Mickey is al een holmaatje met Goofyquote:Op dinsdag 13 september 2016 21:46 schreef 24Fan het volgende:
Het klinkt net alsof ze uit een of andere Disney - attractie komt samen met haar holmaatjes Mickey en Donald.
Wie zegt dat zij niet regelmatig flink bezaaid wordt?quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:40 schreef Zaebos het volgende:
Jammer dat dit soort vrouwen heel erg dun bezaaid zijn op deze wereldbol.
Shiit, heeft Mickey Goofy bedrogen voor dit wijf. Niet vertellen hoor. Morgen ga ik nog even naar Duckstad, dan rijd ik wel even langs Goofy om het rustig te vertellen. Misschien dat ik Clarabella ook even meeneem voor het rustgevende effect.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:50 schreef Zaebos het volgende:
[..]
Mickey is al een holmaatje met Goofy
Maar de dametjes daar hebben kinderen in hun kelder verstopt. En dat is dan geen confiture-keldertjequote:Op dinsdag 13 september 2016 21:51 schreef Hyperdude het volgende:
TS kan, denk ik, het best vertrekken naar België. Daar heb je wat meer van dit soort dametjes dan hier.
Dat zou jij wel willen zeker?quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:52 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Wie zegt dat zij niet regelmatig flink bezaaid wordt?
Is dit wat voor jou?quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:55 schreef Azpilicueta het volgende:
Zou niet raken. Geef mij maar liever een chick met een strak lichaam en jeugdig uiterlijk
Nah, teveel make-up enzo. Dat is meer voor lelijke mannen/jongensquote:
Kom je nog wel achter als die tijd ooit voor je aanbreektquote:Op dinsdag 13 september 2016 22:07 schreef Fatoeman het volgende:
Waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kanIk zou iedere negerin neuken die zich aanbiedt. Neuken is neuken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |