True, even verkeerd gelezenquote:Op vrijdag 28 oktober 2016 23:00 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Vanwege de laatste zin uit mijn post.
Dat verklaard een hele boel..quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 20:34 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dat is een glitch waar ze gebruik van maken. Twitch opstarten tijdens een match, stream aanklikken en dan tijdens het bufferen weer wegklikken. BOEM, connection lost en geen loss. ALs je voor staat krijg je de win en bij draw/achter een herkansing
Ben echt slecht met traden en shit. SBC zijn dat die screamers? Speel alleen m'n potjes en voor de rest niks.quote:Op zondag 30 oktober 2016 08:54 schreef Doosopwielen het volgende:
zo had 20x keer mokotjo gekocht voor 150/200
dag erna verkocht voor 7k p/s lol
alleen had ik nog 5 gehouden om te kijken of ze nog in 't weekend zouden stijgen. maar daar daalden ze juist. inmiddels nu 1k ofzo
dus een tip , investeer slim in de opkomende SBC
Komt nieuwe Premier Leauge player of the monthquote:Op zondag 30 oktober 2016 08:54 schreef Doosopwielen het volgende:
zo had 20x keer mokotjo gekocht voor 150/200
dag erna verkocht voor 7k p/s lol
alleen had ik nog 5 gehouden om te kijken of ze nog in 't weekend zouden stijgen. maar daar daalden ze juist. inmiddels nu 1k ofzo
dus een tip , investeer slim in de opkomende SBC
Hoezo denk je dat die het worden dan?quote:Op zondag 30 oktober 2016 18:03 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Komt nieuwe Premier Leauge player of the month
Dus heb maximaal ingezet op mertesacker en portugees van southampton, 950 per stuk nu
Omdat je tot nu toe 2x een 83/84 rated PL team moest bouwenquote:Op zondag 30 oktober 2016 18:06 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Hoezo denk je dat die het worden dan?
Ah, SBC staat voor squad building challengequote:Op zondag 30 oktober 2016 18:13 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Omdat je tot nu toe 2x een 83/84 rated PL team moest bouwen
Op reddit worden die POTM en overige SBC's meestal wel redelijk goed ingeschat.quote:Op zondag 30 oktober 2016 18:13 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Omdat je tot nu toe 2x een 83/84 rated PL team moest bouwen
dm verzondenquote:Op zondag 30 oktober 2016 17:58 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Ben echt slecht met traden en shit. SBC zijn dat die screamers? Speel alleen m'n potjes en voor de rest niks.
En hoe kan je daar slim in investeren? Hoe weet je welke spelers?
Domme vragen, excuus
link?quote:Op zondag 30 oktober 2016 19:38 schreef Bieberrr het volgende:
[..]
Op reddit worden die POTM en overige SBC's meestal wel redelijk goed ingeschat.
Als je dat in de gaten houdt kan je ook wel flink wat winst pakken.
Het laatste.quote:Op dinsdag 1 november 2016 21:06 schreef DannyDeko het volgende:
Kan je de weekend league met elk team spelen, of zitten daar net als bij de kwalificaties eisen aan het team?
Ben ik dan scheel of moet het nog aangekondigd worden? Heb het volgens mij nergens zien staan.quote:
Volgens mij zijn die eisen inderdaad nog niet bekendquote:Op dinsdag 1 november 2016 23:37 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Ben ik dan scheel of moet het nog aangekondigd worden? Heb het volgens mij nergens zien staan.
Overigens voor de eerste keer die champions cup gespeeld.. wat zijn de tegenstanders daar makkelijk zeg ;D
Eisen kan je gewoon zien in het speelschema, je kan een aantal weken vooruit kijken geloof ik.quote:Op dinsdag 1 november 2016 23:37 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Ben ik dan scheel of moet het nog aangekondigd worden? Heb het volgens mij nergens zien staan.
Overigens voor de eerste keer die champions cup gespeeld.. wat zijn de tegenstanders daar makkelijk zeg ;D
Ik kan die van dit weekend nog niet zien.quote:Op woensdag 2 november 2016 15:51 schreef zerokil het volgende:
[..]
Eisen kan je gewoon zien in het speelschema, je kan een aantal weken vooruit kijken geloof ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |