Originele OP:quote:Boerkini verboden op strand van Cannes
De burgemeester van Cannes heeft een verbod ingesteld op het dragen van boerkini's, lichaamsbedekkende badkleding die strenggelovige moslima's soms dragen.
Burgemeester David Lisnard zegt in een lokale krant dat zijn beslissing te maken heeft met de noodtoestand in het land. Het is nu verboden 'badkleding te dragen die getuigt van een religieuze overtuiging, terwijl Frankrijk nu doelwit is van terroristische acties'.
Islamitisch extremisme
"We hebben niet de sluier verboden, niet het keppeltje, niet het kruis. Er is simpelweg een verbod op het symbool van het islamitisch extremisme", zegt Lisnard.
Moslimorganisaties hebben al opgeroepen om samen in beroep te gaan tegen eventuele boetes.
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)op-strand-van-cannes
En er is nóg een badplaats bij in Frankrijk die boerkini's verbiedtquote:Eerder berichtte Amnesty International al over de noodtoestand in Frankrijk. Deze is oorspronkelijk ingesteld naar aanleiding van de terroristische aanslag in Bataclan, maar duurt nog steeds voort. Link naar artikel: https://www.amnesty.nl/ov(...)krijk-lijkt-oneindig
Nu gebruikt de burgemeester van Cannes het om een boerkiniverbod in te stellen op het strand van Cannes. Even ter informatie: een boerkini is een soort surfkleding met een hoofddoek.
Te gek voor woorden dat de rechtstaat in Frankrijk zo misbruikt wordt, als we nog van een rechtstaat kunnen spreken. Een typische uiting van moslimhaat als je het mij vraagt.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)kini-op-strand.dhtmlquote:Na de Franse stad Cannes, heeft ook een tweede badplaats aan de Côte d'Azur, Villeneuve-Loubet, het dragen van een boerkini op het strand verboden. Dat meldt de burgemeester van de badstad vandaag.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)kini-op-strand.dhtmlquote:Drie vrouwen en het Collectif contre l'islamophobie en France (CCIF) stapten naar het gerecht tegen de beslissing van de Franse filmstad. Ze vonden dat die illegaal was en eisten de opheffing ervan. De administratieve rechtbank van Nice heeft zaterdag echter hun verzoek verworpen. Volgens de rechtbank is de beslissing van de gemeente in regel met de wet op laïciteit.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:15 schreef Ringo het volgende:
http://speld.nl/2016/08/2(...)-boerkiniverbod-weg/
Dat wij dit gedogen maakt ons medeschuldig aan vrouwenmishandeling.twitter:OnlineMagazin twitterde op zaterdag 27-08-2016 om 11:15:13🆘‼️🐸☀️🔥 #France: Yesterday in #Lyon ... at 40 degree temperature. https://t.co/UeQ7MSy0Ww reageer retweet
In de woestijn zijn mensen ook vaak bedekt om zich tegen de hitte van de zon te beschermen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:17 schreef frietenstamp het volgende:
Dat wij dit gedogen maakt ons medeschuldig aan vrouwenmishandeling.twitter:OnlineMagazin twitterde op zaterdag 27-08-2016 om 11:15:13🆘‼️🐸☀️🔥 #France: Yesterday in #Lyon ... at 40 degree temperature. https://t.co/UeQ7MSy0Ww reageer retweet
Wel mooi hoe je zelf even bepaalt in welke mate mensen geloven en hoe ze dat toepassen in het dagelijks leven. Voor alle anderhalf miljard. Hilarisch dat je dit denkt te kunnen weten.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:18 schreef Pterichthys het volgende:
De Koran wordt gevolgd door moslims, die een meerderheid vormen bij veel migrantengroepen.
Tegen de Bijbel is uitvoerig gerebellerd in het Westen.
Vergelijking loopt dus mank, moslims zijn niet "zoals ons maar antiracist en met een hoofddoek en zonder varkensvlees".
Geen man die er zo bijloopt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:19 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
In de woestijn zijn mensen ook vaak bedekt om zich tegen de hitte van de zon te beschermen.
Maak jezelf niet zo belachelijk man.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:21 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Geen man die er zo bijloopt.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:21 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Geen man die er zo bijloopt.
Ik denk niet, ik kijk bijvoorbeeld naar wetgevingen in desbetreffende landen en publiek sentiment.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:20 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Wel mooi hoe je zelf even bepaalt in welke mate mensen geloven en hoe ze dat toepassen in het dagelijks leven. Voor alle anderhalf miljard. Hilarisch dat je dit denkt te kunnen weten.
Ja fijn, maar da's dus geen burkini, en ook niet op het strand.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:17 schreef frietenstamp het volgende:
Dat wij dit gedogen maakt ons medeschuldig aan vrouwenmishandeling.twitter:OnlineMagazin twitterde op zaterdag 27-08-2016 om 11:15:13🆘‼🐸☀🔥 #France: Yesterday in #Lyon ... at 40 degree temperature. https://t.co/UeQ7MSy0Ww reageer retweet
lolquote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:21 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Geen man die er zo bijloopt.
Dat ligt er maar net aan naar welke moslimgeleerden je luistert. Stellingen over "de islam vindt dit of dat" zijn tamelijk ridicuul omdat de islam de meest versplinterde religie ter wereld is.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:23 schreef Pterichthys het volgende:
[..]
Ik denk niet, ik kijk bijvoorbeeld naar wetgevingen in desbetreffende landen en publiek sentiment.
Verder, wat is de overheersende mening bij moslimgeleerden over pakweg homofilie?
Nee, niet ridicuul. Wel een leuke manier om aan verantwoordelijkheid te ontlopen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat ligt er maar net aan naar welke moslimgeleerden je luistert. Stellingen over "de islam vindt dit of dat" zijn tamelijk ridicuul omdat de islam de meest versplinterde religie ter wereld is.
Ja, wel. Want welke moslimgeleerden bedoel je precies?quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:26 schreef Pterichthys het volgende:
[..]
Nee, niet ridicuul. Wel een leuke manier om aan verantwoordelijkheid te ontlopen.
Wetgevingen waarbij mannen het geloof als excuus hebben gebruikt om zichzelf een gunstigere positie te geven ken ik. Die schrijf ik altjd toe aan het geloof, omdat het kan.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:23 schreef Pterichthys het volgende:
[..]
Ik denk niet, ik kijk bijvoorbeeld naar wetgevingen in desbetreffende landen en publiek sentiment.
Verder, wat is de overheersende mening bij moslimgeleerden over pakweg homofilie?
Pastoren zijn in West-Europa een uitstervende soort, en gelukkig maar.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:27 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Wetgevingen waarbij mannen het geloof als excuus hebben gebruikt om zichzelf een gunstigere positie te geven ken ik. Die schrijf ik altjd toe aan het geloof, omdat het kan.
Geen idee, wat is de overheersende mening bij Pastoren over pakweg kleine jongetjes je laten pijpen en in hun kontje nemen?
Zie jij geen verschil tussen een vrouw in burkini en de vrouw op jouw foto?quote:
Je weet wel, die geleerden waar alle moslims 1 op 1 naar luisteren als bijen naar hun koningin.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, wel. Want welke moslimgeleerden bedoel je precies?
Het is omgekeerd: welke moslimgeleerden zijn niet van mening dat homofilie zondig is?quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, wel. Want welke moslimgeleerden bedoel je precies?
Lekker dan voor die pastoor die alleen maar de onderlaag van de samenleving wou helpen. Jij gunt hem de dood, sympathiek van je. Ik voel je empathie als een warme deken om me heen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:29 schreef Pterichthys het volgende:
[..]
Pastoren zijn in West-Europa een uitstervende soort, en gelukkig maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |