Ze zitten toch niet fulltime op het kdv? Ze spelen thuis nog heel veel samen tochquote:Op dinsdag 8 november 2016 09:54 schreef Loj het volgende:
Wat gaat het snel Cathmar!
Ik ben ook aan het aftellen en Ow gaat nog maar 6x naar het kdv.
En weet je wat zo stom is, ik vind t echt leuk dat Ow naar school gaat. Hij is er echt klaar voor. Maar dat ik m'n jongens uit elkaar moet halen (zo voelt het), dat voelt zo stom! Ze zijn echt beste vriendjes.
Bios gaan we hier niet doen... Ow is bang voor het donker.
Ja lastig he? Ik vond dat in het begin ook lastig. Zéker ook omdat W dan ook nog moe uit school kwam en dan smiddags eigenlijk niet meer leuk met L kon spelen. Ze was te moe en dan werd het vaak ruzie. Gelukkig kan ik melden dat dat alleen de eerste paar weken was en dat het nu prima gaat. (Al heb ik elke ochtend dat W naar school gaat en L thuis blijft een huilende piepende L die óók naar school wil, gelukkig is dat over zodra W uit zicht is).quote:Op dinsdag 8 november 2016 10:02 schreef Loj het volgende:
Ja, gewoon ook thuis vooral. Dat bedoelde ik
Werd tijdens het berichtje beetje afgeleid.
Ze spelen altijd samen en dan gaat Ow opeens 5 dagen per week tot half 3 naar school. (Oh 1 dag tot 12).
Dus dat vind ik zielig
En ik vind mezelf ook heel stom dat ik ermee zit.
En Ow heeft er heel veel zin in. Hij wil spelen met nieuwe vriendjes, heel veel puzzelen en leren lezen
ik vind dat al best advanced. Mauw komt altijd naar me toe met een moeilijk gezicht "Poepe potje poepe" terwijl ik ruik dat het kwaad allang geschied is. Maar dan MOET die luiler uit om op het potje te gaan. NU.quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:43 schreef watmoetikkiezen het volgende:
L is bezig met zindelijk worden. Hij wilde gister persé op de wc. Dus ik hem erop met de brilverkleiner. Hij liet een dikke wind en zei tevreden: klaar! Toen wilde hij handenwassen bij de kraan. Dus hij staat op t krukje, ik pak n schone luier. Kom terug, heeft ie vanaf t krukje op de vloer van de wc geplast... Bijna goed zullen we maar zeggen..
Probeert ie ook jouw bips af te vegen? Dat gebeurt hier dus. Zodra ik ga zitten wordt er een prop wc-papier tussen mijn benen geduwdquote:Op dinsdag 8 november 2016 12:46 schreef JufMariska het volgende:
Willing![]()
En wmik![]()
Ik was zelf ook nog niet heel hard bezig met zindelijkheid hoor, het potje staat wel in de badkamer al en soms gaat hij er met kleren aan gezellig op zitten als een van ons een plas doet, en wil dan natuurlijk ook een papiertje om zijn broek/slaapzak mee af te vegen
En Keulen was leuk! Maar wel regenachtig en koudWe hebben vooral eindeloos gekletst, we merken dat we dat echt wel missen thuis. Allebei veel aan het werk, dus niet vaak tegelijk thuis, wel een aandachtspuntje.
En DaD doet memory lane![]()
oeh, dat lijkt me naar.. Heb ik hier gelukkig nog nooit gehad..Wél wordt mijn plas en poep altijd gezellig uitgezwaaid: "dag poep!"quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:53 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Probeert ie ook jouw bips af te vegen? Dat gebeurt hier dus. Zodra ik ga zitten wordt er een prop wc-papier tussen mijn benen geduwd
Het liefst kijkt ze mee hoe de poep naar buiten komt. Ze probeert zelfs mijn billen van de bril te liften om dat wonder der natuur te aanschouwenquote:Op dinsdag 8 november 2016 12:54 schreef watmoetikkiezen het volgende:
[..]
oeh, dat lijkt me naar.. Heb ik hier gelukkig nog nooit gehad..Wél wordt mijn plas en poep altijd gezellig uitgezwaaid: "dag poep!"
Grappig he? F wil na het douchen graag ingepakt worden in de handdoek en dat we hem dan als een baby tillen naar z'n kamerquote:Op dinsdag 8 november 2016 13:16 schreef Franny_G het volgende:
Klein of groot zijn al naar gelang dat het beste uit komt..
+1quote:Op dinsdag 8 november 2016 13:12 schreef Stormqueen het volgende:
hahaha ja, Mauw weet nu ook hoe haar vader heet en dat doet ze nu ook chronisch (kennelijk roep ik 'm erg vaak ofzo) Als ik haar vraag hoe ik dan heet is het antwoord nog wel steevast "mama" gelukkig.
Room, dat is eigenlijk ook wel weer heel leuk toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |