De Mart Smeets award kan je niet meer ontgaan bij de DRT awards.quote:Op vrijdag 16 december 2016 22:33 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb inmiddels al een kwartier niet meer naar mijn tv gekeken. Ik ben alleen maar hier aan het posten terwijl ik naar NSYNC aan het luisteren ben.
Naar idee hèquote:Op vrijdag 16 december 2016 22:33 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik kan mij inderdaad niet voorstellen dat Chantal Janzen, Ellen Hoog etc poepen, he bah
heuj Delftquote:Op vrijdag 16 december 2016 22:31 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Binnenkort wel in Delft, alhoewel ik nog weinig cider op facebook zie (gek genoeg).
Dat vind ik moeilijk om te geloven NickCarterN1Fanquote:Op vrijdag 16 december 2016 22:33 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb inmiddels al een kwartier niet meer naar mijn tv gekeken. Ik ben alleen maar hier aan het posten terwijl ik naar NSYNC aan het luisteren ben.
Daarom moet je het ook gewoon bij mannen houden.quote:
Dat moet kunnen.quote:Op vrijdag 16 december 2016 22:34 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Klein kutscheetje kan ik wel waarderen
Misschien kunnen we weer ontopic.quote:Op vrijdag 16 december 2016 22:34 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Klein kutscheetje kan ik wel waarderen
Ik koop wel gewoon een Westworld host.quote:Op vrijdag 16 december 2016 22:34 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Daarom moet je het ook gewoon bij mannen houden.
Ik ben tegenwoordig BoybandN1Fan.quote:Op vrijdag 16 december 2016 22:34 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat vind ik moeilijk om te geloven NickCarterN1Fan
Maar hebben het wel naar hun zinquote:Op vrijdag 16 december 2016 22:36 schreef Poepz0r het volgende:
Die mensen daar geven geen neuk om dat darten he![]()
![]()
Net dit topic johquote:Op vrijdag 16 december 2016 22:36 schreef Poepz0r het volgende:
Die mensen daar geven geen neuk om dat darten he![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |