quote:Dat mag uiteraard wel...maar jij blijft maar spoilers hier neerzetten. Dat er wat in een ander topic staat, wil niet zeggen dat je dat in dit topic moest posten... Uiteraard staat er wat in dat andere topic...dat was ten tijde dat de serie op de BBC was en de mensen uit dat topic hebben alle afleveringen gezien.
Op vrijdag 31 januari 2003 13:05 schreef MikeyMo het volgende:[..]
Maar een link naar de officiele website mag toch wel?
[edit]
Er wordt hier gewoon van je verwacht dat je niks post over het volgende seizoen of van wat je al ergens anders hebt gelezen.
quote:Dan kunnen we ook wel ophouden met speculeren naar de mol...
Op vrijdag 31 januari 2003 13:08 schreef Mike het volgende:[..]
Dat mag uiteraard wel...maar jij blijft maar spoilers hier neerzetten. Dat er wat in een ander topic staat, wil niet zeggen dat je dat in dit topic moest posten... Uiteraard staat er wat in dat andere topic...dat was ten tijde dat de serie op de BBC was en de mensen uit dat topic hebben alle afleveringen gezien.
Er wordt hier gewoon van je verwacht dat je niks post over het volgende seizoen of van wat je al ergens anders hebt gelezen.
quote:Welnee...er valt toch te speculeren aan de hand van de afleveringen tot nu toe?
Op vrijdag 31 januari 2003 13:10 schreef MikeyMo het volgende:[..]
Dan kunnen we ook wel ophouden met speculeren naar de mol...
Er zijn gewoon een heleboel mensen die bv niet willen weten wie er nog mee doet volgend seizoen, want dat zijn toch redelijke spoilers.
quote:Nou dan speculeer ik dat Nina de mol is
Op vrijdag 31 januari 2003 13:11 schreef Mike het volgende:[..]
Welnee...er valt toch te speculeren aan de hand van de afleveringen tot nu toe?
Er zijn gewoon een heleboel mensen die bv niet willen weten wie er nog mee doet volgend seizoen, want dat zijn toch redelijke spoilers.
"Ik speculeer dat xxxx de mol is, want dat heb ik gelezen in een topic over seizoen 2 en gelezen op Internet."
Sodemieter toch op!
quote:Nou Sunny, je mag wel wat aardiger doen hoor... ik bedoel het niet kwaad
Op vrijdag 31 januari 2003 13:28 schreef CloudStrife het volgende:
MikeyMo, jij speculeert niet n.a.v. de afleveringen die al zijn uitgezonden op Yorin. Wat jij doet is gegevens uit andere topics halen (bijvoorbeeld die van seizoen 2) of andere websites en dat hoort dus echt niet! Ik vind een van je vorige berichten op de vorige pagina nog steeds niet kunnen !"Ik speculeer dat xxxx de mol is, want dat heb ik gelezen in een topic over seizoen 2 en gelezen op Internet."
Sodemieter toch op!
[edit]
[Dit bericht is gewijzigd door Mike op 31-01-2003 14:21]
Dat het voor jou de serie niet verpest wil niet zeggen dat het voor anderen wel zo zou kunnen zijn.
Lees ook de FAQ nog maar eens hoe je met spoilers om dient te gaan. En dat is iig niet zomaar midden in een tekst met allerlei feiten aankomen.
quote:Foei Mikey dat mag niet!!
Op vrijdag 31 januari 2003 13:59 schreef MikeyMo het volgende:
Persoonlijk vinnik het een beetje een hoop heisa om nix, ik bladerde onverwachts het seizoen 2 topic in enkele weken geleden om te kijken of ze seizoen 2 al werd uitgezonden op de BBC en struikelde ook zonder waarschuwing over allemaal spoilers over seizoen 1. Heeft dat bij mij de lol van die serie weggenomen? Nee.
Ga je me nou echt zeggen dat je geen zak meer aan die serie vindt omdat je weet wie de mol is, wie er dood gaat en wie niet? Ik niet iig.[edit]
(zo goed Mikey??
quote:Oh ja?
Op vrijdag 31 januari 2003 14:15 schreef FritsFlits het volgende:
Zeg je weer wie het is..
Verdere dicussie is eventueel mogelijk in het centrale moderatie/opmerkingen-topic.
Ik denk (en dat denk ik echt, want ik weet heel weinig van seizoen 2) dat Palmer van Sheri gaat scheiden en een relatie krijgt met z'n massagemedewerkster
Kim wordt ontvoerd en bij haar pappie gevoegd die nog steeds in leven is, maar wel gevangen is. Nina ontvoert op haar beurt Teri en voegt zich bij Victor Drazen. Net op het moment dat ze geeexecuteerd dreigen te worden stormen Tony en mason binnen. Bauer, Tony en Mason nemen het op tegen de Drazen's terwijl Teri een 1 on 1 heeft met Nina. Nina vermoordt Teri en wordt vervolgens weer afgemaakt door een van haar collega's die op dat moment de Drazen bende heeft overwonnen. Terwijl dit alles speelt is Palmer lekker aan het rotzooien met zijn medewerkster en wordt een scheiding van Sheri aangekondigd. De serie eindigt met de begrafenis van Teri waar Jack z'n dochter stevig omarmt.
Dit is dus wat ik denk dat er gaat gebeuren, ongeveer in grote lijnen. Ik ben zelf ook benieuwd wat er de komende 3 uren allemaal gebeurt.
Edit: het is nog waar ook
quote:Blijkbaar wel...
Op zaterdag 1 februari 2003 02:55 schreef Angelo_ het volgende:
dat kan niet waar zijn, laten ze voor die gek 24 vervallen?Edit: het is nog waar ook
Hoi,
Wat zag ik nou? Yorin ging een progamma over Michal jackson uitzenden, zonde om naar zo'n gek te kijken maar dat moet je zelf weten!
Ik kijk elke week braaf 24 en het is enorm spannend en ik weet het 100% zeker dat jullie daarvoor goede kijkcijfers hebben. Het is nu ook enorm spannend nog 3 afleveringen te gaan
Maar wat staat nu op Dinsdag 4 februari, geen 24 maar living with michal jackson,
Zijn jullie nou helemaal gek geworden, 24 is zonder twijfel jullie beste serie ne dan laten jullie dit wegvallen voor zo'n achterlijke show,
Van een man waar de neus nog lelijker is dan de neus van de apen in de film: "planet of the apes"
Dit gaan jullie toch niet serieus doen? Of kom het op een andere tijd?
De hatelijke groeten van Lex Bouhuijzen en vele trouw 24-kijkers
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ik zal wel zeggen wanneer ze hebben terug gemailt want dit kan echt niet!
quote:Sorry maar dit vind ik een behoorlijk gedetailleerde speculatie. Verder ben ik -ook dankzij eikels die het einde verklappen- helaas al op de hoogte van een paar ontknopingen en in jouw 'speculatie' staat 1 heel belangrijke er gewoon in. Ik geloof niet dat je dit zomaar bedacht hebt, dan zou je wel erg goed gegokt hebben. Niet meer spoilen aub! Kunnen mensen erg boos om worden!
Op vrijdag 31 januari 2003 15:11 schreef MikeyMo het volgende:
ok, in het kader van speculeren, speculeer ik nou de totale afloop. Althans wat ik denk dat er gaat gebeuren met nog 3 afleveringen te gaan.Verhaal
quote:Welke dan?
Op zaterdag 1 februari 2003 20:01 schreef Robino het volgende:[..]
Sorry maar dit vind ik een behoorlijk gedetailleerde speculatie. Verder ben ik -ook dankzij eikels die het einde verklappen- helaas al op de hoogte van een paar ontknopingen en in jouw 'speculatie' staat 1 heel belangrijke er gewoon in. Ik geloof niet dat je dit zomaar bedacht hebt, dan zou je wel erg goed gegokt hebben. Niet meer spoilen aub! Kunnen mensen erg boos om worden!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |