Wat veelquote:Bliksem doodt meer dan 300 rendieren in Noorwegen
Meer dan driehonderd wilde rendieren zijn dood teruggevonden nadat een bergplateau in het zuiden van Noorwegen getroffen werd door de bliksem. Dat hebben de lokale autoriteiten vandaag bekendgemaakt.
Jachtopzieners hebben op het Hardanghervidda bergplateau, dat werd getroffen door een onweer, tot nu toe 322 dode rendieren geteld, zei een woordvoerder van de Noorse Natuurinspectiedienst aan tv-zender NRK. Hij weet de "ongewoon hoge" dodentol aan de bliksem en aan het feit dat rendieren de gewoonte hebben dicht bij mekaar te staan.
Op het plateau, waarvan een groot deel een nationaal park vormt, leven naar schatting tienduizend wilde rendieren.
Ze hebben inderdaad niet goed opgelet toen ze dat verteld werd vroeger.quote:Op maandag 29 augustus 2016 13:22 schreef __Saviour__ het volgende:
Je moet ook niet op een open veld gaan staan tijdens zulke buien
Niet onder bomen, niet in open veld, niet in het water...quote:Op maandag 29 augustus 2016 13:22 schreef __Saviour__ het volgende:
Je moet ook niet op een open veld gaan staan tijdens zulke buien
Wat een viezerik, beetje aan de kont van rendieren zittenquote:Op maandag 29 augustus 2016 13:28 schreef Harvest89 het volgende:
Die kutkerstman is het schuld.
Hij had meteen dit moeten doen:
[ afbeelding ]
kut is kut.quote:Op maandag 29 augustus 2016 13:42 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Wat een viezerik, beetje aan de kont van rendieren zitten
In een grotquote:Op maandag 29 augustus 2016 13:26 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Niet onder bomen, niet in open veld, niet in het water...
blijft er niet veel over dan bij de mensen thuis
Komt wel erg dichtbij zoquote:Op maandag 29 augustus 2016 13:47 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
Ik ben hier tijdens mijn vakanties in noorwegen een aantal keer geweest, diep triest.
Vonden die rendieren ook van het onweer.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |