Heb je er ook nog een konijn bij in dat hokquote:Op dinsdag 13 september 2016 11:31 schreef Charlie_Brown het volgende:
Aanstaande vader:
[ afbeelding ]
Aanstaande moeder:
[ afbeelding ]
Ik weet het. Heb mijn vriendin ook al gewaarschuwt. Mag dus straks ook baby caviakontjes kijken. 😳 Haar dochter heeft straks een ontzettend leuke spreekbeurt. Over baby cavia's, mogen ze mee naar school. Beestjes zullen gewent raken aan kinderen, honden, konijnen en katten en school😂quote:Op dinsdag 13 september 2016 17:34 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Babycaafjes![]()
Let op: de beertjes kunnen al vanaf 3,5 week hun moeder en / of eventuele zusje(s) dekken.
quote:Op dinsdag 13 september 2016 16:41 schreef LittleLady het volgende:
[ afbeelding ]
Vanmorgen heeft een van mijn dametjes twee van dit formaat jongen gekregen, een 2 uurtjes later rende ze vrolijk door het hok van, whoehoe ik ben zo licht als een veertje zie mij trappelen!!!
Deze moppie's zijn vanmorgen weer geboren.quote:Op donderdag 15 september 2016 17:54 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]Wat een schatje,
Heb je nog meer foto's?
Ik zou het niet weten. Vader heeft wel een witte kruin op de kop, moeder is driekleurig. Maar beide ouders zijn kortharig. Tenzij moeder tijdens de vakantie een andere man heeft ontmoet. Maar dat lijkt me stug. Beide dieren komen gewoon bij de dierenzaak vandaan.quote:
Wat een dotjes.quote:Op zondag 18 september 2016 19:50 schreef Charlie_Brown het volgende:
Hoera! Mijn vriendin heeft gezinsuitbreiding. Vanmiddag zijn 3 baby cavia's geboren.
[ afbeelding ]
Wel grappig dat ze zo donker zijn. Pa is rood en ma is wit met rode en zwarte vlekken.
Haha, je ziet 'm net.quote:Op zondag 18 september 2016 16:31 schreef LittleLady het volgende:
[ afbeelding ]
Tussen de grotere cavia's
Hier juist andersom. Prince pakt het stukje appel ook alleen als hij het "witte" kan pakken, anders niet. En hij draait het stukje om als het verkeerd ligt.quote:Op maandag 19 september 2016 15:08 schreef CherryLips het volgende:
Bij mij vinden ze de schil lekkerder dan de appel zelf. Ze zijn er niet heel erg kapot van, dus ze krijgen alleen wat als ik een appel eet.
Dus je geeft ook de zaadjes en de steel?quote:Op maandag 19 september 2016 15:43 schreef LittleLady het volgende:
hier verdwijnen er hele appels maar ik heb ook meer dieren lopen, ik schil niets en snij ook niet in kleine stukjes
Ja soms zelfs gewoon waar de takken en blad nog aanzit, hoppa er zo in, vinden ze prachtig.quote:Op maandag 19 september 2016 16:27 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Dus je geeft ook de zaadjes en de steel?
Ik ga de mijne de hele gele paprika. Zodat ze wenden aan de geur en de kleur van de gele paprika.quote:Op maandag 19 september 2016 23:20 schreef CherryLips het volgende:
Moos vreet ook alles op zonder erbij stil te staan wat het nou eigenlijk is.
Ik geef ze nu ook ijsbergsla, vinden ze erg lekker en het is niet duurkreeg van de dierenarts te horen dat ze gewoon broccoli en boerenkool mogen hebben, dat ze daar gasbuik van zouden krijgen was een fabeltje, maar ik durf er nog steeds geen stronk in te gooien
het zou wel makkelijk zijn, hoef ik niets meer weg te gooien als ik het niet op krijg. Weegbree vinden ze ook lekker maar ik heb de ballen verstand van onkruid dus durf niet zomaar iets te plukken, terwijl de dierenarts even naar buiten liep en zo terugkwam met een pluk gras en een handje weegbree, helemaal verbaasd dat ik weegbree niet kende
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |