Hallo!
Ik heb weer eens last van een ingroeiende teennagel. Vorig jaar was het de rechterkant en dit jaar is het de linker
Ik schijn geboren te zijn met nagels die te groot zijn voor het nagelbed, of een nagelbed dat te klein is voor de nagels, hoe je het ook wilt noemen.
Dus dat betekend dat hoe ik het ook knip, het heerlijk ingroeit.
En dit jaar is de linker kant aan de beurt, en ik heb al overlegt met de arts en in januari maak ik een tipje ziekenhuis om er een stuk nagel+wortel eruit te laten snijden.
Wat ik vorig jaar ook heb gedaan dus en mij heel goed bevallen is ivm met het effect.
Ik heb iig nu lekker veel wildgroei, pus, bloed, vocht en au.
Ik loop al zoveel mogelijk op sloffen, want als ik mijn schoenen aantrek loop ik half te soppen in de drek die eruit komt. Plus dat het erg zeer doet.
Maar volgens mij wordt het erger, omdat nu ook sokken zeer doen. Dus thuis loop ik op blote voeten
Ik word echt helemaal gek van dat gezeik. Het doet de hele tijd pijn, met bonken en zeuren, dan moet ik nog oppassen om mijn teen niet te stoten (ik stootte mij laatst aan de opening van mijn sok

ik ging door de grond)
Maandag heb ik een afspraak bij de pedicure om te kijken wat die kan doen.
Het stinkt ook enorm. Het ruikt naar die gedroogde vleesbotten die ik de hond vroeger gaf

Ik houd het schoon elke dag, ook elke dag pus en troep wegvegen en elke dag in de soda bad. Maar het helpt allemaal geen ruk en ik word naar van de pijn.
Dat wildgroei groeit ook steeds meer, en hoe meer groei er is, hoe meer overtollig hard vel ik steeds kan weghalen (tis wel fijn om dat weg te halen, daarna voelt het beter)
Heeft iemand de gouden tip voor mij? Wat ik wel/niet kan doen met een ontstoken teen?