quote:Patricia Paay: ‘Ik weet dingen over Robert Jensen’
Patricia Paay weet veel dingen over Robert Jensen die voor het grote publiek geheim zijn. Dat vertelt de televisiediva uit Lijnden in weekblad Party. Jensen is een groot mysterie. Na jarenlang talkshows op tv te hebben gemaakt, is hij volledig uit de schijnwerpers gestapt om een naar verluidt zeer eenzaam bestaan te leiden, omringd door luxe, zoals een auto van 77.000 euro. Paay weet van de hoed en de rand. “Hij heeft me in vertrouwen ook dingen verteld over zijn seksleven waar ik mijn mond over hou.“
Paay zou een einde kunnen maken aan de geruchten over Jensens vermeende homoseksualiteit, maar daar is de tv-diva naar eigen zeggen veel te chic voor. “Die discretie heb ik.”
In het verleden waren Paay en Jensen goed bevriend, maar de twee hebben ruzie met elkaar gekregen.
Weekblad Party weet eveneens niet veel over Jensen. “Jensen is een echte einzelgänger, zo klinkt het uit monden van mensen die hem goed kennen.“
al die tv-shows heeft hij in eigen productie gemaakt dus dat zal wel veel geld hebben opgeleverd.quote:Op zondag 14 augustus 2016 12:21 schreef Geralt het volgende:
Heeft die knaker genoeg verdient om nooit meer te hoeven werken?
Dacht dat ze geld genoeg had, ze had een villa met binnenzwembad gekocht, ze rijdt in een dure Mercedes-cabrio rond en had haar vriendje ook een Mercedes gegeven.quote:Op zondag 14 augustus 2016 13:55 schreef Haaibaaike het volgende:
Dat denk ik ook dat ze geld nodig heeft. Maar dit is niet chic van haar om over Robert te roddelen. Ik vond Robert wel leuk.
quote:Op zondag 14 augustus 2016 14:34 schreef Cynix ® het volgende:
Paay en chic in één zin!? Tamelijk kansloos.
Frank Danequote:Op zondag 14 augustus 2016 17:11 schreef hierissieweer het volgende:
Owja, Jensen, toch wel benieuwd hoe het daar mee zou zijn. Is hij niet de broer van een of andere dj?
Paay wil gewoon aandachtquote:
Absoluut! Te veel eer voor die dwerg.quote:Op zondag 14 augustus 2016 21:08 schreef Cynix ® het volgende:
B-ster? Paay? Is dat niet wat teveel eer?
quote:Op zondag 14 augustus 2016 21:35 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Absoluut! Te veel eer voor die dwerg.
Ze kon nog scoren met haar plastisch verval, maar nu is het klaar met Paay en gaat ze woest om zich heen slaan als ze niemand meer heeft om voor haar karretje te kunnen spannen.. zoals het een echte narcist betaamt..
'Patricia blijft steeds maar de ballen in de lucht houden'.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 15:34 schreef Kim-Holland het volgende:
![]()
http://www.telegraaf.nl/t(...)nieuwe_toyboy__.html
'Maurice staat nu aan een ander oud wrak te sleutelen'quote:Op woensdag 17 augustus 2016 15:44 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
'Patricia blijft steeds maar de ballen in de lucht houden'.Niet hoog genoeg
Ja, van die lekkere sneertjesquote:Op woensdag 17 augustus 2016 16:17 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
'Maurice staat nu aan een ander oud wrak te sleutelen'![]()
Die Uriot is goud waard.
Nounou, een auto van ¤77.000 wat een weelde.quote:omringd door luxe, zoals een auto van 77.000 euro
Ik vind het iemand dwingen tot een coming-out sowieso heel bedenkelijk.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:37 schreef Zaebos het volgende:
Als Robert heteroseksueel is, zou ze er niet eens over beginnen. Dus of ze heeft het al verklapt en is dus allerminst chic of ze haalt dit verhaal erbij terwijl ze van toeten noch blazen weet.
Uriot beweert dat hij Patricia graag mag...quote:Op woensdag 17 augustus 2016 16:17 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
'Maurice staat nu aan een ander oud wrak te sleutelen'![]()
Die Uriot is goud waard.
fixed en zo wou ze ook beweren dat [hetero] Adam op shemales zou vallen.Bij Jenssen notabene..quote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:37 schreef Zaebos het volgende:
Als Robert heteroseksueel is, zou ze er niet eens over beginnen. Dus of ze heeft het al verklapt en is dus allerminst chic of EN ze haalt dit verhaal erbij terwijl ze van toeten noch blazen weet.
Och, Jan is van hetzelfde 'niveau' als degene waarmee hij zijn items vult..quote:Op woensdag 17 augustus 2016 22:10 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Uriot beweert dat hij Patricia graag mag...
OMG, stel dat hij iemand haat![]()
![]()
![]()
Kan me niet voorstellen met de nogal denigrerende/spottende uitspraken die hij doet dat Patricia en hij goede vriendjes zijn.
Ik niet, ik vind hem eng.quote:Op woensdag 17 augustus 2016 23:12 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Och, Jan is van hetzelfde 'niveau' als degene waarmee hij zijn items vult..
Ik denk dat ze hem graag 'te vriend' willen houden. Zou ik ook willen als ik BN'r was.
SHO / Jan Uriot vindt Cornald Maas ‘héél naar’quote:Op woensdag 17 augustus 2016 22:10 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Uriot beweert dat hij Patricia graag mag...
OMG, stel dat hij iemand haat![]()
![]()
![]()
En ik Jan Uriot nare vent😠quote:Op donderdag 18 augustus 2016 17:33 schreef Jordy-B het volgende:
SHO / Jan Uriot vindt Cornald Maas ‘héél naar’
maar wel hilarisch. Niet te serieus nemen höorquote:
Helemaal gelijk in!quote:Op zondag 14 augustus 2016 13:01 schreef Jordy-B het volgende:
Ik weet dingen over Patricia Paay...
Ze is passé
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |