BREKENDquote:Op zaterdag 20 augustus 2016 21:32 schreef IDkaart het volgende:
Analyse BradgeTV
- Jongen maakt zijn hoofd niet cameraready
- Jongen maakt zijn omgeving niet cameraready (rommelige schuur en zo)
- Jongen weet niet hoe hij zichzelf moet filmen, rare posities etc
- Zeer slordige vlogs
Analyse Sophie
- Veel te veel geouwehoer (Sorry dat mijn haar nat is, sorry dat de wasmachine weer gaat centrifugeren)
- Allemaal gevloek
- Steeds meer reclame/gesponsorde rotzooi ipv Sophie die spontaan ergens over gaat lopen lullen
- Vlogs zijn wat slordig, ze kan beter dat geouwehoer over haar natte haar en de wasmachine eruit knippen, het heeft geen toegevoegde waarde.
Analyse MeisjeDjamila
- Leuk dat het meisje zo enthousiast is, maar ze praat tegen haar publiek alsof het allemaal basisschoolkinderen zijn die ze moet waarschuwen voor dat koken gevaarlijk kan zijn
- Ze doet best leuke dingen als gefrituurde oreo's testen of speciale oreo's van de Jamin proeven, maar ze ouwehoert er zoveel omheen.
- Ze doet wel echt duidelijk haar best om zichzelf en haar omgeving vlogready te maken, jammer alleen van dat de camera niet altijd even scherp is (als ze bv iets wil laten zien is die even onscherp, zou ze eruit kunnen knippen)
Analyse EnzoKnol
- Veel te lange vlogs. Klaar.
Wel een beetje bijblijven Mark, die video is allang gereleasedquote:Op zondag 21 augustus 2016 13:13 schreef Mark031 het volgende:
![]()
Heeft Braddie weer mensen doodgewenst en uitgescholden met dodelijke ziektes?Ik zou graag een filmpje willen zien van de gaten in zijn muur die veroorzaakt zijn door zijn onbeheersbare woedeaanvallen.
Dus Braddie, als je dit leest: maak eens een vlog waarin je uitlegt waarom je T-shirts aan de muur hebt opgehangen en hoe die gaten zijn ontstaan?
Waarom wel van Braddie, en niet van die andere vloggers? Ik heb zomaar wat veelgenoemde namen hier op FOK! gebruikt. En van elk een korte analyse gemaakt.quote:Op zondag 21 augustus 2016 11:35 schreef Paul het volgende:
[..]
BREKEND
VANMIDDAG OM 13.30 UUR OP FOK.NL AANDACHT AAN DEZE POST EN BRADDIE OP FOK.NL
BREKEND
EDIT: braddie heeft een ban zie ik, daarom verhuizen we het weblogje naar woensdagavond
Blijkbaar wel. Braddie doet zich niet beter voor dan hij is, dat kan niet iedere vlogger zeggen denk ikquote:Op zondag 21 augustus 2016 14:13 schreef IDkaart het volgende:
"Ik ga mijn omgeving echt niet schoonmaken [...]"
Gadverdamme, viespeuk. Je gaat toch niet met je varkensstal openbaar op het internet staan.
Je kan toch wel even je troep onder bed schuiven of zo?quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:38 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Blijkbaar wel. Braddie doet zich niet beter voor dan hij is, dat kan niet iedere vlogger zeggen denk ik
Misschien ligt daar al heel veel troep? Zou mij niets verbazen in ieder geval. Je kan moeilijk verwachten dat Braddie zijn studio helemaal spik en span is. Je vergeet bijna hoe vaak deze man van huis is met road trips, sollicitaties, blokjes om, oefeningen met de band, vlogjes...waar zou hij de tijd vandaan moeten halen om schoon te maken??quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:39 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Je kan toch wel even je troep onder bed schuiven of zo?Mensen kijken nu naar die vlogs en denken "Biggetje biggetje knor in een zwijnenstal"
Hij woont bij zijn moeder...quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:42 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Misschien ligt daar al heel veel troep? Zou mij niets verbazen in ieder geval. Je kan moeilijk verwachten dat Braddie zijn studio helemaal spik en span is. Je vergeet bijna hoe vaak deze man van huis is met road trips, sollicitaties, blokjes om, oefeningen met de band, vlogjes...waar zou hij de tijd vandaan moeten halen om schoon te maken??
Die schuur is eigendom van zijn moeder. Dat zij nou die hele schuur laat verslonsen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:44 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Ja, wat wil je daarmee zeggen? Is dit shots fired naar Braddie zijn moeder?
Oei, shots fired naar zijn moeder dus. Ik ben benieuwd hoe BradgeTV hier op gaat reagerenquote:Op zondag 21 augustus 2016 14:44 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Die schuur is eigendom van zijn moeder. Dat zij nou die hele schuur laat verslonsen.
Er is de afgelopen drie dagen elke dag een video geupload over haatcomments, dus die zal er vast vandaag ook wel komen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:46 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Oei, shots fired naar zijn moeder dus. Ik ben benieuwd hoe BradgeTV hier op gaat reageren
Wat heeft ie voor smerig geval op zijn bovenlip eigenlijk?quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:13 schreef IDkaart het volgende:
"Ik ga mijn omgeving echt niet schoonmaken [...]"
Gadverdamme, viespeuk. Je gaat toch niet met je varkensstal openbaar op het internet staan.
Zoals in mijn analyse vermeld, maakt hij zijn hoofd niet vlogready. In zijn laatste vlog geeft hij aan dat er aan zijn hoofd niks vlogready te maken valt.quote:Op zondag 21 augustus 2016 14:51 schreef luckass het volgende:
[..]
Wat heeft ie voor smerig geval op zijn bovenlip eigenlijk?
Moet hij doen, kan hij weer laten zien dat hij totaal niet professioneel is.quote:Op zondag 21 augustus 2016 15:11 schreef DerRabbit het volgende:
Het zit mapima toch wel behoorlijk diep, dus braddie pak je kans en geef haar diep!
KLB baby in de maakquote:Op zondag 21 augustus 2016 15:27 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Moet hij doen, kan hij weer laten zien dat hij totaal niet professioneel is.
Misschien vergaat de wereld wel binnen nu en 30 minuten, dat is minstens net zo waarschijnlijk als dat jij een pil/spiraaltje zou gebruiken wanneer Braddie nuts deep gaat.quote:Op zondag 21 augustus 2016 15:38 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Misschien heb ik wel een spiraaltje of gebruik ik de prikpil LOL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |