Luie zondagboks! Saar sliep tot tegen 9 uur, en nu liggen we lui op de bank zandkasteel te kijken. Zulke dagen zijn genieten.quote:Op zondag 14 augustus 2016 10:32 schreef exode het volgende:
Maisdoolhof genoteerd, thx voor de tip Nikki!
Omen, leuke foto's, welkom thuis.
Aaaaah wat lief Burdie!!
Klinkt goed Dot, fijn dat de eerste dag zo goed ging.
Wij hebben een easy going zondag, lang in pj's, overal duplo en lekker rommelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ze wil de hele dag spelen in de gezamenlijke binnentuin bij ons achter, met de buurmeisjes.. Zo gezellig en leuk om te zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
quote:Op zondag 14 augustus 2016 20:00 schreef Franny_G het volgende:
GM, mag jij ook steeds de zieke zijn? Ik heb al de meest bizarre medicijnen gekregen..
Rijst, herkenbaar. I's favoriete reactie als ze iets van ons moet (naar bed, handen wassen, etc) is tegenwoordig "Toch niet, mama papa". Top van je vrijwilligerswerk? Wat doe je precies?
We waren in de Ikea vandaag en I vond alle kinderbedden geweldig..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ze wil de hele dag spelen in de gezamenlijke binnentuin bij ons achter, met de buurmeisjes.. Zo gezellig en leuk om te zien.
Ik krijg regelmatig een "pjik he mama" maar de boemboem doet ze bij mij alleen op mn buik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(we luisteren nog wel eens samen naar de baby met de angelsound)
Wat een prachtige meid is I toch! En zo groot ook al.S. 2014
J. 2016
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |