Dat is geen slang, het is een aansluitsnoer. Gaat geen gas doorheen maar elektriciteit.quote:Op zondag 4 september 2016 19:58 schreef Mucha-Girl het volgende:
En onthoud dat zo'n rubberen slang meestal een probleem is als de oven er recht tegenaan staat. Er is een kans dat dat vervangen moet worden door buizen. Dat was bij mij in ieder geval wel zo, toen.
Zijn daar geen regels voor dan, dat dat afgeschermd moet worden o.i.d.?quote:Op zondag 4 september 2016 22:22 schreef XanderH het volgende:
[..]
Dat is geen slang, het is een aansluitsnoer. Gaat geen gas doorheen maar elektriciteit.
quote:Op zondag 4 september 2016 19:47 schreef lipje het volgende:
Lees even na hoeveel cm onder de kookplaat vrij moet zijn ivm ventilatie. Ik zou onder de oven nog een la maken voor je bakblikken enzo .
Er zal ongeveer 4-5cm onder de kookplaat vrij zitten. De meeste kookplaten schrijven 2cm vrije ruimte voor. Het idee van een lade voor bakblikken moet ik nog even goed bekijken.quote:Op zondag 4 september 2016 19:47 schreef lipje het volgende:
Lees even na hoeveel cm onder de kookplaat vrij moet zijn ivm ventilatie. Ik zou onder de oven nog een la maken voor je bakblikken enzo .
Jazeker! Ik heb een nog compleet vrije groep voor de oven. De koelkast zit trouwens nu aangesloten op een geheel eigen groep, maar is dat niet overbodig? Een koelkast verbruikt namelijk nooit echt veel. Ik zou namelijk later ook nog een vaatwasser willen. Dan zou ik de koelkast willen aansluiten op de algemene woonkamer/keuken/etc. groep en de vaatwasser dan afzonderlijk op een groep.quote:Op zondag 4 september 2016 19:57 schreef sjorsie1982 het volgende:
heb je daar een aparte elektra groep?
Er zit momenteel een ventilatierooster in de plint, maar dan helemaal aan de andere kant onder de koelkast. Is het nodig om ook een plintrooster te plaatsen onder de oven? En stijgt immers warme lucht niet naar boven?quote:Op zondag 4 september 2016 21:43 schreef Vonkenboer het volgende:
Een ventilatiestrook in de plint van de keuken aanbrengen lijkt mij ook geen overbodige iets; dan kan de warmte in ieder geval makkelijker weg komen
Verder lijkt mij qua plan van aanpak weinig mis mee !
Ja is zeker overbodig.quote:Op zondag 4 september 2016 22:50 schreef Warrick21 het volgende:
De koelkast zit trouwens nu aangesloten op een geheel eigen groep, maar is dat niet overbodig?
Even een nabrander (pun intended): kun je ook een deel van je achterwand eruit halen? Of hou je dan te weinig circulatie ruimte over? Dit ivm met de stevigheid / haaksheid van je kast?quote:Op zondag 4 september 2016 18:17 schreef Warrick21 het volgende:
Vervolgens zal ik de achterwand eruit snijden in verband met de warmteafvoer.
Vanwege de kookplaat en de kabel die daar loopt, heb ik besloten om de oven helemaal op de grond te plaatsen. Ik ga inderdaad de beukenhout die daar staat laten staan en alleen de achterwand net eronder eruit snijden. 60cm is dan ook precies 2-3cm eronder. Even visueel gemaakt, alles binnen de rode lijntjes wordt eruit gehaald:quote:Op vrijdag 9 september 2016 07:59 schreef ciewy het volgende:
[..]
Even een nabrander (pun intended): kun je ook een deel van je achterwand eruit halen? Of hou je dan te weinig circulatie ruimte over? Dit ivm met de stevigheid / haaksheid van je kast?
Heb hier zelf het (dubbele) gootsteenkastje doormidden gehaald omdat er een vaatwasser naast moest komen en uiteindelijk de achterplaat toch deels (met driehoekjes) weer teruggezet omdat 'ie anders best aan het wiebelen was...
gr
Die plank is het probleem niet echt, maar die lullige 4 stukjes plastic die ze "plankdragers" noemen vaak wel Vergeet niet dat je ook nog iets in je oven zet. een afbakbroodje is niet zo zwaar, maar een flinke ovenschaal lasagne oid kan best een aantal kilotjes wegen. ik zou het zekere voor het onzekere nemen en die console pakken, of met hoekprofielen de boel verstevigen.quote:Op vrijdag 9 september 2016 20:51 schreef Warrick21 het volgende:
Maar de onderste plank van de kast moet toch ook die circa 35kg wegende oven kunnen dragen?
Die plank op die lullige 4 plankdragers gaat er natuurlijk uit TS had het over de onderste plank van de kast die kan dat gewicht makkelijk aan want die kast staat normaal op 4 poten direct op de vloer.quote:Op vrijdag 9 september 2016 21:24 schreef Nixxor het volgende:
[..]
Die plank is het probleem niet echt, maar die lullige 4 stukjes plastic die ze "plankdragers" noemen vaak wel Vergeet niet dat je ook nog iets in je oven zet. een afbakbroodje is niet zo zwaar, maar een flinke ovenschaal lasagne oid kan best een aantal kilotjes wegen. ik zou het zekere voor het onzekere nemen en die console pakken, of met hoekprofielen de boel verstevigen.
Ai, Ik had de tekst boven de foto (beter) moeten lezen. Dan is het natuurlijk onrelevant wat ik zeg. Onderop moet die oven inderdaad prima zonder console kunnen volgens mij.quote:Op vrijdag 9 september 2016 22:12 schreef BTKlus het volgende:
Die plank op die lullige 4 plankdragers gaat er natuurlijk uit TS had het over de onderste plank van de kast die kan dat gewicht makkelijk aan want die kast staat normaal op 4 poten direct op de vloer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |