Daarom zei ik, neem je tijd.quote:Op maandag 19 september 2016 19:39 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik al toe ben aan een volgende stap met een man.
Ik heb vanmiddag je foto gezien en heb gelijk door dat jij niet het type bent dat ik lang kan laten wachten. Rijendik staan ze te wachten.quote:
Ik zet ze allemaal opzij zodra jij je keuze hebt gemaakt.quote:Op maandag 19 september 2016 19:41 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Ik heb vanmiddag je foto gezien en heb gelijk door dat jij niet het type bent dat ik lang kan laten wachten. Rijendik staan ze te wachten.
Mijn hottiecollega is teruggeplaatst.quote:Op maandag 19 september 2016 19:37 schreef Wheeljack het volgende:
[..]
Misschien wel maar daar was ik niet bij dus nee
Okequote:Op maandag 19 september 2016 19:42 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Mijn hottiecollega is teruggeplaatst.
Je zet zo wel veel druk op me.quote:Op maandag 19 september 2016 19:42 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Ik zet ze allemaal opzij zodra jij je keuze hebt gemaakt.
Geen druk mijn vriend.quote:Op maandag 19 september 2016 19:44 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Je zet zo wel veel druk op me.
Duurt wel fucking lang ik zeg je eerlijk ik ga kki leip hier maar no pressure my friend.quote:Op maandag 19 september 2016 19:55 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Bedankt voor je geduld.
Ben mezelf ook aan het opvreten en sla mezelf telkens voor m'n kop dat ik zo onzeker ben over mezelf en mezelf niet durf over te geven aan jou.quote:Op maandag 19 september 2016 19:55 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Duurt wel fucking lang ik zeg je eerlijk ik ga kki leip hier maar no pressure my friend.
Ja okquote:Op maandag 19 september 2016 19:56 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Sodemieter ff op dit is een momentje tussen mij en hzaw, je bent zo weer welkom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |