En dan moet je in eenzelfde zwembad zwemmen als zo'n figuur.quote:Op maandag 24 juli 2017 00:36 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Ik was er vandaag weer. Toen ik bij de kluisjes stond kwam er een kerel naast me staan die heel erg stonk. Een dikke gozer die echt stonk zoals zo'n Franse stinkbrie kan meuren. Ik ging bijna over mijn nek toen ik dacht aan de spermaresten, oud zweet en de fermenterende huidschilfers tussen zijn vetrollen die deze geur veroorzaken.
Die afbeeldingen van Google zijn vrij apart ja.quote:
Ik heb me gerust gesteld met het idee dat er veel chloor in het water zit.quote:Op maandag 24 juli 2017 01:30 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
En dan moet je in eenzelfde zwembad zwemmen als zo'n figuur.
Gisteren nog.quote:
Zwemmen met mijn kind.quote:
Ja, anders kan ik er niet zwemmen he?quote:Op maandag 24 juli 2017 09:07 schreef 8777 het volgende:
[..]
Durf je die daar wel mee naartoe te nemen?
Vooral die laatste.quote:Op maandag 24 juli 2017 09:10 schreef vincenzo78 het volgende:
TS is een masochist?
Btw als je toch blijft gaan graag wat footage van de tokkies, platte achterhoofden Turkies en de schreeuwende Antilliaanse wijven.
Aan die foto's te zien maakt een vrouw die opmerking?quote:Op maandag 24 juli 2017 09:17 schreef Rocco.Caine het volgende:
"Goed idee, dan smoken we eerst nog een fakkel"
Ik zou zeggen kom ook eens langs.quote:Op maandag 24 juli 2017 09:10 schreef vincenzo78 het volgende:
TS is een masochist?
Btw als je toch blijft gaan graag wat footage van de tokkies, platte achterhoofden Turkies en de schreeuwende Antilliaanse wijven.
Wij gaan alleen naar zwembaden waar er nog een propere ballotage is.quote:Op maandag 24 juli 2017 09:54 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik zou zeggen kom ook eens langs.
Klopt, maar ik ben te vinden in vrijwel ieder zwembad in de regio. Het vaakst in de Wilgenring maar die heeft van die rare openingstijden.quote:Op maandag 24 juli 2017 09:25 schreef vincenzo78 het volgende:
Volgens mij in de buurt van IKEA Barendrecht heb je het Inge de Bruin zwembad of zoiets.
Niet zover bij jou vandaan.
Aan alle goede dingen komt een eind.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |