Dit is voor MTB-begrippen zeker een snel parcours jaquote:Op zondag 21 augustus 2016 17:45 schreef aswesleep het volgende:
Een rondje aan bijna 23 per uur. Is dat snel voor MTB?
Geen zijspiegelsquote:
Denk niet dat hij het anders wel had gered, maar is wel echt zonde voor hem.quote:
Hier zal het aan liggen.twitter:Vaughters twitterde op zondag 21-08-2016 om 17:45:26Oh man, Sagan. This is just awesome. reageer retweet
Wat doet Cavandish daar?quote:
Moeilijk om terug te komen in de MTB ten opzichte van veldrijden of gewone koersquote:Op zondag 21 augustus 2016 17:47 schreef Joezi het volgende:
[..]
Duurt nog een uur hans, iedereen rijdt een keer lek dat hoort erbij
Geeft die Rus niet gewoon aan dat hij naar rechts gaat?quote:
Was echt op een slecht moment hoor.quote:Op zondag 21 augustus 2016 17:47 schreef Joezi het volgende:
[..]
Duurt nog een uur hans, iedereen rijdt een keer lek dat hoort erbij
Ook net achter het wisselpunt gebeurd.quote:
achterop... dan zit je zelf altijd foutquote:Op zondag 21 augustus 2016 17:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Geeft die Rus niet gewoon aan dat hij naar rechts gaat?
Dat ze niet sneller lek gaan met dit...quote:
Heet een Lefty (meestal alleen een linkerkant), is wat lichter, maar meeste rijden met een gewone vorkquote:
Gelachen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |