quote:
Op vrijdag 21 oktober 2016 16:15 schreef praadje het volgende:Oh en hij is ook veel te veel met randdingen bezig. Theetje drinken, telefoon checken , on stage eerst nog zijn papieren klaarleggen enz.
Klopt, maar dingen als telefoon checken, thee drinken etc is niet super erg als het tijdens een repetitie is, en als het bij een liedje is waar hij zelf af en toe een of 2 regels mee hoeft te zingen.
Maar sommige dingen zijn wel echt heel storend.
Zo pakt 'ie bij repetities/optredens als hij niets te doen heeft een tamboerijn erbij of sinds 2 weken met de microfoon op z`n hand slaat "in sync" met de drummer, althans.. Dat probeert 'ie)
Zolang hij dat laatste maar niet doet bij een optreden, want ik ben dan altijd heel erg simpel, als hij bijvoorbeeld iets doet wat afleid of hij zingt door een solo heen, zet ik altijd m`n gitaar uit.
Best effectief trouwens
[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 21-10-2016 16:23:46 ]