Je hebt daar ook grotere van zag ik laatst bij AH.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Die dunne dingen?Heb je na kwartier weer honger man
Goed eten mag best geld kosten.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:40 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ligt misschien aan mijn ervaringen danMaar ik vind een pizza voor meer dan een tientje ook nogal zonde van m`n geld moet ik dan wel zeggen
Dat zal ook wel niet nee. Had ik als kind trouwens ook nooit. Soms weleens naar de snackbar of chinees. Maar pizzas thuis laten bezorgen enzo wist ik pas echt op latere leeftijdquote:Op donderdag 8 december 2016 00:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik haal het dan ook niet af.
Gewoon daar eten, of anders diepvries. Maar ik woon dan ook in een dorp hè, dus ik wist ook vrij lang niet van het bestaan van fastfoodketens voor pizza.
Mijn ouders bestelden echt nooit eten, af en toe Chinees halen bij het dorp verderop. Verder altijd zelf maken.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:42 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat zal ook wel niet nee. Had ik als kind trouwens ook nooit. Soms weleens naar de snackbar of chinees. Maar pizzas thuis laten bezorgen enzo wist ik pas echt op latere leeftijdHeel gek
Ik heb ook hele gekke dingen ontdekt qua eten tussen mn 16e en 18e.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:42 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat zal ook wel niet nee. Had ik als kind trouwens ook nooit. Soms weleens naar de snackbar of chinees. Maar pizzas thuis laten bezorgen enzo wist ik pas echt op latere leeftijdHeel gek
In Italie sowieso beste pizzas op. En pastas overigens ookquote:Op donderdag 8 december 2016 00:42 schreef Elan het volgende:
Goede pizzeria proef je echt verschil wel met Domino's
Anders heb je gewoon nooit goede pizza op
Sws belachelijk veel carbsquote:Op donderdag 8 december 2016 00:42 schreef Insomnia_ het volgende:
Eet nauwelijks pizza eigenlijk, alleen als mn vrouw comfort food wil.
Toen wist ik nog niet eens echt wat eten als sushi was denk ikquote:Op donderdag 8 december 2016 00:42 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik heb ook hele gekke dingen ontdekt qua eten tussen mn 16e en 18e.
Toen ik voor het eerst bij mijn vrouw over de vloer kwam.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:44 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Toen wist ik nog niet eens echt wat eten als sushi was denk ik
Valt reuze mee.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
In Italie sowieso beste pizzas op. En pastas overigens ook
Ik heb nog nooit een keuken opquote:Op donderdag 8 december 2016 00:44 schreef Fok-it het volgende:
16 sowieso niet. Had toen nog best weinig op qua internationale keuken
Ongetwijfeld hoorquote:Op donderdag 8 december 2016 00:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Valt reuze mee.
Hier waar ik woon in Bussum zitten 2 authentieke pizzeria's naast elkaar, wat ze daar serveren qua houtoven pizza en de wijnkaart doet echt niet onder voor Toscane.
En ja ik ben minstens 8x in Toscane geweest.
Als gast zomaar bij iemand iets uit de koelkast pakken? Dat doe ik ook niet hoorquote:Op donderdag 8 december 2016 00:45 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Toen ik voor het eerst bij mijn vrouw over de vloer kwam.
Ik wist niet dat er mensen waren waar je gewoon zonder te vragen iets uit de koelkast mocht pakkenVroeg elke keer of dat voor een gerecht was.
quote:Op donderdag 8 december 2016 00:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een keuken op
Ik bedoelde.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als gast zomaar bij iemand iets uit de koelkast pakken? Dat doe ik ook niet hoor
quote:Op donderdag 8 december 2016 00:45 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Toen ik voor het eerst bij mijn vrouw over de vloer kwam.
Ik wist niet dat er mensen waren waar je gewoon zonder te vragen iets uit de koelkast mocht pakkenVroeg elke keer of dat voor een gerecht was.
Ohja dat hadden wij verder ook niet overdreven veelquote:Op donderdag 8 december 2016 00:47 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik bedoelde.
Dat er mensen waren die gewoon extra eten hadden in de koelkast buiten de maaltijden
Dat was wel nice ja.quote:
Ik heb nog steeds wel het automatisme dat ik nog wel eens aan mn vrouw vraag.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ohja dat hadden wij verder ook niet overdreven veel
Meestal weet je wel ongeveer wat voor een maaltijd bestemd is tochquote:Op donderdag 8 december 2016 00:48 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds wel het automatisme dat ik nog wel eens aan mn vrouw vraag.
"Mag ik dit eten?"
Waarop zij boos wordt zekerquote:Op donderdag 8 december 2016 00:48 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds wel het automatisme dat ik nog wel eens aan mn vrouw vraag.
"Mag ik dit eten?"
Het is ook geen beuwste vraag.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meestal weet je wel ongeveer wat voor een maaltijd bestemd is toch
Zou ik niet doenquote:Op donderdag 8 december 2016 00:49 schreef Sked het volgende:
Ik laat mensen altijd gewoon pakken wat ze willen
Als we dan geen avondeten hebben zien we dan wel weer toch
heb je dan ook niet als automatisme dat je dingen die zij pakt in een supermarkt te duur vind en dat zegt. Zal je ook wel veel te horen hebben gekregen vroeger dusquote:Op donderdag 8 december 2016 00:50 schreef Insomnia_ het volgende:
Maar de komende 2 dagen alleen thuis, erg matig toch wel hoor.
Lijkt me juist fijn.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:50 schreef Insomnia_ het volgende:
Maar de komende 2 dagen alleen thuis, erg matig toch wel hoor.
Vroeger wel, nu kijk ik niet meer naar de prijzen.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
heb je dan ook niet als automatisme dat je dingen die zij pakt in een supermarkt te duur vind en dat zegt. Zal je ook wel veel te horen hebben gekregen vroeger dus
omdat Polen echt diep skeer leven in Nederland om dan in Polen bigspender uit te hangen.quote:Op donderdag 8 december 2016 00:52 schreef Elan het volgende:
Polen die ik ken zijn wel kk greedy nooit eten in huis (wel altijd bier)
Oh dat is wat minderquote:Op donderdag 8 december 2016 00:53 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
me vrouw ligt in de ziekenhuis
erg matig en kut
oei sterktrquote:Op donderdag 8 december 2016 00:53 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
me vrouw ligt in de ziekenhuis
erg matig en kut
mensen die ik niet goed ken laat ik niet eens binnenquote:Op donderdag 8 december 2016 00:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou ik niet doen
Maar zou sowieso weinig mensen uitnodigen als ik alleen woonde.
nierbekkenontsteking maar ze kreeg complicaties pffquote:Op donderdag 8 december 2016 00:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Oh dat is wat minder![]()
Wat heeft ze?
quote:Op donderdag 8 december 2016 00:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Oh dat is wat minder![]()
Wat heeft ze?
Als je dan met mensen thuis gaat chillen meestal samen even eten halen bij de supermarktquote:Op donderdag 8 december 2016 00:54 schreef Sked het volgende:
[..]
mensen die ik niet goed ken laat ik niet eens binnen
Maar verder gun ik mensen gewoon, als we gewoon gezellige dag/avond hebben boeit t me verder nooit zoveel
Nastyquote:Op donderdag 8 december 2016 00:55 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
nierbekkenontsteking maar ze kreeg complicaties pff
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |