Ligt misschien ook aan de leeftijd? Ik heb het namelijk met alle games.quote:Op dinsdag 29 november 2016 19:55 schreef Blue_note het volgende:
woordig bij alle sport spellen. Vroegah speeld ik echt uuuuuren F1, NHL, NBA, Fifa, racespellen, etc. Kan er nu echt geen plezier meer aan beleven. Zoveel van hetzelfde.
Kan. Maar games als GTA, uncharted, etc. Kan ik nog wel waarderen.quote:Op woensdag 30 november 2016 09:42 schreef satecl het volgende:
[..]
Ligt misschien ook aan de leeftijd? Ik heb het namelijk met alle games.
Die gamemode moet je dan ook vooral links laten liggen.quote:Op vrijdag 9 december 2016 20:03 schreef Enchanter het volgende:
Ben er nou al weer klaar mee , carriere mode begonnen met Morecambe.
Eerste seizoen gepromoveerd naar League one , 2e seizoen handhaving in league one.
heb ik ineens in het 3e seizoen een transferbudget van ¤ 221.000.000,00
Dat is het enige wat ik leuk vind/vond van Fifa , buiten het spelen met wat vrienden op e bank.quote:Op zondag 11 december 2016 11:50 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die gamemode moet je dan ook vooral links laten liggen.
Ja, dan moet je wat anders zoeken dan FIFA. De focus ligt daar totaal niet.quote:Op zondag 11 december 2016 12:08 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Dat is het enige wat ik leuk vind/vond van Fifa , buiten het spelen met wat vrienden op e bank.
FUT heb ik nooit leuk gevonden , online kan me ook niet boeien
Dat valt allemaal wel mee.quote:Op zondag 11 december 2016 11:50 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die gamemode moet je dan ook vooral links laten liggen.
Er is een FUT topic, tevens ook veel actiever: GAM / FIFA 17: FUT #4 ZLATANBAASquote:Op vrijdag 20 januari 2017 13:12 schreef Scrummie het volgende:
Ben nu dus bezig met FUT en begin het wat te waarderen. Maar wat is nou slim? Ik heb puur de starters spelers en heb 1 domme portugees gekocht voor 1200 coins ofzo. Moet ik nu eerst wat singleplayer games doen om wat beter te worden qua team (coins verdienen en spelers kopen)? Heb 2 potjes online gedaan maar dan kom ik tegen zoveel betere teams te spelen dat het lachwekkend word.
Het is ook scripted. Heb daar laatst nog een artikel over gelezen met allerlei bewijzen.quote:Op vrijdag 20 januari 2017 12:35 schreef HulkHeld het volgende:
Heel dat tyfusspel is gescript. Het begon allemaal bij Ultimate Team, maar nu in Seasons is het al niet meer mogelijk om een normale wedstrijd te spelen. Speel samen met een maat 2 vs 1 of 2 vs 2, je begint op je eigen niveau te spelen, waarbij we iedereen wegtikken, kom je niet op 1-0 voor of wel, dan bepaalt dat spel ineens dat je nog voor rust een goal moet tegenkrijgen en je geen enkele fatsoenlijke aanval meer kan opzetten. Sterker nog, je tegenstander die er geen reet van kan, zet jou ineens de 2e helft geheel onder druk en daar kom je niet meer onderuit.
Daar waar we vorige edities van Fifa gewoon simpel divisie 1 de titel pakten.
Het verhaal wat ik heb neergezet. Het spel bepaalt dat een wedstrijd een bepaalde kant op gaat. Je kan heel de eerste helft je tegenstander onder druk zetten, maar je komt niet tot scoren. In de tweede helft sta je geheel onder druk door een FIFA-speler die nog slechter is dan Art van Peppen en het eerste het beste schot is raak. Je mag gewoon niet winnen en kan hooguit op een gelijkspel uitkomen als je geluk hebt.quote:
Herken het totaal niet.quote:Op dinsdag 24 januari 2017 08:35 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Het verhaal wat ik heb neergezet. Het spel bepaalt dat een wedstrijd een bepaalde kant op gaat. Je kan heel de eerste helft je tegenstander onder druk zetten, maar je komt niet tot scoren. In de tweede helft sta je geheel onder druk door een FIFA-speler die nog slechter is dan Art van Peppen en het eerste het beste schot is raak. Je mag gewoon niet winnen en kan hooguit op een gelijkspel uitkomen als je geluk hebt.
Daar ga je nog wel achter komen. Speel jarenlang en FIFA wordt met het jaar minder. Speel vaak multiplayer met een vriend van mij, dus 2 vs 1 en 2vs2 online, maar de keren dat je niet genaaid wordt zijn op 1 hand te tellen. De minder goede spelers moeten lijkt het wel winnen van de betere zodat het voor iedereen leuk blijft.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |