Oeps, lekkere achtbaan was dat dan ja! Daar word je echt gaar van. Maar je weekend verder klinkt wel tof!quote:Op zondag 28 augustus 2016 23:20 schreef Diconnected het volgende:
Mijn diabetes is echt fantastisch vandaag_ not. Van 6 naar 3 naar 19 naar 6. Ben echt zo gaar nu bweuh.
Maar wel tof weekend gehad met feestjes, vrienden, gezelligheid, vrienden en bbq's.
Goedemorgenquote:Op maandag 29 augustus 2016 08:49 schreef Sarabi het volgende:
Goedemorgen
Hoe gaat het nu met hem Sylvana?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 29 augustus 2016 09:50 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Goedemorgen
Hij is nogal gefrustreerd dat hij nu de hele dag thuis moet wachten, kan pas om half 4 terecht. Mn moeder vroeg hoe hij had geslapen en daar reageerde hij op met "dat vertel ik je vanmiddag, dan weet je hoe het voelt om zo lang te moeten wachten"Kan me voorstellen dat dat erg lastig is ja. Vind het ook wel laat trouwens!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nier gezocht!
https://www.facebook.com/share/p/1ALqaWDfeh/
quote:Op maandag 29 augustus 2016 09:50 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Goedemorgen
Hij is nogal gefrustreerd dat hij nu de hele dag thuis moet wachten, kan pas om half 4 terecht. Mn moeder vroeg hoe hij had geslapen en daar reageerde hij op met "dat vertel ik je vanmiddag, dan weet je hoe het voelt om zo lang te moeten wachten"Dat is wel lastig... zoiets niet persoonlijk nemen is heel makkelijk gezegd, maar toch weten ze soms wel op je ziel te trappen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mhm, laat gegeten misschien? Ik heb dat soms als ik te snel na mijn eten ga slapen.quote:Op maandag 29 augustus 2016 11:46 schreef LPFAN het volgende:
Vanmorgen moeten overgevenEcht zomaar pats boem ineens toen ik nog lag te slapen, kon nog net de wasbak halen van de douche. Nu niks meer aan de hand. Vreemd!
Nee, om half 6 avond eten gehad en de rest van de avond niks meer.quote:Op maandag 29 augustus 2016 11:56 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Mhm, laat gegeten misschien? Ik heb dat soms als ik te snel na mijn eten ga slapen.
Vreemd...quote:Op maandag 29 augustus 2016 11:57 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Nee, om half 6 avond eten gehad en de rest van de avond niks meer.
Ja idd.quote:Op maandag 29 augustus 2016 11:58 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Vreemd...
Ach ja, als het nu beter gaat
Lijkt me plausibel op zich.quote:Op maandag 29 augustus 2016 11:57 schreef LPFAN het volgende:
Wel patat gehad gister dus misschien kan ik niet goed meer tegen vet. Heb ook vaak diarree als ik vet heb gegeten de laatste tijd.
Ja hoor. Hoe is het met jou?quote:Op maandag 29 augustus 2016 11:58 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Lijkt me plausibel op zich.
Verder alles goed?
Het is hier weer normaal van temperatuur en de wat regenachtig. Hitteslaggewijs is dat wel fijn.quote:
Hier ook idd, is wel fijn. Heb je nog veel last van die hitteslag?quote:Op maandag 29 augustus 2016 12:01 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Het is hier weer normaal van temperatuur en de wat regenachtig. Hitteslaggewijs is dat wel fijn.
Verder. Ach ja. Niks nieuws onder de zon.
Goh ja. Maar wat doe je eraan he? Ors en dan jezelf afkoelen en dan afwachten.quote:Op maandag 29 augustus 2016 12:03 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Hier ook idd, is wel fijn. Heb je nog veel last van die hitteslag?
Zou wel kunnen. Veel mensen hebben ook wel last van dat warm weer en dan de koude drankjes.quote:Op maandag 29 augustus 2016 12:04 schreef Sarabi het volgende:
Hier ook al 1,5 dag flink last van mijn maag en darmenverdenk toch ook een beetje het weer
Zometeen even naar mijn ouders, kijken of dat lukt.
Zou vanavond gaan sporten maar dat gaat hem denk ik niet worden
Ja idd. beterschapquote:Op maandag 29 augustus 2016 12:04 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Goh ja. Maar wat doe je eraan he? Ors en dan jezelf afkoelen en dan afwachten.
Vervelend! Beterschapquote:Op maandag 29 augustus 2016 12:04 schreef Sarabi het volgende:
Hier ook al 1,5 dag flink last van mijn maag en darmenverdenk toch ook een beetje het weer
Zometeen even naar mijn ouders, kijken of dat lukt.
Zou vanavond gaan sporten maar dat gaat hem denk ik niet worden
quote:Op maandag 29 augustus 2016 13:25 schreef PrisTheShiz het volgende:
Weer een best dagje vandaag.
Zie;
WGR / Waterschade
Nee, ben aan het wachtenquote:Op maandag 29 augustus 2016 13:40 schreef MarieAlice het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat is wel heel vervelend...
Is het nu geregeld met de verzekering?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |