FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Verliefde Nederlander wekenlang op Chinees vliegveld
leolinedancezondag 31 juli 2016 @ 22:46
http://www.telegraaf.nl/b(...)in_ziekenhuis__.html

quote:
CHANGSHA - De hopeloos verliefde Nederlander die op het vliegveld van de Chinese stad Changsha al bijna twee weken op de liefde van zijn leven wacht, is gisteren plotseling met spoed in het ziekenhuis opgenomen.

De 41-jarige man uit Den Helder, die Peter of Pieter zou heten maar volgens Chinese media officieel Alexander Pieter Cirk heet, is diabetespatiënt en heeft zijn gezondheid behoorlijk verwaarloosd de voorbije periode.

De Nederlander was naar Changsha gevlogen, in het zuidoosten van het Aziatische land, om de 26-jarige bloedmooie ‘Alice’ te ontmoeten. Hij kende haar sinds twee maanden via internet. Nadat de Chinese niet kwam opdagen en ook niet bereikbaar was, weigerde hij te vertrekken en verbleef hij non-stop op de luchthaven, waar hij op bankjes sliep en vooral instant-noedelsoep nam.

De man zou eigenlijk morgen terugvliegen, maar dat gaat waarschijnlijk niet gebeuren. Vanwege zijn medische conditie, die ‘kritiek’ is genoemd, lijken artsen in het ziekenhuis dat onverantwoord te vinden.
https://www.powned.tv/art(...)r-belandt-in-chinees

quote:
Een 41-jarige Amsterdammer vertrok twee weken geleden naar China om zijn 26-jarige internetliefde te ontmoeten. Toen zij niet op kwam dagen besloot hij maar op het vliegveld van Changsha te blijven tot Alice, de mogelijk niet-bestaande liefde van zijn leven, wel op kwam dagen.

Dat is om meer dan één reden niet zo'n goed idee. De man, die volgens Chinese media Alexander Pieter Cirk heet, is namelijk diabeticus, en dat combineert niet goed met overleven op instantnoedels. Volgens De Telegraaf is de man gisteren met spoed in het ziekenhuis opgenomen.

De krant van wakker Nederland heeft ontdekt dat de man waarschijnlijk slachtoffer is geworden van oplichting. De foto van 'Alice' komt van een site waarop tal van gephotoshopte en in dezelfde kleding gestoken Chinese schonen op zoek zijn naar westerse mannen. Het profiel, aangemaakt vanuit Hong Kong, is inmiddels verwijderd.

Chinese media zouden Alice al hebben opgespoord. Ze dacht dat de afspraak met Alexander een grap was en is niet van plan alsnog op te komen dagen. "Dat wil ik niet, want ik vind het allemaal tamelijk eng. Bovendien ben ik herstellende van plastische chirurgie aan mijn gezicht."
Hoe naïef kun je zijn, en dan ook nog eens stug blijven zitten op dat vliegveld :')
mailyzondag 31 juli 2016 @ 22:47
Is er echt nog geen topic over gemaakt? :D

OT: hoe triest .....

Als iets te goed lijkt om waar te zijn dan is het dat meestal ook ....

Eenskijkenzondag 31 juli 2016 @ 22:48
:')
#ANONIEMzondag 31 juli 2016 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 22:47 schreef maily het volgende:
Is er echt nog geen topic over gemaakt? :D

O jawel hoor!

NWS / Verliefde vliegveldbewoner belandt in Chinees ziekenhuis.