Mooi moment om alles te vernieuwenquote:Op zaterdag 19 november 2016 21:20 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Wel meer dan je auto. Je zal toch weg moeten komen. Daarna duurt het maanden voor je weer terug bent en dan is ongeveer alles in huis wel nat en verrot.
Daar ben je als VVE gezamenlijk verantwoordelijk voor.quote:Op zondag 20 november 2016 19:21 schreef Mishu het volgende:
Stel nou, je hebt een begane grond etage in Amsterdam. De hele onderkant rot weg. Ben je dan nog steeds als eigenaar de enige verantwoordelijke voor het herstellen van je woning? Want de bovenetages vallen of staan met de constructie van jouw woonlaag. Iemand die dit weet?
Ja oke maar er was te zien dat de Markthal maar voor een klein deel onder stond.quote:Op zondag 20 november 2016 18:13 schreef YazooW het volgende:
[..]
Als de pleuris uitbreekt kan je beter de grote stad vermijden.
Hier is de kans op overstroming zeer klein.quote:Op zaterdag 19 november 2016 21:13 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Je kan hier je postcode invoeren om te kijken hoe hoog het water komt![]()
https://www.onswater.nl/
Je bedoelt dat daar duizenden Rotterdammers op af komen oa om te plunderen.quote:Op zondag 20 november 2016 21:19 schreef cactussoep het volgende:
Ja oke maar er was te zien dat de Markthal maar voor een klein deel onder stond.
Daar heb je volop eten en drinken en je woning staat dus hoog en droog
Al het eten daar staat zo'n beetje op de begane grondquote:Op zondag 20 november 2016 21:19 schreef cactussoep het volgende:
[..]
Ja oke maar er was te zien dat de Markthal maar voor een klein deel onder stond.
Daar heb je volop eten en drinken en je woning staat dus hoog en droog
Ik heb echt een geeuw aanvalquote:Op zaterdag 26 november 2016 20:45 schreef cactussoep het volgende:
[..]
Vind het ook een beetje saai worden nu. Mag wel iets meer gebeuren
Je steekt me aanquote:Op zaterdag 26 november 2016 20:46 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik heb echt een geeuw aanvalWel leuk dat Frank Lammers erbij is gekomen.
Dit programma werkt nog beter als Pauw om slaperig te wordenquote:Op zaterdag 26 november 2016 20:59 schreef cactussoep het volgende:
[..]
Je steekt me aan![]()
Eindelijk weer leuke stukjes tussendoor.
Maar we zien niks meer van de andere gevangenen?
4 dagen zag ik zojuistquote:Op zaterdag 26 november 2016 20:57 schreef Ole het volgende:
Waar zijn de hulptroepen eigenlijk? Op hoveeel dagen zitten we nu?
en dan nu al over de haven onderhandelen. ..quote:
Je doet er decennia over om op te bouwen en je bent het in 4 dagen kwijt. Dat is best wel raar eigenlijk.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:04 schreef Ole het volgende:
[..]
en dan nu al over de haven onderhandelen. ..
En waar is de koning? Ergens hoog en droog in Lech of zo?
Belgen hequote:Op zaterdag 26 november 2016 21:12 schreef Dudeweiser het volgende:
Vervelend dat dat dochtertje dood is maar ja. Zwemmen tijdens een storm is altijd een slecht idee
In het begin vond ik het een goede serie voor Nederlandse begrippen. Zo vaak worden we niet verwend met een goede NL serie.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:15 schreef Toefjes het volgende:
Ik snap de lovende kritieken niet. Wat een kut serie.
Ja, eens. Meer doden, meer paniek, meer plunderingen. Het kabbelt maar voort.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:17 schreef cactussoep het volgende:
Had vanaf het begin toch wel meer van de ramp willen zien, meer overstromingen en meer drama.
De zaak Menten vond ik erg sterk inderdaad. Heb ook met veel plezier naar die serie over Ruud Lubbers gekeken (ook met die guy Clemens trouwens). Penoza is ook bovengemiddeld. Spannende series waar geeuw-aanvallen uitgesloten zijn.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:18 schreef praadje het volgende:
[..]
In het begin vond ik het een goede serie voor Nederlandse begrippen. Zo vaak worden we niet verwend met een goede NL serie.
Nu de serie De zaak Menten is begonnen die kwalitatief een veel hoger niveau heeft merk ik dat deze serie me niet meer kan boeien en vallen mij ook al die random rare beslissingen ed op.
Dat...quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:25 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, eens. Meer doden, meer paniek, meer plunderingen. Het kabbelt maar voort.
De anti-Brusselstemming word je door de EO zo door de strot geduwd.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:04 schreef Ole het volgende:
[..]
en dan nu al over de haven onderhandelen. ..
En waar is de koning? Ergens hoog en droog in Lech of zo?
Geen budget voor grote groepen figurantenquote:Op zondag 27 november 2016 14:53 schreef Ole het volgende:
Dat...
en alsof ze de enigen waren in dat mortuarium.... , en de enigen die op een vlotje dobberen..., en de enigen die door een weiland lopen en dan ook maar één bootje tegenkomen..
Eens dat waren steengoede NL series. Waar ik nog aan toevoeg, Smeris en Project Orpheus. Die laatste is weinig over in de media gesproken maar was ook een steengoede serie vond ik. Helaas zal er geen tweede seizoen komen neem ik aan daar een van de hoofrolspelers verdacht wordt van het in het bezit hebben van kinderporno.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:45 schreef Toefjes het volgende:
[..]
De zaak Menten vond ik erg sterk inderdaad. Heb ook met veel plezier naar die serie over Ruud Lubbers gekeken (ook met die guy Clemens trouwens). Penoza is ook bovengemiddeld. Spannende series waar geeuw-aanvallen uitgesloten zijn.
De Belgen voegen niks toe behalve irritatie, de rest is te traag. De verhaallijn van meneer Aart is vertederend, die van de gevangenen soms spannend, maar vooral te traag. Doodzonde, want het gegeven waar deze serie op teert spreekt iedereen tot de verbeelding.
en goede special-effectsquote:Op zondag 27 november 2016 15:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Geen budget voor grote groepen figuranten
quote:De verhaallijnen zijn wisselvallig, waarbij het Vlaamse deel de indruk wekt dat we kijken naar een remake van The Poseidon Adventure door de gebroeders Dardennes. Acteur Gijs Scholten van Aschat moet als premier Hans Kreuger steeds zinnen uitspreken als 'We kunnen er niet ook nog eens een binnenlands conflict bij hebben', intussen zorgelijk starend naar een scherm, waar weinig overtuigende special effects de superstorm en het stijgende water suggereren. Er zit eigenlijk maar één ding op: 'Iedereen moet de hoogte in!'
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |