SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gedetailleerde tijdschema is hier te zien, reken er vijf uur bij voor de Nederlandse tijd:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waar?
Joćo Havelange Olympic Stadium, genoemd naar de man die Sepp Blatter zijn trucjes geleerd heeft. Ook wel het Engenhćo genoemd als topclub Botafogo er haar voetbalwedstrijden speelt.
Nederland
De ogen zullen wat Nederlandse medailles betreft toch vooral op twee dames gericht zijn: Dafne Schippers en Sifan Hassan. Op de 100 en 200 meter moet Schippers Nederland historische medailles gaan bezorgen, Hassan is een van de kanshebsters op eremetaal op de 1500 meter. Natuurlijk is ook Churandy Martina weer van de partij, de man die samen met Usain Bolt de enige atleet is die in 2008 en 2012 in de olympische finale van de 100 en 200 meter stond en daar blij om was ook![]()
Moet ie nog wel verder gooien, want 7de gaat denk ik niet genoeg zijn met nog 1 groep te gaan.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 15:21 schreef Columbiafan het volgende:
Fajdek mazzelt wel met dit lage niveau.
Daar reken ik wel op ja.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 15:24 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Moet ie nog wel verder gooien, want 7de gaat denk ik niet genoeg zijn met nog 1 groep te gaan.
De mummie kan nu wel definitief stoppen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |