Deze snap ik niet, "als een man ( maakt niet uit wie ) zijn vader niet haat en vrouw ( ook niet?) en kinderen enz enz ( ook niet? ) en zijn eigen leven ook dan kan hij niet mijn volgeling worden?"quote:Op zondag 31 juli 2016 06:42 schreef RolandArthur het volgende:
If any man come to me, and hate not his father, and mother, and wife, and children, and brethren, and sisters, yea, and his own life also, he cannot be my disciple.¨
Als je die stap niet zet dan haat Jezus/God/De Heilige Geest je en zal je niet toetreden in de Hemel. Zie Matthew 7:13-14:quote:Op zondag 31 juli 2016 06:45 schreef possetje het volgende:
Deze snap ik niet, "als een man ( maakt niet uit wie ) zijn vader niet haat en vrouw ( ook niet?) en kinderen enz enz ( ook niet? ) en zijn eigen leven ook dan kan hij niet mijn volgeling worden?"
Is ook lomp om steeds met kanker te schelden,,,quote:Op zondag 31 juli 2016 07:12 schreef SebbeSwensje het volgende:
Wat is dit voor kankerverhaal kill. Ik ben ver weg van mijn innerlijke beschaving.
Noem het lomp, maar niemand heeft nog een woord bedacht dat die dekking laadt. En kill, jij schreef echt een kankerverhaal.quote:Op zondag 31 juli 2016 07:13 schreef possetje het volgende:
[..]
Is ook lomp om steeds met kanker te schelden,,,
Hoi heb je ook linkje naar een verhaaltje dat jij getyped hebt ? Kijken of jouw verhaaltje leuker is? ik zal dan niet met kanker schelden als ik het slecht vind maar geef ik mijn mening!quote:Op zondag 31 juli 2016 07:16 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Noem het lomp, maar niemand heeft nog een woord bedacht dat die dekking laadt. En kill, jij schreef echt een kankerverhaal.
In mijn cultuur is iemand uitmaken voor rotte vis, of kankervis zo je wilt, heel gebruikelijk en ik zou het dan ook op prijs stellen als je hier een beetje begrip voor kon hebben.quote:Op zondag 31 juli 2016 07:17 schreef possetje het volgende:
[..]
Hoi heb je ook linkje naar een verhaaltje dat jij getyped hebt ? Kijken of jouw verhaaltje leuker is? ik zal dan niet met kanker schelden als ik het slecht vind maar geef ik mijn mening!
had keertje maatje en die zat ook om de twee sec met het woord kanker te schelden, weet verder niet hoe ik zo iets irritants moet omschrijven, pokken irritant dekt de lading niet, nee dan toch meer kankerirritant! Soort gebrek aan gezelligsheids-DNA ofzo hebben dat soort mensen...quote:Op zondag 31 juli 2016 07:23 schreef SebbeSwensje het volgende:
In mijn cultuur is iemand uitmaken voor rotte vis, of kankervis zo je wilt, heel gebruikelijk en ik zou het dan ook op prijs stellen als je hier een beetje begrip voor kon hebben.
Pfff zeker 10 minuten gedaan over dat stukje tekst.
quote:Op zondag 31 juli 2016 04:24 schreef possetje het volgende:
[..]
Ja haha klopt! Maar ik ben alleen maar gefrustreerd dat ik geen meisje heb , als ik gay zou zijn had ik morgen al sex !
Geen id kill kheb daar niet echt verstand van.quote:Op zondag 31 juli 2016 07:27 schreef possetje het volgende:
[..]
had keertje maatje en die zat ook om de twee sec met het woord kanker te schelden, weet verder niet hoe ik zo iets irritants moet omschrijven, pokken irritant dekt de lading niet, nee dan toch meer kankerirritant! Soort gebrek aan gezelligsheids-DNA ofzo hebben dat soort mensen...
quote:Op zondag 31 juli 2016 02:05 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Over uiterlijk kan ik niks zeggen want ik heb je nog nooit gezien. Ik weet alleen dat je compleet koekoek bent in je bovenkamer.
Tong80, Matthias24 en Possetje wisselen elkaar in sneltreinvaart af op deze site, vergeleken met hun drie is Mr.Salazer. juist een schatje.quote:Op zondag 31 juli 2016 08:03 schreef renwan het volgende:
Eerst vond ik Tong80 de meest irritante user van dit forum maar sinds jij terug bent heb je die eer ruimschoots overgenomen. Chapeau!
Salazar is een baasquote:Op zondag 31 juli 2016 08:16 schreef Mr.Galaxy. het volgende:
[..]
Tong80, Matthias24 en Possetje wisselen elkaar in sneltreinvaart af op deze site, vergeleken met hun drie is Mr.Salazer. juist een schatje.Kun je nagaan..
Salazar is best ok inderdaad, maar niet tegen hem zeggen dat je dit van mij weet, ik wil hem soms wel een beetje kunnen stangen.quote:
Deze manquote:Op zondag 31 juli 2016 08:29 schreef Mr.Galaxy. het volgende:
[..]
Salazar is best ok inderdaad, maar niet tegen hem zeggen dat je dit van mij weet, ik wil hem soms wel een beetje kunnen stangen.![]()
Maar door die andere drie hiervoor genoemden krijgen wij amper nog ruimte op het podium hier.![]()
Er moet duidelijk een Fok!herstructureringsplan komen en snel!
Ik vind MrSalazer wel erg grappig. Net of hij coke gebruikt voordat hij gaat FOK!en.quote:Op zondag 31 juli 2016 08:29 schreef Mr.Galaxy. het volgende:
[..]
Salazar is best ok inderdaad, maar niet tegen hem zeggen dat je dit van mij weet, ik wil hem soms wel een beetje kunnen stangen.![]()
Maar door die andere drie hiervoor genoemden krijgen wij amper nog ruimte op het podium hier.![]()
Er moet duidelijk een Fok!herstructureringsplan komen en snel!
Plaats eens wat uit je portfolio!quote:Op zondag 31 juli 2016 01:38 schreef possetje het volgende:
Hoi ik ben vroeger profesioneel fotomodel geweest
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |