Nou ja, NOS heeft nu eigenlijk ook wel twee kanalen met NPO Sport erbij, maar dat voegt momenteel ook niet echt iets toequote:Op zondag 7 augustus 2016 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
BBC 1 kan er ook wat van. Al heeft de beeb natuurlijk 2 kanalen (helaas heeft KPN geen BBC 4 meer)
Jammer dat je dit aangepast hebt, ik vond het juist erg handigquote:Op zondag 7 augustus 2016 06:22 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Gefikst. Je had beter even een berichtje kunnen sturen, kom je bericht per toeval tegen.
Dat is doorgaans voor de meeste uitzenders heel moeilijk ja. Vreemd genoeg focust men zich in bijna elk land vooral op de sporters uit hun eigen land.quote:Op zondag 7 augustus 2016 12:09 schreef Acheronacis het volgende:
Gewoon objectieve sport uitzenden blijkt heel moeilijk te zijn voor de nos.
Eigenlijk zou er een soort centrale organisatie moeten zijn die aan elk land įlle streams beschikbaar stelt. Probleem opgelost.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat is doorgaans voor de meeste uitzenders heel moeilijk ja. Vreemd genoeg focust men zich in bijna elk land vooral op de sporters uit hun eigen land.
Alle mogelijke streams op www.olympicstreams.com ofzo ja met een dijk van een systeem erachter om te zorgen dat het al het verkeer aan kanquote:Op zondag 7 augustus 2016 13:06 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Eigenlijk zou er een soort centrale organisatie moeten zijn die aan elk land įlle streams beschikbaar stelt. Probleem opgelost.
Iddquote:Op zondag 7 augustus 2016 13:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Alle mogelijke streams op www.olympicstreams.com ofzo ja met een dijk van een systeem erachter om te zorgen dat het al het verkeer aan kan![]()
Gouden idee.
Oke ja, dat kanaal zouden ze zoveel beter kunnen benuttenquote:Op zondag 7 augustus 2016 12:19 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Nou ja, NOS heeft nu eigenlijk ook wel twee kanalen met NPO Sport erbij, maar dat voegt momenteel ook niet echt iets toe.
Volledig logisch, sommige klachten hier zijn ook volledig onterecht. Mijn grootste problemen:quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat is doorgaans voor de meeste uitzenders heel moeilijk ja. Vreemd genoeg focust men zich in bijna elk land vooral op de sporters uit hun eigen land.
Om 16:00 moet Nederlander boksen. Waarom dat niet live uitzenden op NPO Sport?quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oke ja, dat kanaal zouden ze zoveel beter kunnen benuttenZend desnoods wat uit van een willekeurige stream zonder commentaar als je het op zwart gooit.
+ Streams zonder commentaar. Bij sommige sporten is dat niet zo erg, maar bij de wat onbekendere sporten mis ik dat toch wel.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Volledig logisch, sommige klachten hier zijn ook volledig onterecht. Mijn grootste problemen:
- Het niet durven uitzenden van een sport waar GEEN Nederlander aan meedoet. Nog geen minuut sport gezien op de NOS waar geen Nederlander aan meedoet, op de zwemfinales na. Je had best even wat turnen uit de derde subdivisie kunnen tonen (tweede lag wat moeilijker omdat er veel gemist was)
- Het matige benutten van NPO Sport.
- Het studiogelul ipv live sport uitzenden. Daar ging het vannacht ook mis: Hans van Zetten ging vertellen hoe het turnen was afgelopen ipv dat we een paar beelden kregen.
Vind ik niet erg, want boksenquote:Op zondag 7 augustus 2016 13:20 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Om 16:00 moet Nederlander boksen. Waarom dat niet live uitzenden op NPO Sport?
Ik weet niet of ze het kunnen/mogen aanleveren met commentaar.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:22 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
+ Streams zonder commentaar. Bij sommige sporten is dat niet zo erg, maar bij de wat onbekendere sporten mis ik dat toch wel.
Waarom zou dat niet mogen?quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze het kunnen/mogen aanleveren met commentaar.
Idd. Vragen hierover worden trouwens genegeerd door de NOS.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:24 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Waarom zou dat niet mogen?
Beetje raar om wel de streaming rechten te hebben maar dan vervolgens geen commentaar bij te mogen doen.
Dat was voor Sporza geen probleem.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat is doorgaans voor de meeste uitzenders heel moeilijk ja. Vreemd genoeg focust men zich in bijna elk land vooral op de sporters uit hun eigen land.
Lijkt me gewoon een financiėle reden te hebben. Commentatoren voor zo'n stream doen dat natuurlijk niet gratis.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:26 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Idd. Vragen hierover worden trouwens genegeerd door de NOS.
Dan moet je wel commentatoren hebben die er verstand van hebben.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:28 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Lijkt me gewoon een financiėle reden te hebben. Commentatoren voor zo'n stream doen dat natuurlijk niet gratis.
EDIT: Je zou als NOS natuurlijk ook minder kunnen switchen naar de studio en dat geld besteden aan commentatoren. Gewoon switchen van sport naar sport en laat de commentator een introductie doen.
Maar noem een Ducrot en Dijkstra. Zij zijn bij die koers aanwezig en als het op NPO 1 is hoor je ze gewoon. Maar de tijd dat er geen wielrennen op 1 is, kunnen ze toch best het audiosignaal over de stream gooien?quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:28 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Lijkt me gewoon een financiėle reden te hebben. Commentatoren voor zo'n stream doen dat natuurlijk niet gratis.
Voor mij zijn dat altijd zap momenten, maar voor de gemiddelde kijker maakt het waarschijnlijk niet uit of ze nou sport of dit soort gesprekken uitzenden.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:29 schreef franklop het volgende:
Ik ben echt benieuwd hoeveel mensen die studiogesprekken en herhalingen willen zien. Je zou denken dat ze daar wel iets onderzocht hebben..
Dat snapte ik gisteren ook niet, zij waren notabene gewoon ter plekke.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:30 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Maar noem een Ducrot en Dijkstra. Zij zijn bij die koers aanwezig en als het op NPO 1 is hoor je ze gewoon. Maar de tijd dat er geen wielrennen op 1 is, kunnen ze toch best het audiosignaal over de stream gooien?
Hans van Zetten was ook constant bij het turnen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:32 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dat snapte ik gisteren ook niet, zij waren notabene gewoon ter plekke.
Bij andere sporten ligt dat natuurlijk anders omdat daar geen commentatoren zijn.
Volgens het schema wat ze gisteren lieten zien gaan ze boksen wel live uitzenden.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:20 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Om 16:00 moet Nederlander boksen. Waarom dat niet live uitzenden op NPO Sport?
Die Belgen hebben het wel gemakkelijker. Zij behoren in maar heel weinig sporten tot de kanshebbers, dus dan ga je automatisch eerder naar andere sporten kijken. Greg van Avermaet was bijvoorbeeld pas de tweede Belg die na 2004 een gouden medaille won.quote:Op zondag 7 augustus 2016 13:27 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat was voor Sporza geen probleem.
Iets na middernacht startte hun programma, na een korte introductie ZONDER studiogesprekjes schakelde men live over naar tennis(met een begische). Toen dat afgelopen was basketball VS-China en daarna de zwemfinales.
Dan heb je alles wat voor de Belgische kijker interessant is + de internationaal wat hoger aangeschreven sporten(basketball met VS en zwemmen).
Gewoon keuzes maken en dan 3 interessante evenementen uitzenden zonder studiogesprekjes, het kan dus gewoon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |