Preciesss. Eventueel een leuk telefoonhoudertje kopen op ebay voor 3 euro, en endomundo op je telefoon zetten, dan kan je zelfs achteraf helemaal mooi zien hoe hard je hebt gefietst, waar precies op de kaart, hoeveel je hebt verbrand, en nog veel meer. Aanrader.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:09 schreef DeBaba het volgende:
Gewoon lekker buiten op een gewone fiets. Monteer je je cam erop, vloggen terwijl de kilos eraf vliegen.
Met je neus in de wind, beetje mooie vrouwen spotten en de toerist uithangen
Dan koop je een fiets, als je iedere dag keyboards kan kopen dan kan je ook een fiets kopen. Ik kan je nu al vertellen dat je het fietsen op een hometrainer niet gaat volhouden.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:12 schreef Mister-Bradge het volgende:
Heb geen normale fiets, en aangezien ik ook best wel series/films kijken en de laatste tijd veel naar Casey Neistat vlogs kijk dacht ik, waarom ga ik dit niet combineren?
Dus een hometrainer kopen/krijgen (Mensen geven ze zat weg) Daar ff een poos op fietsen, beetje basis conditie kweken, en dan een normale fiets kopen en lekker recreatief gaan fietsen
Hometrainer ga je veel minder mee afvallen dan een echte fiets, omdat je heel snel lui kan worden en dan stopt. En beter nu een normale fiets nou het nog fatsoenlijk weer is.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:12 schreef Mister-Bradge het volgende:
Heb geen normale fiets, en aangezien ik ook best wel series/films kijken en de laatste tijd veel naar Casey Neistat vlogs kijk dacht ik, waarom ga ik dit niet combineren?
Dus een hometrainer kopen/krijgen (Mensen geven ze zat weg) Daar ff een poos op fietsen, beetje basis conditie kweken, en dan een normale fiets kopen en lekker recreatief gaan fietsen
Precies. Eerst een normale fiets, en eventueel later een hometrainer is een 10x verstandigere volgorde dan andersom. Nou Braddie, pak ons advies, en doe er wat mee als je wilt afvallen. Want, niet lullig bedoeld, maar je eigen ideen waren tot nu toe niet echt succesvol volgens mij.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:16 schreef DeBaba het volgende:
Plus de nederlandse weerelementen maken het ook afwisselend en zwaar soms. Met een hometrainer in je schuurtje kom je er echt niet.
Is nog paar maanden goed fietsweer.
In de winter kan je altijd nog een hometrainer scoren
Ja dat kan ook nog, als je dat telefoonhoudertje koopt die ik hierboven linkte, kan je die ook prima gebruiken icm de selfie cam om te vloggen. 3 vliegen in 1 klap. Ik zou het weten.quote:
Op marktplaats nog een stuk lager. Bij een fietsenmaker idd 100-150 voor een fatsoenlijke 2ehandse. Maar als je dan een beetje vriendelijke fietsenmaker hebt heb je ook een paar maanden garantie (gratis onderhoud) er bij.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:20 schreef DeBaba het volgende:
Beetje leuke fiets om te beginnen vind je al rond de 100.
Je hoeft niet een eens een racefiets of mtb te nemen, gewoon stevige herenfiets en knallen
Ik vind dat je dat rennen standaard in je vlogs op moet gaan nemen, veel leuker om te zien dan dat eeuwige gewaggel en ook nog eens veel gezonder.quote:
Gewoon een keer een fiets kopen i.p.v. een keyboardquote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:12 schreef Mister-Bradge het volgende:
Heb geen normale fiets, en aangezien ik ook best wel series/films kijken en de laatste tijd veel naar Casey Neistat vlogs kijk dacht ik, waarom ga ik dit niet combineren?
Dus een hometrainer kopen/krijgen (Mensen geven ze zat weg) Daar ff een poos op fietsen, beetje basis conditie kweken, en dan een normale fiets kopen en lekker recreatief gaan fietsen
Heb je zeker gelijk in, mijn eigen ideeen waren zeker niet succesvol.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:17 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Precies. Eerst een normale fiets, en eventueel later een hometrainer is een 10x verstandigere volgorde dan andersom. Nou Braddie, pak ons advies, en doe er wat mee als je wilt afvallen. Want, niet lullig bedoeld, maar je eigen ideen waren tot nu toe niet echt succesvol volgens mij.
Ja is echt zo, dat is net als thuis trainen. Wat je dan gaat doen is hard trainen (of fietsen thuis), helemaal moe zijn, en met een hamburger op de bank ploffen. NEE dat werkt dus niet.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:26 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Heb je zeker gelijk in, mijn eigen ideeen waren zeker niet succesvol.
Eerst een normale fiets dus? Zal eens een beetje gaan rondneuzen.
Is op zich ook wel logisch wat je zegt m.b.t lui worden en er mee stoppen.
Ja ze werken wel, maar het is echt kut om te horen.. logischerwijs, en na de zoveelste opmerking heb ik zoiets van, ik laat wel zien wat ik kanquote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:29 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Zulke opmerkingen werken dus wel?
Mooi, mooi. Dan gaan we nog ff doorquote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:30 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Ja ze werken wel, maar het is echt kut om te horen.. logischerwijs, en na de zoveelste opmerking heb ik zoiets van, ik laat wel zien wat ik kan
Hoeft niet eens, dit is veel leuker:quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:29 schreef DeBaba het volgende:
Koop een km tellertje, kost ook geen drol, dan zie je wat je doe.
Want dan kan je thuis alles nog eens nakijken, er extra trots op zijn, er eventueel over vloggen, enz enz, ideaal voor Braddie.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:12 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Preciesss. Eventueel een leuk telefoonhoudertje kopen op ebay voor 3 euro, en endomundo op je telefoon zetten, dan kan je zelfs achteraf helemaal mooi zien hoe hard je hebt gefietst, waar precies op de kaart, hoeveel je hebt verbrand, en nog veel meer. Aanrader.
Laatste keer dat ik serieus fietste was in September van 2014, had toen wat dates gehad met een meid, die ging op vakantie, en ik had zoiets van, ik ga haar verassen door in de 3 weken dat we elkaar niet zien even 5-6 kilo kwijt te raken.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:29 schreef DeBaba het volgende:
Fiets al jaren weer, zowel noodzakelijk m als voor de fun. Eerste weken zal het moeizaam gaan maar je zal zijn dat steeds beter gaat en je steeds meer km aan kan. Koop een km tellertje, kost ook geen drol, dan zie je wat je doe.
Wanneer heb je voor het laatst gefiets ?
hehehehquote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:31 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Mooi, mooi. Dan gaan we nog ff door
Wat ook helpt, althans bij mij. Is echt goed naar jezelf kijken. Ik was ook best dik. En als ik dan in de spiegel keek, en mijn buik niet in hield, dacht ik echt, gadver, hoe heb ik het zo ver laten komen, ik ben echt een vieze vetzak. Zeg dat maar eens 3x tegen jezelf, geloof me, dan wil je echt wel er iets aan doen.quote:
En je kan gewoon tv kijken terwijl je dat doetquote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:47 schreef IDkaart het volgende:
Hoelahoepen 600kcal per uur en vloggers vinden dat leuk.
Bedankt he, zie opeens BradgeTV met een hoelahoepquote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:47 schreef IDkaart het volgende:
Hoelahoepen 600kcal per uur en vloggers vinden dat leuk.
Als dit uitkomt dan zal ik mij weer wederom subscriben ook al had ik mij zelf plechtig beloofd dat niet te doen nadat je je kanaal voor de 36e keer had verwijderd.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:47 schreef IDkaart het volgende:
Hoelahoepen 600kcal per uur en vloggers vinden dat leuk.
Klopt, doe ik ook altijd.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:49 schreef hugecooll het volgende:
[..]
En je kan gewoon tv kijken terwijl je dat doet
Win-win
Fattiequote:Op woensdag 10 augustus 2016 15:25 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Klopt, doe ik ook altijd.Toen ik nog intensief hoepelde woog ik 10-15kg minder dan nu.
quote:Op woensdag 10 augustus 2016 15:33 schreef IDkaart het volgende:
Deze mevrouw is veel knapper dan die vrouwen in Holland.Maar haar vlog AAAAHHH
scheveningenquote:Op woensdag 10 augustus 2016 16:15 schreef delano.888 het volgende:
Mag je hier eigenlijk ook in tekst vloggen? (bloggen)?
Wie kan raden waar ik ben op dit moment krijgt een koekje.
[ afbeelding ]
Lol dit is een KLAAGtopic maar ik doe voor jou een poging: Meijendel in Wassenaar.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 16:15 schreef delano.888 het volgende:
Mag je hier eigenlijk ook in tekst vloggen? (bloggen)?
Wie kan raden waar ik ben op dit moment krijgt een koekje.
[ afbeelding ]
Wat misschien ook leuk is voor de beginnende vloggers, laat eens zien hoe jij de boel edit.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 16:13 schreef Mister-Bradge het volgende:
Er komt morgen een rijlesavonturen vlog onlineBen hem nu editen, probeer hem zo kort mogelijk te houden
Hilversumse heiquote:Op woensdag 10 augustus 2016 16:15 schreef delano.888 het volgende:
Mag je hier eigenlijk ook in tekst vloggen? (bloggen)?
Wie kan raden waar ik ben op dit moment krijgt een koekje.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |