Dan is dat je voormalige buitenmuur; heeft die uitbouw een plat dak ? Of is de hele woning naderhand groter gemaakt ?quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:17 schreef Melissa_Pascal het volgende:
Dat stuk is er later bijgebouwd vandaar dat er ook nog een raam in zit.
Zal meer zijnquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:29 schreef Melissa_Pascal het volgende:
Aah das jammer. Hoef ook geen exacte begroting, meer een indicatie. Had gehoord dat het rond de 1300 zou kosten. Enig idee of het in die richting zal zijn of dat het veeel meer zal zijn. Uiteraard gaan we tzt een bouwkundige benaderen.
Nou, ik ben bang dat je inclusief afwerken van de wanden, aanhelen van het plafond e.d. veel meer kwijt bent dan ¤ 1300,-quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:29 schreef Melissa_Pascal het volgende:
Had gehoord dat het rond de 1300 zou kosten.
Meer. Heb het recent in een ander topic aangegeven, maar in ons jarendertighuis is door een van de vorige eigenaren een draagmuur gesloopt zonder plaatsing van een steunbalk. Wij hebben die balk laten plaatsen en dat alleen al kostte ruim 3000 euro (wel lengte van 3 meter), zat het slopen van de draagmuur dus nog niet eens bij want dat was al gedaan. Daar zat wel de constructieberekening, kosten van het staal, plaatsen en brandwerend afwerken bij. Ik zou met een constructeur of bouwkundige gaan kijken, die kan je daar bij helpen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:29 schreef Melissa_Pascal het volgende:
Aah das jammer. Hoef ook geen exacte begroting, meer een indicatie. Had gehoord dat het rond de 1300 zou kosten. Enig idee of het in die richting zal zijn of dat het veeel meer zal zijn. Uiteraard gaan we tzt een bouwkundige benaderen.
Kost duur, haha.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:05 schreef Melissa_Pascal het volgende:
Hallo,
Wij hebben een jaren 30 woning gekocht en willen graag de muur die tussen de woonkamer en keuken staat slopen. Er is ons verteld dat het een draagmuur is, maar dit is nog niet bevestigd door een deskundige. Omdat we een beperkt budget hebben zijn we aan het afwegen of we het direct gaan doen of dat we eerst gaan sparen. Heeft iemand enig idee wat de kosten zullen zijn voor het slopen, plaatsen van een steunbalk en de afwerking. Alvast heel erg bedankt
[ afbeelding ]
Klopt helemaal! Als je die muur nu niet weghaalt doe je het nooit meer!quote:Op woensdag 26 oktober 2016 21:27 schreef Noisiv het volgende:
Vergeet niet dat de vloer opnieuw gedaan moet worden omdat er een deel mist en dat het plafond netjes gemaakt moet worden + volledig schilderen. De wanden missen waarschijnlijk ook een deel van het behang/stucwerk.
Het enige juiste antwoord is al gegeven hierboven: Laat een deskundige de situatie ter plekke beoordelen en inschatten wat het gaat kosten. Als jullie toch al van plan zijn om de vloer, wanden, plafonds aan te pakken dan zou ik deze klus direct meenemen.
Voor 1300 euro wil een aannemer een NIET dragende muur misschien wel verwijderen en puin afvoeren, maar de hele afwerking van vloeren, muren en plafonds zit dan nog niet in het bedrag.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:29 schreef Melissa_Pascal het volgende:
Aah das jammer. Hoef ook geen exacte begroting, meer een indicatie. Had gehoord dat het rond de 1300 zou kosten. Enig idee of het in die richting zal zijn of dat het veeel meer zal zijn. Uiteraard gaan we tzt een bouwkundige benaderen.
En wat zeiden de constructeur over de berekening en de gemeente over de vergunning?quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 11:22 schreef SailorP het volgende:
Ik heb 2 jaar geleden via werkspot iemand gehad die voor 1500 een staalconstructie heeft geplaatst, de muur heeft verwijderd en de thermostaat en stopcontact verplaatst, inclusief afvoeren puin en stucen. Het is dus wel mogelijk maar je moet goed zoeken... Uiteindelijk is er bij mij nog 800 euro bij gekomen voor het verleggen van alle leidingen in de keuken, het verlagen van het keukenplafond en het aanleggen van een buitenkraan.
aannames.... Omdat hij iemand via werkspot heeft gevonden of omdat hij "slechts"2300 euro heeft betaald.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 12:10 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
En wat zeiden de constructeur over de berekening en de gemeente over de vergunning?
Als je ook hebt gelezen, weet je dat de betreffende muur onderdeel is van de oorspronkelijke buitengevel. Dat is altijd dragend.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 23:59 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
aannames.... Omdat hij iemand via werkspot heeft gevonden of omdat hij "slechts"2300 euro heeft betaald.
Als je op de foto kijkt is de aanname dat je 2-3 man nodig hebt en een hele puincontainer ook een bijzondere bij een niet dragende muur, die twee kleine stukjes gaan gewoon in puinzakken en als het een een niet dragende muur is is hij in een uurtje weg... dus tsja
Enige dat ik wil aangeven, er zijn twee kanten in het spectrum.. SailorP aan de lage kant en jij aan de hoge kant
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |