Gewoon een mariniers blockheadjequote:Op maandag 17 oktober 2016 09:32 schreef Twiitch het volgende:
[..]
En wat doe je dan in godsnaam met die vieze gelei? zo'n kekke stekeltjes?
Een lichtblauwe tuup met een donkerblauwe dop erop.quote:
Omdat Brennie die koopt als ze in de winkel is.quote:en waarom?
Quote for Truth.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:47 schreef Tism het volgende:
Deze..[ afbeelding ]
en deze.. [ afbeelding ]
Pomade danquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 15:36 schreef Myrr het volgende:
American Crew gebruikers, welke raden jullie aan bij dik krulhaar voor een Elviskuif? Prijs is iets chiller dan Suavecito
Ah, zie dat het in prijs ook vrijwel niet verschilt. De potjes van 7 euro zijn maar 50 gram. Dacht even de man blij te maken maar helaas.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 15:48 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Pomade dan
Edit: Verwacht alleen niet de hold van suavecito (ga ik tenminste van uit).
Probeer eens blauwe reuzel, of als het niet persee op waterbasis hoeft te zijn Schmiere, deze zijn zon 12-13 euro.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 15:49 schreef Myrr het volgende:
[..]
Ah, zie dat het in prijs ook vrijwel niet verschilt. De potjes van 7 euro zijn maar 50 gram. Dacht even de man blij te maken maar helaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |