Ik stel niets, ik zeg alleen dat je er even over na moet denken.quote:Op maandag 19 december 2016 13:14 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat zei je ook, niet alleen. Je zei namelijk ook dit:
[..]
Waarbij je datalekken in Android gebruikte om maar verschrikkelijk te generaliseren en elk apparaat dat uit China komt, afhankelijk van prijs, fabrikant of besturingssysteem, per definitie "Chinese troep" en "meuk" is.
Wow, oke.. Erg volwassen gedrag van een voormalig mod. TR gedaan. Kan je nu alsjeblieft weer ontopic reageren, in plaats van mij steeds persoonlijk aan te vallen?quote:Op maandag 19 december 2016 13:24 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Ik stel niets, ik zeg alleen dat je er even over na moet denken.
En kap nou eens met de confrontatie opzoeken met alles en iedereen. Je hebt hier pas een ban voor gehad en gaat nu verder met je gedrag maar dan buiten het Apple-topic.
Vandaar ook dit topic. Het klinkt gewoon te mooi om waar te zijn.quote:Op maandag 19 december 2016 13:37 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Als de specs van de MiPad 3 kloppen, en de prijs lager ligt dan 500, is dat zeker een frontrunner. De Mi Pad 2 is echt een heel indrukwekkende tablet binnen zijn klasse. Als de 3 dat kan voortzetten, maar dan met Kaby Lake m3, meer geheugen en een groter retina scherm, dan is het bijna een must buy voor mij
Precies. Al zouden de specs best kunnen kloppen. Kaby Lake is iets energiezuiniger dan Skylake, wellicht dat de thermals ook beter geregeld zijn. Wel ben ik benieuwd wat de officiële prijs gaat worden. De 64GB Mi Pad 2 is lange tijd 250-300 euro geweest, en had lang niet zulke indrukwekkende specs en een kleiner scherm.quote:Op maandag 19 december 2016 13:44 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Vandaar ook dit topic. Het klinkt gewoon te mooi om waar te zijn.
Ik heb goede ervaringen met Xiaomi (router gekocht) en hoor van veel consumenten dat er nagenoeg geen problemen zijn met Xiami producten. Je krijgt veel waar voor je geld.quote:Op zaterdag 17 december 2016 23:40 schreef einzeinz het volgende:
Welke op Windows 10-gebaseerde tablet zou jullie voorkeur genieten? De degelijke Surface Pro of het Chinese Xiaomi?
Die Xiaomi koop je online voor 275 euro (inklaring is ong. 70 á 80 euro) dus voor een goeie 360 euro heb je een mooie 9,7" tablet met Windows 10 en een Intel Core M3 processor.
Je weet wat ze daarvan zeggen toch?quote:Op maandag 19 december 2016 13:44 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Vandaar ook dit topic. Het klinkt gewoon te mooi om waar te zijn.
Dat het vaak niet zo is. Xiaomi heeft een voorgeschiedenis die mij voorzichtig hoopvol maakt, maar de prijs in de openingspost lijkt mij veel te optimistisch. Voor die specs verwacht ik eerder een prijs rond de 500 euro en zelfs daarvoor wil ik hem overwegen. Een "iPad Pro"-kloon met m3, 256GB en Windows 10? Gaarne!quote:Op maandag 19 december 2016 14:43 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je weet wat ze daarvan zeggen toch?
Ik bedoelde eigenlijk 'dat het dan meestal ook zo is'.quote:Op maandag 19 december 2016 15:46 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat het vaak niet zo is. Xiaomi heeft een voorgeschiedenis die mij voorzichtig hoopvol maakt, maar de prijs in de openingspost lijkt mij veel te optimistisch. Voor die specs verwacht ik eerder een prijs rond de 500 euro en zelfs daarvoor wil ik hem overwegen. Een "iPad Pro"-kloon met m3, 256GB en Windows 10? Gaarne!
Then again: de 13" Mi Air heeft ook specs die gelijk liggen met een Surface Book (minus tablet deel) voor ca. 750 euro. Dus ze kúnnen wel kwaliteit voor een scherpe prijs bieden. Maar 300 euro voor die specs lijken inderdaad te mooi om waar te zijn. Dan haal ik er meteen drie in huis voor mij, mijn vriendin en de kinderen.
Meestal klopt het dan ook wel. Daarom geloof ik het pas als het ding daadwerkelijk uitgebracht wordt, of tenminste officieel aangekondigd door Xiaomiquote:Op maandag 19 december 2016 15:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk 'dat het dan meestal ook zo is'.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |