Wees blijquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:02 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Valt mee hoor. Iig noord nederland is niet zo overdreven warm
haha oke ziek. en dat was hero?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
ja precies, maar kerel doet het normaal behoorlijk veel volgens mij en die dag een stuk minder omdat t in t pand sowieso niet mag, daarom denk ik
Opso pls.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:02 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Hoe vaak per maand ben jij ongesteld?
Hihi vajayjay gepraat
jepquote:
sickquote:
o wat leuk. ik was laatst ook in etos. heb tandpasta gekocht (sorry beter dan dit wordt het niet denkquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:03 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Heb brushes van de etos gekocht & im in luvvvv with dem
Ik heb dus net ''tekno soundsystem'' opgezocht en dan zie je allemaal foto's van mensen die voor die boxen gaan staanquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:04 schreef Murdera het volgende:
[..]
sick
Wel een beetje domme shit, we hadden net onze tent opgezet, toen kwam de kierewiet vrachtwagen aanrijden. En die zetten de muur met boxen met de achterkant ongeveer tegen onze tent aan.Dus 3 dagen niet geslapen.
Halverwege kwamen er 5 agenten het veld op lopen, en alles systems begonnen een teknoversie van Lily allen - fuck you en fuck the police te draaien.![]()
was vet.Alleen 3 dagen zonder slaap is echt teveel voor me.
uhm, oke.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:05 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb douchegel gekocht van de week. Niet bij de Etos.
ja snap ik... heeft gewoon dat mythologische om zich heen... idd door die junkenscene destijds. johnny thundersquote:
en?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:06 schreef Wheeljack het volgende:
[..]
Ik heb dus net ''tekno soundsystem'' opgezocht en dan zie je allemaal foto's van mensen die voor die boxen gaan staan
ik zal t noteren in m'n agendaquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:05 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb douchegel gekocht van de week. Niet bij de Etos.
kierewietquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:04 schreef Murdera het volgende:
sick
Wel een beetje domme shit, we hadden net onze tent opgezet, toen kwam de kierewiet vrachtwagen aanrijden. En die zetten de muur met boxen met de achterkant ongeveer tegen onze tent aan.Dus 3 dagen niet geslapen.
hahaha godverdommequote:Halverwege kwamen er 5 agenten het veld op lopen, en alles systems begonnen een teknoversie van Lily allen - fuck you en fuck the police te draaien.![]()
quote:was vet.Alleen 3 dagen zonder slaap is echt teveel voor me.
was gebeurd knul?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:05 schreef Fylax het volgende:
jongens ik weet nu echt dat ik een echte FOK!autist ben
ja, dat is wel een goed beeld van een teknofissaquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:06 schreef Wheeljack het volgende:
[..]
Ik heb dus net ''tekno soundsystem'' opgezocht en dan zie je allemaal foto's van mensen die voor die boxen gaan staan
hoezoquote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:05 schreef Fylax het volgende:
jongens ik weet nu echt dat ik een echte FOK!autist ben
van rukken ook dus pas maar op ;squote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |