Nou stuk voor stuk interessante onderwerpen, geen tv-programma's, geen sportquote:Strafzaak Geert Wilders
Vandaag is de strafzaak tegen Geert Wilders begonnen om zijn minder Marokkanen-uitspraken, in totaal zijn er 6474 aangiftes gedaan. Bij ons te gast strafrechtadvocaat Gerard Spong, met hem bespreken we de zaak. Wat kunnen we komende zittingsdagen verwachten?
GERARD SPONG
Rob Timmerman en Arianne Kattenberg over vluchtelingenwerk op Lesbos en op zee
Rob Timmerman en Arianne Kattenberg zijn beide werkzaam bij Stichting Bootvluchteling. Rob werkt als coördinator van het reddingsteam op zee en Arianne is werkzaam als medical op Lesbos. Vanavond vertellen ze bij Pauw over hun werk, de verhalen die ze horen en wat dit met ze doet.
ROB TIMMERMAN
ARIANNE KATTENBERG
Sofie van den Enk over presidentsverkiezingen Amerika
Nog 8 dagen en dan gaat Amerika naar de stembus. Clinton en Trump staan nagenoeg gelijk in de peilingen. Wat hebben ze nog achter de hand om de ander te verslaan? Sofie van den Enk volgt het op voet.
SOFIE VAN DEN ENK
Henk Kuipers wordt lijsttrekker van politieke partij Rechtdoor
De voorman van motorclub No Surrender Henk Kuipers wordt lijsttrekker van politieke partij Rechtdoor. De motorbaas wil bij de komende Tweede Kamerverkiezingen minimaal één zetel veroveren. Vanavond schuift hij aan bij ons aan tafel om zijn speerpunten te presenteren.
HENK KUIPERS
Xander van der Wulp over het gegoochel van premier Rutte
Premier Rutte ziet toch nog mogelijkheden om het associatieverdrag van de EU met Oekraïne te ratificeren. Het kabinet moest voor 1 november aan de Tweede Kamer laten weten wat er gebeurt met de nee-stem bij het referendum van 6 april. Vanmiddag meldden premier Rutte en minister van buitenlandse zaken Bert Koenders dat zij de komende weken in Brussel concessies willen binnenhalen. Als dat lukt, stuurt het kabinet een wetsvoorstel naar de Kamer om de ratificatieprocedure af te ronden. Parlementair verslaggever Xander van der Wulp is vanavond te gast.
Gezellig, het wordt weer een ouderwets propaganda avondje.quote:Op maandag 31 oktober 2016 21:57 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Nou stuk voor stuk interessante onderwerpen, geen tv-programma's, geen sport
Ik heb zelfs appeltaart gebakken om het te vieren.quote:Op maandag 31 oktober 2016 22:04 schreef WammesWaggel het volgende:
Lekker haten op al dat rechts is, heerlijk ontspannen met speculaasjes op de bank meezeuren.
Wat een vermaak.quote:De voorman van motorclub No Surrender Henk Kuipers wordt lijsttrekker van politieke partij Rechtdoor. De motorbaas wil bij de komende Tweede Kamerverkiezingen minimaal één zetel veroveren. Vanavond schuift hij aan bij ons aan tafel om zijn speerpunten te presenteren.
Anjer bijbleken en een ongelimiteerde voorraad jonge willige exotische jongens doen een man goed.quote:Op maandag 31 oktober 2016 23:01 schreef Pedroso het volgende:
Gerard ziet er uitgerust uit, vakantie in India heeft hem goed gedaan !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |