welke bedoel je?quote:Op vrijdag 23 september 2016 16:31 schreef loezzzje het volgende:
Volgens mij raken ze die opdrachten van AH bij MV weer niet kwijt. Ik vond het ook echt geen leuke opdracht.
Ja en flink omlaag ook!quote:Op vrijdag 23 september 2016 17:44 schreef loezzzje het volgende:
Dat flikt SS wel vaker. Dan gooien ze ineens de vergoeding omlaag.
de opdracht waar je de service moet checken. ik heb hem afgelopen donderdag gedaan en vond hem echt ruk. niemand bij het brood, niemand bij de vleeswaren. wel een half uur in die winkel gehangen, toen was ik er klaar mee.quote:
vind het idd een beetje aso van ze. eerst met 3 euro beginnen en vervolgens naar 7,50 ok. maar dit is gewoon niet chill. de verzorging opdracht gaat ook heel vaak omlaag. dan zag ik hem voor 6,75 staan en ineens is ie dan weer 3,75.quote:Op vrijdag 23 september 2016 18:57 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
Ja en flink omlaag ook!![]()
Ons eerst lekker maken met een leuke opdracht voor een leuk bedrag... en dan als het eindelijk zover is blijkt de vergoeding een stuk lager.
Verre van vriendelijk van ze, dit is echt een gevalletje dooie mus.
ik had dat met die frisdrank opdracht bij roamler. vrijdag voor 2 euro gedaan, toen werden ze rond 17.30 7,50 & zaterdag waren ze de hele dag 10 euro. vond ik wel mooi van ze. ze hadden ze ook weer op 2 euro kunnen zetten 's ochtends maar hebben ze niet gedaan.quote:Op vrijdag 23 september 2016 20:04 schreef Miek95 het volgende:
Verzorgingsopdracht is aan het eind van de week een stuk meer waard dan aan het begin van de week, daarom wacht ik altijd even
Van die biercheck vind ik idd een beetje asociaal van Smart. Ik moest na 15.00 uur weg dus accepteren had voor mij geen zin dus dacht doe 'm vanavond wel even voor 7,50. Mooi niet dus, voor 3 euro heb ik geen zin wacht nog wel even.. Degene die rond 14.00 uur hebben geaccepteerd hebben dus echt mazzel gehad!
Het zou wel tof zijn als Smart ze er morgen weer inzet voor 7,50 en dan niet weer omlaag doet...
oh ja, die.quote:Op vrijdag 23 september 2016 19:24 schreef loezzzje het volgende:
[..]
de opdracht waar je de service moet checken. ik heb hem afgelopen donderdag gedaan en vond hem echt ruk. niemand bij het brood, niemand bij de vleeswaren. wel een half uur in die winkel gehangen, toen was ik er klaar mee.
Ja, ik dacht probeer het gewoon nog eens. Maar idd nooit meer. Gewoon een vervelende opdracht. Vind niet gek dat er nog zoveel open staan.quote:Op vrijdag 23 september 2016 23:02 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
oh ja, die.
eens maar nooit weer, was het bij mij. jeweetwel, toen ik later ook in de winkel werd aangesproken vanwege het rapport.
Zeker lekker, maar wel opvallend... Ik kon er een paar maanden geleden 7 doen in 1 winkel, met toestemming.quote:Op zondag 25 september 2016 10:49 schreef MaJo het volgende:
Net 4 checks bij de plus kunnen doen, 3 van SS en 1 van roamler. Toch altijd lekker, meerdere checks in 1 winkel
Wow, dat is wel heel veel! Ik geloof ik 1 keer 6, en een paar keer 5. Vaak heb ik in mijn buurt dat ik wel bij Etos plus AH plus nog iets 7 of 8 opdrachten in 1 keer kan meepikken, en dat dan in 3 of 4 winkel centra, dan tikt het ook vlot aan.quote:Op zondag 25 september 2016 19:22 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Zeker lekker, maar wel opvallend... Ik kon er een paar maanden geleden 7 doen in 1 winkel, met toestemming.
Zijn de melk opdrachten er nog? Ik zit nu even in een andere provincie en zie ze niet. Ik denk dat ik de 500 liter al wel ruim gepasseerd ben..... Misschien zelfs wel 500 pakken.quote:Op maandag 26 september 2016 13:09 schreef Zelfscanner het volgende:
Ik kan inmiddels een zwembad met melk vullen en een schuur bouwen van de melkdozen![]()
Heel veel mensen maak ik er nu blij mee.
Vandaag 6 checks in 1 Plus kunnen doen. 11,50quote:Op zondag 25 september 2016 10:49 schreef MaJo het volgende:
Net 4 checks bij de plus kunnen doen, 3 van SS en 1 van roamler. Toch altijd lekker, meerdere checks in 1 winkel
Staat er niet meer tussen. Maar wie weet aan het eind van de week weer?quote:Op maandag 26 september 2016 15:40 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
Zijn de melk opdrachten er nog? Ik zit nu even in een andere provincie en zie ze niet. Ik denk dat ik de 500 liter al wel ruim gepasseerd ben..... Misschien zelfs wel 500 pakken.
is de voedselbank er ook blij mee? omdat die melk toch maar een dag of 4 goed is. anders breng ik het daar voortaan wel heen.quote:Op maandag 26 september 2016 21:51 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Staat er niet meer tussen. Maar wie weet aan het eind van de week weer?
Zulke acties mogen gerust vaker langskomen, je maakt er veel mensen blij mee die elke cent kunnen gebruiken.
De korte datums vallen mij ook op. Nog een wonder dat ik geen 35% stickers ben tegengekomen.quote:Op maandag 26 september 2016 23:19 schreef loezzzje het volgende:
[..]
is de voedselbank er ook blij mee? omdat die melk toch maar een dag of 4 goed is. anders breng ik het daar voortaan wel heen.
Ik had laatst 3 pakken met 35% korting, tot die dag houdbaar. Beetje jammer met 4,5 liter melk en ik ben ook nog eens lactose intolerantquote:Op dinsdag 27 september 2016 15:18 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
De korte datums vallen mij ook op. Nog een wonder dat ik geen 35% stickers ben tegengekomen.
Ik heb ze gegeven aan onder andere dagopvangs van bejaardencentra. Voedselbank ligt er een beetje aan wanneer die uitdelen.
Ik heb er net een gedaan en de katten zijn as we speak aan het smikkelen van een proefverpakking die ik meekreegquote:Op dinsdag 27 september 2016 16:57 schreef GS-Raw het volgende:
Ik ben inmiddels een expert qua honden- en kattenvoeding aan het worden. Inmiddels al zo'n 10 winkels gehad....
8 zelfsquote:Op woensdag 28 september 2016 20:05 schreef Miek95 het volgende:
Net even een paar opdrachten bij de Boni en Jumbo gedaan. Brokkenopdracht is best wat werk, vooral als er veel niet aanwezig is, 7 optionele foto's van kopstellingen vind ik behoorlijk wat...
oh ja die had ik ook gezienquote:Op donderdag 29 september 2016 10:49 schreef djkoelkast het volgende:
Gisteren bij de Yoghurtchecks ook veel slordigheid.
Hangen er banners?
Ja
Nee, geen wobblers
etc.
met excuses en zonder gesputter is het snel rechtgezet.quote:Op donderdag 29 september 2016 10:46 schreef Feestkabouter het volgende:
Dit soort slordigheden in de teksten komt wel erg vaak voor bij Smartspotter:
Dag,
gisteren voerde ik een Speciaal Bier opdracht uit in de Jumbo, <daar en daar>.
Deze is afgekeurd.
De reden daarvoor is dat ik de extra foto's niet heb gemaakt, omdat ik het display (2e actieplek) niet heb gevonden.
Ik zou jullie willen vragen om in de opdrachten beter te formuleren wat precies de bedoeling is.
In de opdracht staat namelijk dat je de extra foto's moet maken als je "een of meer aanbiedingen niet op een speciale plek hebt gevonden".
Gaat het nu om aanbiedingen of om actieplekken?
Op de eerste actieplek staan zowel de Hertog Jan aanbieding als de Leffe aanbieding, dus ik hoefde volgens de formulering van de opdracht de extra foto's niet te maken.
Dank en groeten,
Feestkabouter
stuur maar een pm, ik heb er nog wel 1quote:Op donderdag 29 september 2016 17:14 schreef SLP_ het volgende:
Hoihoi, heeft iemand toevallig nog een invite over? Lijkt me ook leuk om mee te doen
simpel gezegd: er werd gevraagd naar 2 actie plekken.quote:Op donderdag 29 september 2016 16:47 schreef loezzzje het volgende:
Aanbiedingen staan toch meestal op een actieplek dus wat heb je volgens hun dan fout gedaan?
Wilde ik laatst ook doen, 4 op een rij, maar toen ik de 1e accepteerde ging alles in een straal van 40km uit de appquote:Op donderdag 29 september 2016 20:20 schreef Zelfscanner het volgende:
Even 75 euro binnengeharkt met 3x combinatie opdracht in 1 plaats.
Dat verdien ik niet ergens anders in een uur.![]()
Dan zou ik idd hetzelfde als jij hebben gedaan. Duidelijk hun fout. Je had volgens hun dus die optionele foto's moeten maken?quote:Op donderdag 29 september 2016 18:55 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
simpel gezegd: er werd gevraagd naar 2 actie plekken.
en het ging om 2 merken.
maar op de eerste actie plek had ik allebei de merken al gespot.
daar was er zelfs de vraag: welk merk staat hier? Leffe, Hertog Jan, beide, of geen?
ik had uiteraard aangegeven: beide
vervolgens blijft de optionele foto voor de 2e actieplek leeg.
vervolgens blijven ook de laatste optionele check-foto's leeg.
dat is misschien wat ongebruikelijk, meestal is het het een of het ander.
maar gezien de vraagstelling heb ik het precies juist gedaan: de optionele check-foto's waren alleen nodig indien ik 1 van de merken niet op een actie-plek had gevonden.
en dus niet (wat meer zou aansluiten bij de normale gang van zaken) indien ik geen 2e actieplek had gevonden.
Dat was wel wat ze in de afwijzing schreven ja.quote:Op donderdag 29 september 2016 23:34 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Dan zou ik idd hetzelfde als jij hebben gedaan. Duidelijk hun fout. Je had volgens hun dus die optionele foto's moeten maken?
Etos is ons gewoon zatquote:Op vrijdag 30 september 2016 15:54 schreef Miek95 het volgende:
Vreemd dat er geen nieuwe verzorgingscheck in de app is verschenen! De nieuwe folder van de Etos is immers maandag verschenen...
Maar in de plaats daarvan zijn er nu wel bijna iedere week actiechecks bij zowel Roamler als Smart bij Jumbo en/of AH. Promochecks kwamen iedere 2/3 weken dus dit is beter.quote:Op vrijdag 30 september 2016 17:50 schreef loezzzje het volgende:
De promo check van ah & jumbo kwam eerst ook altijd bijna elke week, nu zie ik hem bijna nooit meer.
Die is bij mij ook afgekeurd omdat het mij niet duidelijk was dat het om 2 verschillende displays ging. Ik heb 2x dezelfde gefotografeerd omdat het om 2 merken ging. Best verwarrend dus!quote:Op donderdag 29 september 2016 10:46 schreef Feestkabouter het volgende:
Dit soort slordigheden in de teksten komt wel erg vaak voor bij Smartspotter:
Dag,
gisteren voerde ik een Speciaal Bier opdracht uit in de Jumbo, <daar en daar>.
Deze is afgekeurd.
De reden daarvoor is dat ik de extra foto's niet heb gemaakt, omdat ik het display (2e actieplek) niet heb gevonden.
Ik zou jullie willen vragen om in de opdrachten beter te formuleren wat precies de bedoeling is.
In de opdracht staat namelijk dat je de extra foto's moet maken als je "een of meer aanbiedingen niet op een speciale plek hebt gevonden".
Gaat het nu om aanbiedingen of om actieplekken?
Op de eerste actieplek staan zowel de Hertog Jan aanbieding als de Leffe aanbieding, dus ik hoefde volgens de formulering van de opdracht de extra foto's niet te maken.
Dank en groeten,
Feestkabouter
Vind je die serieus 'prima'?quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 20:43 schreef eenjongen... het volgende:
Na meer dan een maand weer een Roamler opdracht gedaan. Dat was een prima Cheeseburger:)
Al krijg ik er 100 euro voor vind ik het nog vies (maar ik zou dat ook gewoon melden in Roamler.)quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 23:00 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Als ik er betaald voor krijg vind ik hem goed genoeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |