quote:Een centrumpartij en een half rechtse partij. Nee dat is feest.
Op vrijdag 6 december 2002 13:00 schreef SCH het volgende:[..]
Even serieus: de VVD of het CDA heeft toch altijd in een kabinet gezeten, doe nou niet of links het land alleen heeft bestuurd.
quote:Tja, zo lust ik er nog wel een paar. Je vindt dus alle partijen die tot voor kort bestonden eigenlijk links???
Op vrijdag 6 december 2002 13:01 schreef Kaalhei het volgende:[..]
Een centrumpartij en een half rechtse partij. Nee dat is feest.
quote:PvdA, CDA, D'66...allemaal centrum-rechts ja. Not.
Op vrijdag 6 december 2002 13:12 schreef SCH het volgende:[..]
Tja, zo lust ik er nog wel een paar. Je vindt dus alle partijen die tot voor kort bestonden eigenlijk links???
Nederland wordt al decennia door centrumrechts bestuurd, dat is overal aan te merken
quote:Leg het dan eens uit - CDA is ook al een linkse partij, VVD ook? VVD had de macht de afgelopen jaren, maar dat hoort dus ook bij links nu
Op vrijdag 6 december 2002 13:37 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
PvdA, CDA, D'66...allemaal centrum-rechts ja. Not.
quote:Jij zei dat Nederland al jarenlang door centrum-rechts wordt bestuurd. Dat is gewoon totale lariekoek.
Op vrijdag 6 december 2002 13:38 schreef SCH het volgende:[..]
Leg het dan eens uit - CDA is ook al een linkse partij, VVD ook? VVD had de macht de afgelopen jaren, maar dat hoort dus ook bij links nu
Het is volgens mij de enige partij die serieus rekening houdt met moeilijke omstandigheden van zwakkeren en minder-welvarenden.
De SP is ook de enige partij die serieus weet om te gaan met mindere economische omstandigheden: investeren en innoveren in kennis, onderwijs, privacy, rechtvaardigheid, onafhankelijkheid en kwaliteit i.p.v. kwantiteit en dom meelopen met de USA waar niemand om zit te wachten.
Over normen en waarden gesproken !
Het CDA heeft zijn mond er vol van, maar doen, ho maar !
(over de LPF en VVD: laat ik me niet over uit, weet iedereen wel hoe het zit m.b.t. normen/waarden)
quote:Als een socialist denkt zelf het politieke equilibrium te zijn (ja je hebt ze!), dan is vanuit die optiek alles centrum rechts.
Op vrijdag 6 december 2002 13:12 schreef SCH het volgende:
Tja, zo lust ik er nog wel een paar. Je vindt dus alle partijen die tot voor kort bestonden eigenlijk links???Nederland wordt al decennia door centrumrechts bestuurd, dat is overal aan te merken
Maar hoe zit dat nou met dat on topic krijg van jou? Ga je daar zelf nog iets voor doen of betreft dat alleen posts die jouw voorkeur niet hebben? Als dat zo is dan moet je misschien toch maar SP stemmen. :p Als je mijn post had gelezen in plaats van gequote dan had je wellicht ontdekt dat hij niets met de LPF te maken heeft, maar in zijn geheel over politieke verhoudingen gaat... en laat dat nu de kern van het topic zijn.
quote:Er wordt gesuggereerd dat rechts niks had in te brengen. De VVD zit al wel heel erg lang in het kabiniet anders.
Op vrijdag 6 december 2002 13:40 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Jij zei dat Nederland al jarenlang door centrum-rechts wordt bestuurd. Dat is gewoon totale lariekoek.
quote:Alsof die wat konden beginnen mbt integratie en migranten.....
Op vrijdag 6 december 2002 13:54 schreef SCH het volgende:[..]
Er wordt gesuggereerd dat rechts niks had in te brengen. De VVD zit al wel heel erg lang in het kabiniet anders.
quote:Oh - dat is het enige thema dat er toe doet???
Op vrijdag 6 december 2002 14:07 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Alsof die wat konden beginnen mbt integratie en migranten.....
quote:Zeg ik dat dan? Hoewel ik het zelf een vrij belangrijk thema vind, zijn er idd nog andere zaken. Maar ik gaf het even ter illustratie. Jij doet alsof de VVD hier de afgelopen jaren de lakens heeft uitgedeeld. Dat is dus niet zo.
Op vrijdag 6 december 2002 14:09 schreef SCH het volgende:[..]
Oh - dat is het enige thema dat er toe doet???
![]()
quote:Ja, en dan? Ik heb het sprookjesboek van Grimm ook gelezen
Laten we het alsjeblieft over echte belangrijke zaken hebben.Lees het SP-programma maar.
quote:Dan lees je niet goed genoeg. Er staat veel over criminaliteit in. Die belastingvoorstellen en uitkeringsvoorstellen spreken mij zeer aan. Waarom moet de economie uitgaan van de rijken. Je zult je juist op middenklasse en de armen moeten richten, zolang je daar geen oplossing voor hebt, leven we in een welvaartsstaat waar we ons voor moeten schamen.
Op vrijdag 6 december 2002 14:13 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Zeg ik dat dan? Hoewel ik het zelf een vrij belangrijk thema vind, zijn er idd nog andere zaken. Maar ik gaf het even ter illustratie. Jij doet alsof de VVD hier de afgelopen jaren de lakens heeft uitgedeeld. Dat is dus niet zo.
[..]
Jij doet alsof de VVD niks in te brengen had - een grote rechtse partij maakte de helft van de regering uit, dus hadden ze veel in de melk te brokkelen en hadden ze ook dingen bespreekbaar kunnen maken als ze dat hadden gewild. Ik vind het zo vreemd dat er gezegd wordt: van links mocht dit niet en dat niet - terwijl er de afgelopen tig jaar altijd een rechtse partij (VVD, CDA) in het kabinet heeft gezeten.Ja, en dan? Ik heb het sprookjesboek van Grimm ook gelezen
Hoe wil de SP de criminaliteit aanpakken? Dat vind ik nergens terug eigenlijk.
Ook de belastingvoorstellen en de uitkeringsvoorstellen van de SP slaan werkelijk nergens op. Kapitaalvlucht is kennelijk een onbekend begrip voor de SP. Ook schijnt het niet doorgedrongen te zijn tot de SP dat je mensen met schulden niet helpt door de uitkeringen te verhogen...
Volgens mij lees jij geen Grimm maar Darwin
quote:Ook concrete voorstellen of plannen?
Op vrijdag 6 december 2002 14:21 schreef SCH het volgende:[..]
Dan lees je niet goed genoeg. Er staat veel over criminaliteit in.
quote:Wat spreekt jou er dan precies aan? Dat je maandelijks honderd euro extra krijgt?
Die belastingvoorstellen en uitkeringsvoorstellen spreken mij zeer aan. Waarom moet de economie uitgaan van de rijken. Je zult je juist op middenklasse en de armen moeten richten, zolang je daar geen oplossing voor hebt, leven we in een welvaartsstaat waar we ons voor moeten schamen.Volgens mij lees jij geen Grimm maar Darwin
En hij zit achter een proxy
quote:SCH? Had al langer het vermoeden dat hij een kloontje is. Vraag is alleen van wie.
Op vrijdag 6 december 2002 15:52 schreef Sorcerer8472 het volgende:
GRRRRRRRRRRRRR
Dat was dus een kloon...En hij zit achter een proxy
quote:Waar heb je het over???
Op vrijdag 6 december 2002 16:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
SCH? Had al langer het vermoeden dat hij een kloontje is. Vraag is alleen van wie.
quote:Hij bedoelt de topic-opener. Let op de usernames: Sorcerer8472 versus Sorcerer8427. De laatste is de 'originele' dus, de topic-opener een flauwe kloon (als ik het goed zie).
Op vrijdag 6 december 2002 16:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
SCH? Had al langer het vermoeden dat hij een kloontje is. Vraag is alleen van wie.
Nu is de vraag wat te doen met dit topic? Want het is best een interessante stelling.
Ik laat het maar open dus.
quote:ff off topic:
Op vrijdag 6 december 2002 13:40 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Jij zei dat Nederland al jarenlang door centrum-rechts wordt bestuurd. Dat is gewoon totale lariekoek.
En nu weer vrolijk on topic verder:
Nee, ik vind niet dat de SP een grote partij moet worden. Mijn grootste bezwaar tegen de SP is dat deze partij vernieuwing en vooruitgang in de weg staat. Het opvallendste voorbeeld hiervan vind ik dat ze terug willen naar de gulden, met de bijbehorende Euro-scepsis. Met alle respect voor de deels best intelligente mensen in deze partij: dat is terug naar vroeger, terug naar de nationale staat. Ik kan me best wat voorstellen bij bezwaren die leven over hoe de zaakjes nu in Brussel geregeld worden, dat is vaak echt om te huilen. Maar terug naar een Europa met soeverijne mini-staatjes kan imho niet: de wereld heeft ons op dit punt al lang ingehaald. Gebruik je energie dan liever voor het verbeteren van Europa.
Heb al diverse keren mijn kritiek op de SP onderbouwd, en ook al enkele malen wat concrete voorstellen gedaan.
Beter lezen dus.
Je mag er je voordeel mee doen, maar het hoeft niet.
en dat is alles wat ik er over zeg, anders verneuk ik het topic en daar hou ik niet van
quote:Je zult ook een keer iets toegeven
Op vrijdag 6 december 2002 17:46 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dan mag je weleens wat beter lezen Miss_UserHeb al diverse keren mijn kritiek op de SP onderbouwd, en ook al enkele malen wat concrete voorstellen gedaan.
Beter lezen dus.
quote:En jij zult eens reageren op mijn argumenten.....
Op vrijdag 6 december 2002 17:50 schreef SCH het volgende:[..]
Je zult ook een keer iets toegeven
quote:Hiermee heb je wel een punt ja Miss. Toch zit er een goed economisch gefundeerd verhaal achter de euro. Maar eens iets anders waar veel te weinig over wordt gesproken: de SP is de enige partij die keihard tegen een oorlog met Irak is en daar ook geen concessies aan doet. Dat is voor mijzelf een erg belangrijk verkiezingstopic - dus ja dan neem ik die gulden maar weer op de koop toe. Het is nou eenmaal zo dat je het niet met alle punten van een partij eens kan zijn maar dat je de grote lijnen, de ideologie en de manier van politiek bedrijven moet kunnen waarderen.
Op vrijdag 6 december 2002 17:35 schreef Miss_User het volgende:Nee, ik vind niet dat de SP een grote partij moet worden. Mijn grootste bezwaar tegen de SP is dat deze partij vernieuwing en vooruitgang in de weg staat. Het opvallendste voorbeeld hiervan vind ik dat ze terug willen naar de gulden, met de bijbehorende Euro-scepsis. Met alle respect voor de deels best intelligente mensen in deze partij: dat is terug naar vroeger, terug naar de nationale staat. Ik kan me best wat voorstellen bij bezwaren die leven over hoe de zaakjes nu in Brussel geregeld worden, dat is vaak echt om te huilen. Maar terug naar een Europa met soeverijne mini-staatjes kan imho niet: de wereld heeft ons op dit punt al lang ingehaald. Gebruik je energie dan liever voor het verbeteren van Europa.
Ik hoorde Oltmans gisteren zeggen: oh die SP, die weet niet waar ze de kandidaten vandaan moet halen. Hij is zo slecht geinformeerd. Ik ben bij enkele verkiezingscongressen geweest en de lijst van de SP springt er toch echt wel uit.
quote:Je hebt gelijk - hier moest ik nog op reageren
Op vrijdag 6 december 2002 14:31 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Ook concrete voorstellen of plannen?
[..]Wat spreekt jou er dan precies aan? Dat je maandelijks honderd euro extra krijgt?
Mensen met schulden help je niet met een hogere uitkering, die help je door ze te helpen met een verantwoord besteding van hun centen.
Heb jij een oplossing voor kapitaalvlucht btw?
Die voorstellen over criminaliteit lees je wel in het programma. Ik wil ze hier nog wel voor je neerzetten ook als je dat wilt.
Over de economie. Ik hoef geen 100 euro meer - dat spreekt me helemaal niet aan. Dat zou ik ook niet krijgen want ik zit wel een stukje boven het gemiddelde inkomen. Ik lever liever wat in juist. Waarom begin je over mensen met schulden? Die help je ook niet met een hogere uitkering, dat is ook niet het SP-plan. Schuldsanering en hulp bij het opbouwen van een nieuw leven. De grootste groep mensen met schulden zijn trouwens gewoon mensen met een baan.
Die kapitaalvlucht: sorry, dat interesseert me geen ruk en ik geloof er ook niet in. Waar zouden mensen nou voor vluchten. Het belastingvoorstel van de SP gaat terug naar de situatie van 15 jaar geleden. Toen was er ook geen sprake van een enorme kapitaalvlucht.
Dat hangt van veel meer dingen af dan van belastingen. Kijk, een paar Breukhoventjes die opzouten, daar wordt ons land alleen maar leuker van
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |