Nou daar mag TS wat van vinden vind ik, mijn moeder had er in het begin ook een houtje van.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:08 schreef Jopie78 het volgende:
Het zijn je ouders.. Doe niet zo ingewikkeld. Ze zullen er heus niets van vinden dat al die vrouwen blijven slapen, de lege bierkratten tot het plafond gestapeld staan en de peuken uit de asbak puilen...
Straks gaat het onverhoopt mis, dan zou het ook fijn zijn als je terug mag.
Niet iets om energie over te verliezen. Kies de gevechten uit die spelen, ga ze niet van te voren creëren.
Gefeliciteerd met je woning, geniet ervan.
Niets mis met grenzen aangeven, maar je ouders een sleutel onthouden is geen grenzen stellen. Das zwart-wit denken. Ze doen hem niets aan en hebben 26 jaar voor hem gezorgd.. Ze hebben net zijn huis helpen afklussen, wrs omdat ts weinig vrienden had om te helpen. Niet handig om dan ook je ouders zo rigoureus te behandelen.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:10 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nou daar mag TS wat van vinden vind ik, mijn moeder had er in het begin ook een houtje van.
Lief bedoeld, maar grenzen aangeven is niets mis mee, maar met mate
Mijn moeder is altijd al beschermend geweest, dus ik zie haar er wel voor aan ongevraagd langs te komen, hoe 'goed' ze het soms ook bedoelt. Ik kan ook de sleutels van de bossen halen als ik bij ze thuis ben, maar dat is als het echt niet anders kan. Ik wil ze gewoon eerst terug en mocht ik er na een paar maanden alleen wonen klaar voor zijn geef ik wel een reservesleutel.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:10 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nou daar mag TS wat van vinden vind ik, mijn moeder had er in het begin ook een houtje van.
Lief bedoeld, maar grenzen aangeven is niets mis mee, maar met mate
Die kaatsten ze terug ja, maar ik heb daar geen problemen mee. Ik heb 5 sleutels dus ik zal er minimaal 1 elders opbergen mocht ik mezelf buitensluiten...quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:14 schreef mootie het volgende:
Moet je ook de sleutel van je ouderlijk huis inleveren? Hun huis, zij betalen de huur?
En het is verdomd makkkelijk als iemand je sleutel heeft. Heb al vaak genoeg de deur achter me dichtgegooid zonder sleutels in mijn zak.
Kinderen lopen ook vaak zo bij hun ouders binnen. Eigenlijk net zo ongepast.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:13 schreef RB42 het volgende:
Bestaan er überhaupt ouders die onaangekondigd andermans huis binnengaan? Te bezopen voor woorden eigenlijk.
Probleem is dat als ik weg ben ik natuurlijk niet weet of ze even is langsgeweestquote:Op zondag 16 oktober 2016 15:15 schreef MissMSX het volgende:
Ik zou ze gewoon die sleutel laten houden onder voorwaarde dat ze niet onaangekondigd je huis binnen stappen. Misschien gaat het allemaal prima. Kunnen ze zich daar niet aan houden, dan de sleutel terugvragen of gewoon het slot vervangen
Je hebt nogal een hoge pet op van je moeder.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:16 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Probleem is dat als ik weg ben ik natuurlijk niet weet of ze even is langsgeweestIk zou geen sporen achterlaten iig dan.
Als iemand behalve ik een sleutel heeft is dat in mijn hoofd nog niet helemaal zelfstandig en vogelvrij. En ja in het begin zal ze vaak langskomen, na de feestdagen hopelijk 1x per 2 weken ofzo.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:16 schreef Droopie het volgende:
Oh en wat betreft de parkeerplaats.
Laat ze ook wat voordelen genieten.
Ik blabla lang verhaal.Woonde tijdeijk bij mijn ouders weer en toen ging ik om de hoek wonen in een huurhuis met eigen parkeerplaats in de garage.
1x raden wie er zijn auto neerzette en 1x raden wie de reservesleutel kreeg van die auto.
Aangezien mijn vader altijd overdag werkte kon ik behalve naar mijn werk altijd de auto gebruiken.
Je hoeft echt niet gelijk radicaal "zelfstandig" gaan wonen, maar je moeder moet ook even wennen dat jij op je zelf gaat, geef haar die ruimte en tel af en toe tot 10
Ze is altijd heel beschermend geweest, daar wil ik juist van af. Eigen regie nemen.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:17 schreef mootie het volgende:
[..]
Je hebt nogal een hoge pet op van je moeder.
Koop een webcam als je dat zo graag wilt weten.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:16 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Probleem is dat als ik weg ben ik natuurlijk niet weet of ze even is langsgeweestIk zou geen sporen achterlaten iig dan.
Geef het gewoon een kans. Rigoureuze maatregelen kan altijd nog.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:19 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ze is altijd heel beschermend geweest, daar wil ik juist van af. Eigen regie nemen.
Maar wat denk je dan dat ze gaat doen in je huis als je er niet bent?quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:19 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ze is altijd heel beschermend geweest, daar wil ik juist van af. Eigen regie nemen.
Of is ze beschermend omdat je de eigen regie niet nam.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:19 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ze is altijd heel beschermend geweest, daar wil ik juist van af. Eigen regie nemen.
Wel nooit vergeten je dildo op te bergenquote:Op zondag 16 oktober 2016 15:19 schreef mootie het volgende:
Maar ik heb er dan ook geen problemen mee als iemand even mijn huis inloopt als ik er niet ben. Iemand die ik vertrouw en een sleutel heb gegeven.
Vaak genoeg dat een buurvrouw of buurman iets nodig heeft, gereedschap, kattenvoer etc.
'Prima, pak maar gewoon.'
Weet ik veel, dingen opruimen, door kastjes gaan etc.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:20 schreef mootie het volgende:
[..]
Maar wat denk je dan dat ze gaat doen in je huis als je er niet bent?
Dat heet voorbereid zijn.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:18 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Als iemand behalve ik een sleutel heeft is dat in mijn hoofd nog niet helemaal zelfstandig en vogelvrij. En ja in het begin zal ze vaak langskomen, na de feestdagen hopelijk 1x per 2 weken ofzo.
Volle condooms in de vensterbank.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:20 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wel nooit vergeten je dildo op te bergen
En dat kan je niet door afspraken te maken? Mijn ouders wonen op 5 minuten fietsen en hebben ook een sleutel. Maar zij komen echt niet langs zonder eerst te bellen en hebben na het klussen de sleutel nooit meer gebruikt.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:19 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ze is altijd heel beschermend geweest, daar wil ik juist van af. Eigen regie nemen.
Dan merk je dat toch snel genoeg en zeg je daar wat van? Nogmaals: Geef het nou eerst gewoon een kans. Dan heb je sowieso harde bewijzen dat ze ook echt die dingen gedaan hebt waar je nu alleen nog maar bang voor bent.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:20 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Weet ik veel, dingen opruimen, door kastjes gaan etc.
Ik heb er gewoon geen behoefte aan dat iemand anders sleutels heeft.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:21 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
En dat kan je niet door afspraken te maken? Mijn ouders wonen op 5 minuten fietsen en hebben ook een sleutel. Maar zij komen echt niet langs zonder eerst te bellen en hebben na het klussen de sleutel nooit meer gebruikt.
Sterk argument. Ik snap wel dat je moeder moeite met loslaten heeft.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:23 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb er gewoon geen behoefte aan dat iemand anders sleutels heeft.
quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:22 schreef mootie het volgende:
[..]
Die slingeren we altijd door het dakraam.
Ook prima, maar dan kies je ervoor om nu een strijd aan te gaan die je meer verlies oplevert dan een domme sleutel. Jouw keuzequote:Op zondag 16 oktober 2016 15:23 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb er gewoon geen behoefte aan dat iemand anders sleutels heeft.
Ja, dan ligt je sleutel op het werk en sluit je jezelf vrijdagavond buiten. Fijn weekend!quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:22 schreef Geerd het volgende:
Je hebt toch wel op je werk/stage/school weet ik veel een kluisje ofwat waar je een sleutel kan bewaren ?
Ik heb in mijn tas nog een extra sleutel.
Herkenbaar. Lijkt me wel vervelend dat je dan niet gewoon jezelf kan zijn in je eigen woning zonder het risico te lopen dat je ouders langskomen of even een kijkje moeten nemen of alles wel goed is. Begrijpelijk dat je privacy wil.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:16 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Probleem is dat als ik weg ben ik natuurlijk niet weet of ze even is langsgeweestIk zou geen sporen achterlaten iig dan.
Dan is het heel makkelijk, geen sleutel voor anderen.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:23 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb er gewoon geen behoefte aan dat iemand anders sleutels heeft.
Herkenbaar. je hebt pas het gevoel dat je alleen bent, als niemand de mogelijkheid heeft om dat ongemerkt binnen te dringen. Dat moet je aanpakken, niet je moeder.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:23 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb er gewoon geen behoefte aan dat iemand anders sleutels heeft.
😂😂😂quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:25 schreef 0906 het volgende:
[..]
Herkenbaar. Lijkt me wel vervelend dat je dan niet gewoon jezelf kan zijn in je eigen woning zonder het risico te lopen dat je ouders langskomen of even een kijkje moeten nemen of alles wel goed is. Begrijpelijk dat je privacy wil.
Sommige ouders realiseren zich niet goed dat hun zoon allang volwassen is en blijven maar pamperen met het gevolg dat mannen zich teveel aan hun ouders gehecht raken. Als TS een vriendin wil is dit wel iets om over na te denken. Schoonouders of mannen die teveel met hun ouders bezig schijnen in de top 10 van afknappers te zitten. Vrouwen willen zelfstandige mannen.
Ligt aan de relatiequote:Op zondag 16 oktober 2016 15:26 schreef Droopie het volgende:
[..]
😂😂😂
Mag die vriendin dan wel een sleutel.?
Ik heb al laten weten dat ze moeten melden als ze willen komen. Toch wil ik voor mijn gevoel gewoon alle sleutels hebben.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:25 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Herkenbaar. je hebt pas het gevoel dat je alleen bent, als niemand de mogelijkheid heeft om dat ongemerkt binnen te dringen. Dat moet je aanpakken, niet je moeder.
Serieus, dan geef je die sleutel niet.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:28 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb al laten weten dat ze moeten melden als ze willen komen. Toch wil ik voor mijn gevoel gewoon alle sleutels hebben.
En dat is het.. Slechts een gevoel. Die kan je van je af zetten als je wilt.. Zoals je de komende tijd nog een hoop andere nieuwe en onwennige zaken gaat meemaken. Ik denk oprecht dat je jezelf een groot plezier doet, door te leren dat emoties verdwijnen als je er geen aandacht aan geeft.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:28 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb al laten weten dat ze moeten melden als ze willen komen. Toch wil ik voor mijn gevoel gewoon alle sleutels hebben.
Volgende week woon ik er pasquote:Op zondag 16 oktober 2016 15:39 schreef Jopie78 het volgende:
Heb je overigens wel je ouders nog uitgebreid bedankt voor je ze dit nieuws gaf? Of zijn ze ietwat verbouwereerd naar huis gegaan?
Tuurlijk bieden ze het zelf aan, want jij vraagt niet om hulp.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:41 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Volgende week woon ik er pasmaar heb ze natuurlijk wel bedankt voor 't klussen (wat ze zelf aanboden).
Ohwja niet overal kun je 24/7 bij natuurlijkquote:Op zondag 16 oktober 2016 15:25 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ja, dan ligt je sleutel op het werk en sluit je jezelf vrijdagavond buiten. Fijn weekend!
Als ze daarom vragen: prima.quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:11 schreef Ou-Tannu het volgende:
heb jij nog een sleutel van je ouders? zo ja.. ok dan moet je die ook gewoon terug geven..
zo nee, dan hoeven ze de jouwe ook niet toch?
quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als ze daarom vragen: prima.
Mijn ouders hebben nooit mijn sleutel gehad, omgekeerd heb ik altijd wel een sleutel van hun huis gehad.
toen ik uit huis ging was het maar even en toen hadden ze een nieuwe cylinder in de deur..quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als ze daarom vragen: prima.
Mijn ouders hebben nooit mijn sleutel gehad, omgekeerd heb ik altijd wel een sleutel van hun huis gehad.
Je hebt ze tochquote:Op zondag 16 oktober 2016 19:15 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
[..]
toen ik uit huis ging was het maar even en toen hadden ze een nieuwe cylinder in de deur..
met de kutsmoes ja de sleutel was er in afgebroken.. en heb nooit een nieuwe gehad en ik vertik het om er om te vragen.. en nu boeit t me geen hol meer want ik heb ze toch
Een hele stapel pornobladen met ranzige vlekken neerleggen en een bewakingscamera camera erop, leuk om te zien hoe moeders reageert daarop.quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:16 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Probleem is dat als ik weg ben ik natuurlijk niet weet of ze even is langsgeweestIk zou geen sporen achterlaten iig dan.
Whut?quote:Op zondag 16 oktober 2016 14:52 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Ze hebben ook al een parkeerplaats gehuurd hier bij het complex en daar kunnen ze gelukkig niet verder mee naar binnen...
Ik heb de optie op een parkeerplek, maar zelf geen auto. Parkeren in de stad/parkeergarage is duur dus betalen ze 'mijn' parkeerplek zodat ze de auto kwijt kunnen als ze hier zijn of de stad in willen want zo'n plek is per maand vele malen goedkoper dan een paar uurtjes staan per maand a 3 euro per uur. Nog wel een discussie over wie de toegangsdruppel krijgt, want daar heb je er maar 1 van en moet ik mijn ouders dus binnenlaten als ze willen parkeren (en er dus zijn), maar ik kan onverwachte visite niet binnenlaten zonder druppel die mijn ouders graag zelf willen houden...quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Whut?
Hebben ze een caravan?
Maar serieus, dat vind ik toch wel ver gaan.
Nee, is gewoon een druppel voorhouden en dan gaat de poort open. Zonder druppel blijft de poort tot de parkeerplaatsen dicht.quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:49 schreef Peter het volgende:
Heb je ook een penslot oid? Anders wissel je die om voor een nieuwe en dan kun je je penslot open laten als je ouders er toch in moeten zonder dat jij er bent..
Experience talking?quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:20 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wel nooit vergeten je dildo op te bergen
Ik heb het over je voordeur.. van je huis.quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:51 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Nee, is gewoon een druppel voorhouden en dan gaat de poort open. Zonder druppel blijft de poort tot de parkeerplaatsen dicht.
Nee is een gewoon slot.quote:Op zondag 16 oktober 2016 20:21 schreef Peter het volgende:
[..]
Ik heb het over je voordeur.. van je huis.
quote:Op zondag 16 oktober 2016 15:15 schreef MissMSX het volgende:
Ik zou ze gewoon die sleutel laten houden onder voorwaarde dat ze niet onaangekondigd je huis binnen stappen. Misschien gaat het allemaal prima. Kunnen ze zich daar niet aan houden, dan de sleutel terugvragen of gewoon het slot vervangen
Dus jij moet thuis zijn als je ouders willen parkeren? Wat een belachelijke constructie. Dat je daar mee akkoord gaat...quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:43 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb de optie op een parkeerplek, maar zelf geen auto. Parkeren in de stad/parkeergarage is duur dus betalen ze 'mijn' parkeerplek zodat ze de auto kwijt kunnen als ze hier zijn of de stad in willen want zo'n plek is per maand vele malen goedkoper dan een paar uurtjes staan per maand a 3 euro per uur. Nog wel een discussie over wie de toegangsdruppel krijgt, want daar heb je er maar 1 van en moet ik mijn ouders dus binnenlaten als ze willen parkeren (en er dus zijn), maar ik kan onverwachte visite niet binnenlaten zonder druppel die mijn ouders graag zelf willen houden...
Betalen zij de parkeerplek? Dan lijkt mij dat zij recht hebben op de druppel.quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:43 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik heb de optie op een parkeerplek, maar zelf geen auto. Parkeren in de stad/parkeergarage is duur dus betalen ze 'mijn' parkeerplek zodat ze de auto kwijt kunnen als ze hier zijn of de stad in willen want zo'n plek is per maand vele malen goedkoper dan een paar uurtjes staan per maand a 3 euro per uur. Nog wel een discussie over wie de toegangsdruppel krijgt, want daar heb je er maar 1 van en moet ik mijn ouders dus binnenlaten als ze willen parkeren (en er dus zijn), maar ik kan onverwachte visite niet binnenlaten zonder druppel die mijn ouders graag zelf willen houden...
Als ik de toegangsdruppel van de parkeerplaats behoud wel ja. Als zij 'm hebben hoeft dat uiteraard niet.quote:Op zondag 16 oktober 2016 21:24 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dus jij moet thuis zijn als je ouders willen parkeren? Wat een belachelijke constructie. Dat je daar mee akkoord gaat...
Ik snap wel dat ze als ik de kans heb om een parkeerplek te nemen, dit liever doen dan elke keer duur parkeren in de stad want dan ben je al snel een tientje kwijt per keer. Maar goed, zij betalen de plek want ik heb geen auto dus ook geen parkeerplaats nodig. Mocht ik bezoek ontvangen, moeten ze dus elders een parkeerplek zoeken en betalen, of met ander vervoer komen mocht ik de druppel niet krijgen. Ik zou ook kunnen voorstellen om de kosten te delen en dan de druppel in beheer houden...quote:Op zondag 16 oktober 2016 21:32 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Betalen zij de parkeerplek? Dan lijkt mij dat zij recht hebben op de druppel.
Maar ik vind het een belachelijke constructie, wil je nu privacy of niet? Op deze manier creeër je afhankelijkheid en geef je hen redenen om toch regelmatig bij je binnen te wippen, of je dat nu wil of niet.
De drang voor jou om zo onafhankelijk te zijn, zou een reden moeten zijn voor jou en je ouders om dit niet te doen.quote:Op zondag 16 oktober 2016 21:53 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Als ik de toegangsdruppel van de parkeerplaats behoud wel ja. Als zij 'm hebben hoeft dat uiteraard niet.
Ze kunnen verder niks behalve hun auto parkeren. Ze komen het gebouw en mijn woning niet in, of een mede-bewoner moet toevallig rondlopen en ze daar achter lopen als die het gebouw ingaat, dan staan ze voor mijn voordeurquote:Op zondag 16 oktober 2016 21:42 schreef Droopie het volgende:
Helemaal gek vind ik die constructie niet, maar dat geeft TS zijn ouders geen extra rechten om zich op te dringen in TS zijn privesfeer.
En kun je dus geen bezoekers op het terrein laten parkeren?quote:Op zondag 16 oktober 2016 21:53 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Als ik de toegangsdruppel van de parkeerplaats behoud wel ja. Als zij 'm hebben hoeft dat uiteraard niet.
Ze hebben toch je sleutel?quote:Op zondag 16 oktober 2016 21:59 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ze kunnen verder niks behalve hun auto parkeren. Ze komen het gebouw en mijn woning niet in, of een mede-bewoner moet toevallig rondlopen en ze daar achter lopen als die het gebouw ingaat, dan staan ze voor mijn voordeur
Dat snap ik. Echter met een tarief van 3 euro per uur en een parkeerplaats die amper twee tientjes per maand kost is die keuze dan snel gemaakt in een grote stad.quote:Op zondag 16 oktober 2016 21:59 schreef Droopie het volgende:
[..]
De drang voor jou om zo onafhankelijk te zijn, zou een reden moeten zijn voor jou en je ouders om dit niet te doen.
Die verantwoordelijkheid ligt bij jullie beiden.
Ja leuk, je ouders op je lip.quote:Op zondag 16 oktober 2016 22:00 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Dat snap ik. Echter met een tarief van 3 euro per uur en een parkeerplaats die amper twee tientjes per maand kost is die keuze dan snel gemaakt in een grote stad.
Nee, je krijgt enkel een druppel voor het parkeerterrein als je een parkeerplaats huurtquote:Op zondag 16 oktober 2016 21:59 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En kun je dus geen bezoekers op het terrein laten parkeren?
Niet lang meer. Ze snappen ook wel dat ik eerst een tijdje zelf de regie in handen wil. En van mijn broer hebben ze ook geen enkele sleutel dus beetje krom van mij dan wel een te willen alleen omdat ik dichtbij woon.quote:
Een druppel laten bijmaken? Als je straks een vriendin hebt moet ze er toch ook naar binnen kunnen als je niet thuis bent.quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:43 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
maar ik kan onverwachte visite niet binnenlaten zonder druppel die mijn ouders graag zelf willen houden...
Wie maakte de keuze? Jij of je ouders? Heb je je spaarzaamheid toevallig van hen georven?quote:Op zondag 16 oktober 2016 22:00 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Dat snap ik. Echter met een tarief van 3 euro per uur en een parkeerplaats die amper twee tientjes per maand kost is die keuze dan snel gemaakt in een grote stad.
Kan niet, elektrisch enzo. Snap de wbv ook wel, anders kan je onbeperkt auto's stallen...quote:Op zondag 16 oktober 2016 22:07 schreef 0906 het volgende:
[..]
Een druppel laten bijmaken? Als je straks een vriendin hebt moet ze er toch ook naar binnen kunnen als je niet thuis bent.
Geen idee. Normaal komen ze nooit in die stad. Ze zijn vandaag de omgeving wezen verkennen. Leuk om te kijken waar ik terecht kom, maar heb het idee dat ze loslaten geen leuk idee vinden.quote:Op zondag 16 oktober 2016 22:07 schreef Copycat het volgende:
Hoe vaak zijn je ouders van plan straks bij je te parkeren, zonder huissleutel en zonder dat jij thuis bent?
Ik maak de drempel lager ja, maar zonder sleutels komen ze niet veel verder. Ik zou de plek kunnen opzeggen, maar dat nemen ze dan niet in dank af vrees ikquote:Op zondag 16 oktober 2016 22:08 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Wie maakte de keuze? Jij of je ouders? Heb je je spaarzaamheid toevallig van hen georven?
Ik vind het een hoge prijs voor je privacy en zelfstandigheid, aangezien je insteek van dit topic is dat je je moeder ervoor aanziet regelmatig ongevraagd en ongewenst binnen te vallen. Zo zet je de deur letterlijk wagenwijd open.
Die keuze maak jij onder jouw voorwaarden.quote:Op zondag 16 oktober 2016 22:00 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Dat snap ik. Echter met een tarief van 3 euro per uur en een parkeerplaats die amper twee tientjes per maand kost is die keuze dan snel gemaakt in een grote stad.
Ah, je maakt je dus (weer eens) druk om iets wat helemaal nog niet zeker is.quote:Op zondag 16 oktober 2016 22:10 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Kan niet, elektrisch enzo. Snap de wbv ook wel, anders kan je onbeperkt auto's stallen...
[..]
Geen idee. Normaal komen ze nooit in die stad. Ze zijn vandaag de omgeving wezen verkennen. Leuk om te kijken waar ik terecht kom, maar heb het idee dat ze loslaten geen leuk idee vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |