Even gegoogled en er zijn wel een hoop dingen die me bekend voorkomen inderdaad!quote:Op woensdag 10 augustus 2016 09:52 schreef Phaidra het volgende:
Twist, heb je ook al eens gedacht aan nachtangst? Als kinderen daar last van hebben is het ook vaak in de late avond. Bij de oudste hebben we zo'n periode gehad, echt heel sneu om te zien. Je kan er ook niks mee. Dreumes is ook vaak nog even wakker rond 22 uur. Maar die is niet overstuur. Ik voed hem, of vriend geeft een klein flesje en dan gaat hij weer slapen zonder problemen over het algemeen.
Deze +100!quote:Op woensdag 10 augustus 2016 11:18 schreef Stormqueen het volgende:
ik wilde vanmorgen even kies checken omdat ze de hele tijd met haar vinger in haar mond liep te kwijlen.
Met mijn vinger.
Doe het niet.
ik ook wel hoor. Ik kan om bijna alles wel lachen. Zelfs om de poepsoepquote:Op woensdag 10 augustus 2016 11:41 schreef snoenk het volgende:
Sorry sq ik moest toch even lachen.![]()
Twist ik hoop dat wat het ook is het snel over is iig. Hier is snachts wakker ook meestal tanden/kiezenleed. Pcm doet wonderen
Even ontlurkenquote:Op woensdag 10 augustus 2016 11:15 schreef twist02 het volgende:
[..]
Even gegoogled en er zijn wel een hoop dingen die me bekend voorkomen inderdaad!Vooral dat het dus vaak optreed 1-3 uur na het naar bed gaan (bron).
Maar daar lijkt ze me nog wel wat jong voor (15mnd; terwijl het meestal voorkomt tussen 1,5 en 6 jaar). En blijkbaar zijn kinderen tijdens nachtangsten niet echt wakker, maar lijkt dat alleen zo. Maar we hebben een camera babyfoon waarop ik zie dat ze gewoon echt rechtop in bed staat te roepen...dus ergens lijkt het me dan stug dat ze niet echt wakker is.
Maar bovenstaande link geeft ook aan dat troosten bij nachtangsten vaak niet werkt en de boel alleen maar erger maakt en dat herken ik dus wel...maar hoe kun je dan niks doen als je je kind keihard om je hoort roepen?
![]()
Bedankt voor je reactie!quote:Op woensdag 10 augustus 2016 11:53 schreef Sjattepoemel het volgende:
[..]
Even ontlurken
Hier begon het ook rond 15 maanden en staan en zelfs lopen kunnen helaas prima als je niet 100% wakker bent, blijkt hier.
Aanraken maakt het meestal erger, we gaan dus naast zijn bed zitten en zeggen rustig dat het niet erg is, dat mama en papa er zijn en dat hij verder mag slapen. Ineens is het dan weer over.
Inderdaad vreselijk dat je niet kan troosten. Hier lijkt het vooral voor te komen bij koorts en oververmoeidheid.
Goede tip, die gaan we vanavond proberen! Vinger-in-mond-steektest doe ik ook niet meer neequote:Op woensdag 10 augustus 2016 07:33 schreef JufMariska het volgende:
Tandjes checken doen we hier door 'm op te tillen, met veel gegiebel op z'n kop te houden en evt nog een beetje te kietelen zodat hij moet lachen![]()
En de 23-u-grens is hier ook van toepassing ja, maar vannacht...
kan alsnog tongbijten zijn - in je mond kleurt een "korstje" wit op. Zijn het echt tandafdrukjes?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:10 schreef snoenk het volgende:
Over tanden en in mond kijken... Ik zie net een soort witte blaren op O. Haar tong. Had het vanochtend ook al gezien maar toen was het nog een beetje rood alsof ze op haar tong gebeten had. Herkend iemand dit?
Dan kan het ook nog HVM of waterpokken zijn. Zou even in de gaten houden of je ergens anders nog plekjes ziet!quote:Op woensdag 10 augustus 2016 14:18 schreef snoenk het volgende:
Nee, zover ik zie niet en het zit aan 2 kanten, dus tongbijten lijkt me toch sterk. Temperatuur is ook iets hoger en verder is ze zoals altijd gewoon nog vrolijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |