Zonder fiets de berg op.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Wat was er precies met Froome?
Kenny geen DQ dan de Duitser ook niet. Maar Kenny had gewoon gediskwalificeerd moeten worden. Dan was er sowieso een andere race geweest waarbij iedereen voorzichtiger was zoals in de derde poging.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:14 schreef Monopoly_Man het volgende:
[..]
Dus als Kenny niet in de tweede start zat dan had die Duitser dat niet gedaan?
Dag Markquote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:16 schreef Aguero het volgende:
[..]
I could sue you for that, do you know that?
Voor in de OP.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ afbeelding ]
Opdat wij niet vergeten.
Wat?quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:14 schreef Monopoly_Man het volgende:
[..]
Dus als Kenny niet in de tweede start zat dan had die Duitser dat niet gedaan?
Monopoly_Man is alle schaamte voorbij.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:18 schreef Zorro het volgende:
[..]
Wat?
Als de eerste geen reden is voor DSQ dan is de tweede dat ook niet. Zo moeilijk niet.
Ik vond Teun Mulder trouwens best primaquote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:13 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Leontien, wie nodigt haar steeds uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en Rik De Saedeleerquote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:15 schreef Aguero het volgende:
Iemand die op de Belg gekeken heeft? Ben wel benieuwd wat Renaat er van vond.
twitter:marcodej twitterde op woensdag 17-08-2016 om 00:18:15@BritishCycling @JasonKenny107 He should have been disqualified. It is a disgrace. reageer retweet
Hij kan beter de juryleden in elkaar meppen.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:19 schreef OmniRocket het volgende:
Buchli zou de medal ceremony moeten skippen als protest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |