpn.com/entertainment/sport/formule-1.htm
motorbloempjemaandag 2 januari 2017 @ 20:11
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:04 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

De kans dat Michael Schumacher volgend jaar weer bij Ferrari rijdt is groter.
_O-
Fermaandag 2 januari 2017 @ 20:17
Ik dank dat de huidige contracten met broadcasters zoals Ziggo of sky het onmogelijk maken voor F1 om rechtstreeks te streamen.

Zou wel beter zijn. Volgens mij is Ziggo Sport nog niet bij alle providers een optie.
Swetseneggermaandag 2 januari 2017 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:51 schreef Nattekat het volgende:
Op Reddit is er een geverifieerde SauberF1Team account... interessant.
Schermafbeelding%202017-01-02%20om%2020.43.55.png

_O-
Monolithmaandag 2 januari 2017 @ 20:49
quote:
1s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:17 schreef Fer het volgende:
Ik dank dat de huidige contracten met broadcasters zoals Ziggo of sky het onmogelijk maken voor F1 om rechtstreeks te streamen.

Zou wel beter zijn. Volgens mij is Ziggo Sport nog niet bij alle providers een optie.
Je hebt toch een online / stream variant? Ik heb en wil helemaal geen tv abonnement.
Nattekatmaandag 2 januari 2017 @ 20:51
quote:
14s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:45 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

_O-
_O-
zoemmaandag 2 januari 2017 @ 21:02
quote:
14s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:45 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

_O-
Burn :D
Peterseliemanmaandag 2 januari 2017 @ 21:06
quote:
14s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:45 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

_O-
Die zit _O-
Kleffe_Dopmaandag 2 januari 2017 @ 21:08
quote:
14s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:45 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

_O-
Ah.. Giedo heeft inmiddels ook een Reddit account aangemaakt?
sasquatschmaandag 2 januari 2017 @ 21:50
quote:
1s.gif Op maandag 2 januari 2017 20:49 schreef Monolith het volgende:

[..]

Je hebt toch een online / stream variant? Ik heb en wil helemaal geen tv abonnement.
Ziggo Sport Go
Nioxmaandag 2 januari 2017 @ 22:06
quote:
10s.gif Op maandag 2 januari 2017 21:08 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]

Ah.. Giedo heeft inmiddels ook een Reddit account aangemaakt?
Jazeker: https://www.reddit.com/r/(...)tch_legends/dbwwpnf/
sasquatschmaandag 2 januari 2017 @ 22:27
quote:
Al betwijfel ik of dit echt is.
Kleffe_Dopmaandag 2 januari 2017 @ 22:33
quote:
1s.gif Op maandag 2 januari 2017 22:27 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Al betwijfel ik of dit echt is.
Eerste reactie van dat account is in het draadje van Sauber waarin ze aankondigen een Reddit account te hebben.
Karma accountje dus. ;)

Bovendien is het ook geen geverifieerd account.
#ANONIEMdinsdag 3 januari 2017 @ 11:07
La Gazetta dello Sport denkt te weten dat Ferrari komend jaar de 1000pk-grens gaat doorbreken.

http://www.f1today.net/nl(...)-van-1000-pk-in-2017
Sinister-D-dinsdag 3 januari 2017 @ 12:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 11:07 schreef Jigzoz het volgende:
La Gazetta dello Sport denkt te weten dat Ferrari komend jaar de 1000pk-grens gaat doorbreken.

http://www.f1today.net/nl(...)-van-1000-pk-in-2017
niets nieuws onder de zon dat de Italianen hun team nu al ophemelen, om ze vervolgens bij de eerste testdag compleet neer te sabelen omdat het ding stukgaat bij het zien van de rode lamp aan het einde van de pitstraat.
#ANONIEMdinsdag 3 januari 2017 @ 12:09
quote:
14s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:07 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

niets nieuws onder de zon dat de Italianen hun team nu al ophemelen, om ze vervolgens bij de eerste testdag compleet neer te sabelen omdat het ding stukgaat bij het zien van de rode lamp aan het einde van de pitstraat.
Dat zal best, maar als ze er inderdaad afgelopen jaar al tegenaan zaten...
Sinister-D-dinsdag 3 januari 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:09 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Dat zal best, maar als ze er inderdaad afgelopen jaar al tegenaan zaten...
Mercedes zat er blijkbaar ook al een paar keer over gedurende diverse quali's afgelopen jaar.
nils7dinsdag 3 januari 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2017 18:38 schreef zoem het volgende:
Alleen met een (duur)schotelabonnement kun je Sky in NL zien volgens mij. Jammer natuurlijk dat die stream er niet meer is, maar de arrogantie heeft hem genekt. Aan de andere kant, dan moet de F1-organisatie maar fatsoenlijke en betaalbare streams aanbieden. Ze lokken het zelf ook wel een beetje uit.
Want je kan het in Nederland toch zien voor 15 euro per maand (ja krijg je nog andere sporten voor ook)?
Dat is niet heel veel geld en ja vroeger was het gratis, nog steeds als je ziggo hebt BTW.
#ANONIEMdinsdag 3 januari 2017 @ 12:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:17 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Mercedes zat er blijkbaar ook al een paar keer over gedurende diverse quali's afgelopen jaar.
Ja? Hm. Helemaal gemist.
Meike26dinsdag 3 januari 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:19 schreef nils7 het volgende:

[..]

Want je kan het in Nederland toch zien voor 15 euro per maand (ja krijg je nog andere sporten voor ook)?
Dat is niet heel veel geld en ja vroeger was het gratis, nog steeds als je ziggo hebt BTW.
Nee, voor Ziggo zelf moet je ook wel betalen hoor :{w
nils7dinsdag 3 januari 2017 @ 12:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:20 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Nee, voor Ziggo zelf moet je ook wel betalen hoor :{w
Ja maar het zit er wel bij als je gewoon tv bij ze hebt.
Sinister-D-dinsdag 3 januari 2017 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:20 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Ja? Hm. Helemaal gemist.
als ik me niet vergis zo rond de Belgische GP, daar hebben ze toch meerdere teams een motor update uitgevoerd.
HerrFritzdinsdag 3 januari 2017 @ 12:45
Vraagje. Wij zitten er aan te denken om rond de gp van België naar een camping te gaan. Dan gaan we uiteraard ook naar de gp. Iemand goede tips?
Beachdinsdag 3 januari 2017 @ 12:51
Ik las net dat Schumi vandaag 48 is geworden.
Nattekatdinsdag 3 januari 2017 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2017 12:45 schreef HerrFritz het volgende:
Vraagje. Wij zitten er aan te denken om rond de gp van België naar een camping te gaan. Dan gaan we uiteraard ook naar de gp. Iemand goede tips?
Niet vooruit boeken en in Francorchamps een camping pakken.