quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:49 schreef Goddelijker het volgende:
Daarentegen komt wel op je schoot slapen. En springt het liefst op je nek om te kijken wat je aan het doen bent op bijv. het aanrecht.
Nog even een kleine foto, gemaakt voor een webshop:Heb jij ook een somali ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:51 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Onze katten zijn gek op slagroom. Zodra de oudste de slagroombus hoort, komt hij aangerend (ook al ligt hij te slapen, hij wordt er graag voor wakker) met een hele harde en lange miauw.
Gevolgd door onze jongste kitten.Zo kan ik geen omelet meer bakken. Het geluid van een bekend eitje laat alle alarmen loeienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Het is een halve Turkse Angora (grijs, mama) en een halve Noorse Boskat (zwart, papa).quote:
quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:54 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Zo kan ik geen omelet meer bakken. Het geluid van een bekend eitje laat alle alarmen loeien
Onze kleinste wilt bijna nooit snoepjes. De oudste kun je wel het hele zakje/bakje geven.quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:57 schreef Amarantha het volgende:
Hier alles wat in een zakje zit en opengemaakt gaat worden.Kat helemaal leip omdat ik een zakje Cup a Soup open ga maken.
![]()
Haar natvoer en snoepjes zitten ook in zakjes.
Ik vroeg het vanwege de twee streepjes boven de ogen wat typisch somalisch is (heb ik altijd ged8)quote:Op woensdag 4 januari 2017 12:57 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Het is een halve Turkse Angora (grijs, mama) en een halve Noorse Boskat (zwart, papa).
Alleen zit er nogal veel mama in.
[..]
Ik weet alleen dat die van onze aan één kant z'n lange wenkbrauwen mist.quote:Op woensdag 4 januari 2017 13:00 schreef Sorella het volgende:
[..]
Ik vroeg het vanwege de twee streepjes boven de ogen wat typisch somalisch is (heb ik altijd ged8) [ afbeelding ]
Hier zijn ze gek op de dokas kauwsnack kippenborst met vis
Daar hebben ze geen geheugen voor nodig. Die van mij zagen deze kerst voor het eerst van hun leven een slagroombus en nog voor ze geproefd hadden stonden ze al te gillen dat ze ook wat wilde. (Goede neus)quote:Op zondag 8 januari 2017 14:24 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik had echt nog nooit zo'n slagroomspuitbus in huis gehad maar laatst was er geen andere meer in de winkel, dus dat meegenomen.
Ding werd geschud, opengemaakt en sissss geluid en daar kwamen de dames, gewekt uit een diepe slaap. Nou heb ik ze sinds mei 2013 en toen waren ze 2.
Dus voor iets lekkers hebben katten een prima geheugen
Oh, gut, dat had ik niet eens bedacht. Normale slagroom kenden ze wel (ze vinden dan iedereen lief)quote:Op zondag 8 januari 2017 14:41 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Daar hebben ze geen geheugen voor nodig. Die van mij zagen deze kerst voor het eerst van hun leven een slagroombus en nog voor ze geproefd hadden stonden ze al te gillen dat ze ook wat wilde. (Goede neus)![]()
Zit ook verbaasd te lezen.quote:Op zaterdag 14 januari 2017 19:13 schreef Amarantha het volgende:
Ik ben wel streng eigenlijk, slagroom enz krijgt de kat absoluut niet.
Aangezien ik er zelf niet weg van ben heb ik het haasr nooit in huis. En als het er is krijgen ze beiden een heelmkleun beetje op een vingertop.quote:Op zaterdag 14 januari 2017 20:29 schreef k_man het volgende:
Hier ook zeker geen slagroom e.d.
Lieve was onlangs wel in een (lege) chipszak te pakken te krijgen. Verbaasde me dat ze daar überhaupt in geïnteresseerd was. Afijn, op een gegeven moment zag ik dus een chipszak voorbij lopen, met een kattenlijfje er achteraan. Ze kreeg d'r kop niet meer uit de zak.
herkenbaarquote:Op zondag 8 januari 2017 14:24 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik had echt nog nooit zo'n slagroomspuitbus in huis gehad maar laatst was er geen andere meer in de winkel, dus dat meegenomen.
Ding werd geschud, opengemaakt en sissss geluid en daar kwamen de dames, gewekt uit een diepe slaap. Nou heb ik ze sinds mei 2013 en toen waren ze 2.
Dus voor iets lekkers hebben katten een prima geheugen
Houtkorrels AH huismerk.quote:Op zondag 15 januari 2017 18:04 schreef summer2bird het volgende:
Wat gebruiken jullie eigenlijk als grit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |