FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Giovanni eerste Nederlander met alle 145 Pokémon
tong80vrijdag 29 juli 2016 @ 11:20
Giovanni van Scherpenzeel (20) is de eerste Nederlander die alle 145 Pokémon gevangen heeft in het smartphonespel Pokémon Go. De stertrainer heeft daar drie volle weken over gedaan.

?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.9

Vervolgens wordt er in het topic over deze mededeling, waar een krantenartikel aan toe is gevoegd, volop gediscusiëerd. Ik zat hardop te lachen over de termen die langs kwamen. Abracadabra en Esperanto zijn denk ik beter te begrijpen als Pokémon-leek. Het leuke is dat deze volwassenen dood serieus zijn. Dat is prima, ben ik ook over mijn hobby's en interesses. Als ik in klaagbaak iets post en iemand reageert met: 'Waar maak je je druk om'? Of, 'Het is maar voetbal' word ik pissig. Daarom maak ik het ook niet belachelijk, ik verwonder en stiekem bewonder ik. De passie en de normaliteit van Pokémonjagers werkt aanstekelijk. Ik volg het links en rechts, her en der, niet op de voet maar wel met oprechte interesse.

media_xll_8923530.jpg

Rezania: 'Giovanni ook echt. :D Maar dan geen Mewtwo hebben, de ironie.' :P
Zelfscanner: 'Is die dan ook naar Azië geweest? Farfetch'
Amsterdamsebrabo: 'Had ie uit een ei!'
KingRadler: 'hij is nauwelijks de deur uit geweest. hij heeft ook flink eieren zitten broeden'
Amsterdamsebrabo: 'Ik had gelezen dat je ze in Europa niet wild kunt vangen, hetzelfde als een Tauros. Maar in zijn interview benoemde hij dat hij ze wel uit 10km eieren had gekregen, en daar had hij "heel veel geluk bij" benoemde die.'
SebbeSwensje: 'Ja leuk, gewoon telefoon rooten en GPS spoofen i.c.m Pokevision'
Cirilico: 'Knap, als ik tot nu overal lees dat mensen die constant eieren broeden (zga)nooit een region specific pokemon uitbroeden. En hij krijgt ze allemaal.' :)
Geitenbrei: 'Ik heb pas 1 keer een 10 km ei gekregen :( Ben inmiddels bij level 18. Gek toch.'
Amsterdamsebrabo: 'Kreeg m'n 2e op lvl 19 en vandaag mijn derde op lvl 22... dus ik denk het niet, of we hebben beide pech!'
Jaytje07: 'Toch jammer dat ze in 5km eieren zouden zitten volgens alle overzichten en tevens werkelijk nog nooit gehoord dat er iemand een Tauros, Kengaskan of Farfetched in een ei heeft gehad. Dus het gaat hier gewoon om een spoofer. Niets mis mee, maar doe dan gewoon niet zo tof en geef dat toe.'
Cirilico: 'Heb wel op internet gelezen dat een aantal personen zeggen zo'n pokemon uit een ei te hebben gekregen, maar wel uit een 10km ei, en slechts eenmaal.'
Amsterdamsebrabo: 'Ik zit op 5.1km van de 10 met mijn ei, dus mocht ik Tauros/Farfetch'd (hopelijk Farfetch'd) eruit krijgen, laat ik het jullie weten. Maar dat weet ik dus pas morgen ben ik bang'' :D
Norrage: 'Als het echt zo kunnen zou het 100en keren op internet verschijnen. Allemaal spoofers dus.'
Norrage: 'wst zeg je? Dit?'
images?q=tbn:ANd9GcROZTxvt3wSEM4cekIlfh8ERzCrxONFoJVpHB_YhGaSeU9ekytFzA

Heerlijk..... _O_ :7 _O_

:P

quote:
Giovanni eerste Nederlander met alle 145 Pokémon

Werkdagen
Giovanni, deze zomer geslaagd voor de havo, geniet op dit moment van zijn zomervakantie waardoor hij alle tijd heeft om op jacht te gaan naar Pokémon. ,,Ik ben elke dag op pad geweest. Ik besteedde er dagelijks zo'n zes tot acht uur aan, het leken wel werkdagen. Maar ik pakte tussendoor mijn rust wanneer ik het nodig had."

Hij legt op website Pokemon Go Guide uit hoe hij zo snel aan alle Pokémon kon komen. Giovanni kwam bijvoorbeeld aan zeldzame beestjes door zoveel mogelijk zogenaamde broedmachines te kopen, daarin Pokémon eieren uit te broeden die elk een compleet willekeurige Pokémon opleveren.

Hij heeft daar wel wat geld in moeten steken. De broedmachines kosten in het spel 150 Pokécoins. Spelers kunnen honderd Pokecoins kopen voor 99 eurocent.

Geluk
De laatste loodjes waren het moeilijkst, maar Giovanni geeft toe dat hij ook veel geluk heeft gehad. Zo zijn er in zijn woonplaats Den Helder twee hele goede plekken om Pokémon te vangen. Er komen altijd veel Pokémon op de hotspots af, waardoor hij daar altijd wel door twee of meer Pokémon omringd werd. Ook heeft hij gebruik gemaakt van websites die de locaties van bepaalde Pokémon in kaart brengen.

Hij is niet van plan te stoppen met het spel, ook al lijkt de lol er met een volle Pokémoncatalogus wel vanaf. ,,Ik heb mijn doelen alleen maar bijgesteld. Ik wil mijn Pokémon nu trainen tot ze zo sterk mogelijk zijn, zodat ik ook de sterkste speler in de buurt ben."

Hij kan niet wachten tot de aangekondigde updates van het spel. ,,Ik denk dat er aardig wat mensen in de rij zullen staan om met mij te ruilen."
http://www.ad.nl/digitaal(...)45-pokemon~acd2794f/

[ Bericht 9% gewijzigd door timmmmm op 29-07-2016 11:42:49 ]
timmmmmvrijdag 29 juli 2016 @ 11:48
Is weer eens wat anders dan nieuws over mensen die elkaar de hersens in slaan. Lekker met zijn allen achter virtuele beestjes aan _O_
bitterbalvrijdag 29 juli 2016 @ 11:49
Vet :D

Lees nu dat die er betaald voor heeft....
ZinInPizzavrijdag 29 juli 2016 @ 11:50
er zijn toch 151 Pokémon in Pokémon-Go
timmmmmvrijdag 29 juli 2016 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:50 schreef ZinInPizza het volgende:
er zijn toch 151 Pokémon in Pokémon-Go
Ja, maar de legendaries en ditto zijn nog niet beschikbaar. Op het risico af dat ik straks in Tongs rijtje in de OP terecht kom.

Overigens komen overige generaties ook nog
zovtyvrijdag 29 juli 2016 @ 11:57
Niks zo mooi als mensen met een passie. Of het nou gaat om pokemon, voetbalfans, of oneliners op een forum.
#ANONIEMvrijdag 29 juli 2016 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:57 schreef zovty het volgende:
Niks zo mooi als mensen met een passie. Of het nou gaat om pokemon, voetbalfans, of oneliners op een forum.
Amen _O_
Strangervrijdag 29 juli 2016 @ 12:06
Heb je zelf een smartphone, tong?
BrandXvrijdag 29 juli 2016 @ 12:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:57 schreef zovty het volgende:
Niks zo mooi als mensen met een passie. Of het nou gaat om pokemon, voetbalfans, of oneliners op een forum.
timmmmmvrijdag 29 juli 2016 @ 12:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:49 schreef Yasmin23 het volgende:
Vet :D

Lees nu dat die er betaald voor heeft....
Maakt dat uit? Die functie zit er ook niet voor niks. Volgens mij kan ik lure modules, incubators en lucky eggs kopen tot ik een ons weeg (en jij en ik weten dat ik dan héél veel spullen heb), maar dan nog heb ik over 2 maanden nog niet alle pokemon
opgebaardevrijdag 29 juli 2016 @ 12:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 12:27 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Maakt dat uit? Die functie zit er ook niet voor niks. Volgens mij kan ik lure modules, incubators en lucky eggs kopen tot ik een ons weeg (en jij en ik weten dat ik dan héél veel spullen heb), maar dan nog heb ik over 2 maanden nog niet alle pokemon
pokemon go nerd gespot

Ik heb gewoon geen enkel idee waar jij het over hebt, ik voel me oud en dom (mer dan anders)

Maar is dit een puike prestatie van Giovanni of is hij nr 19.357 ter wereld die dit voor elkaar krijgt?
bitterbalvrijdag 29 juli 2016 @ 12:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 12:27 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Maakt dat uit? Die functie zit er ook niet voor niks. Volgens mij kan ik lure modules, incubators en lucky eggs kopen tot ik een ons weeg (en jij en ik weten dat ik dan héél veel spullen heb), maar dan nog heb ik over 2 maanden nog niet alle pokemon
Om die eggs uit broeden moet je lopen toch?

Maar ik dacht dat die alle Pokemon had verzameld door ze allemaal ook echt tegen te komen.
tong80vrijdag 29 juli 2016 @ 12:31
-meegenomen naar FB-

[ Bericht 98% gewijzigd door timmmmm op 29-07-2016 12:45:09 ]
tong80vrijdag 29 juli 2016 @ 12:33


[ Bericht 100% gewijzigd door tong80 op 29-07-2016 16:21:40 ]
bitterbalvrijdag 29 juli 2016 @ 12:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 12:33 schreef tong80 het volgende:
Daar heb je het al. Nu gaan de kenners hier verder met hun geabracadabra. Daar is POK voor.

Alsof Ronald Reagan destijds 'Born in the USA' gebruikte bij zijn verkiezingskcampagne, omdat ie de tekst van het anti-Amerika lied niet begreep.

:P
Ik ben nog niet zo'n expert dat ik in het Pokemon forum terecht kan... :P
sp3cvrijdag 29 juli 2016 @ 12:41
dit lijkt mij gewoon NWS van dezelfde orde als die overwinning van Max V.
probeervrijdag 29 juli 2016 @ 13:01
GPS Spoofing?
Twiitchvrijdag 29 juli 2016 @ 13:04
Gewoon flink wat centen er tegenaan gegooid dus. Dat en veel geluk hebben. Wat een prestatie :')
byahvrijdag 29 juli 2016 @ 13:10
Ik vermoed dat hij lekker gecheat heeft :')
Redbullkidvrijdag 29 juli 2016 @ 13:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 12:29 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

pokemon go nerd gespot

Ik heb gewoon geen enkel idee waar jij het over hebt, ik voel me oud en dom (mer dan anders)

Maar is dit een puike prestatie van Giovanni of is hij nr 19.357 ter wereld die dit voor elkaar krijgt?
Tja, hij heeft een site gebruikt waar je kan zien waar de Pokemon zijn. Ik heb dit nog niet gedaan en heb 115 Pokemon in mijn dex.

Daarnaast heb ik een 40 u p/w baan en hij vangt de hele dag Pokemon. Ik zou zeggen zoek een baam :7
playireliavrijdag 29 juli 2016 @ 13:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 13:01 schreef probeer het volgende:
GPS Spoofing?
Dan kan je je jouw poppetje teleporteren naar elke locatie op de wereld die je wilt en daar spelen.
probeervrijdag 29 juli 2016 @ 13:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 13:12 schreef playirelia het volgende:

[..]

Dan kan je je jouw poppetje teleporteren naar elke locatie op de wereld die je wilt en daar spelen.
Excuses, ik had me iets duidelijker uit moeten drukken:

Volgens mij heeft hij dit bereikt dmv gps spoofing of APK maps oid.
Anoonumosvrijdag 29 juli 2016 @ 13:26
Op je 20e klaar zijn met de havo :')
Nachtwensvrijdag 29 juli 2016 @ 13:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 13:26 schreef Anoonumos het volgende:
Op je 20e klaar zijn met de havo :')
Oordelen over mensen wiens levensituatie je niet kent :')
#ANONIEMvrijdag 29 juli 2016 @ 14:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:52 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ja, maar de legendaries en ditto zijn nog niet beschikbaar. Op het risico af dat ik straks in Tongs rijtje in de OP terecht kom.

Overigens komen overige generaties ook nog
Jouw UI x1000000000 :')
raptorixvrijdag 29 juli 2016 @ 15:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 13:26 schreef Anoonumos het volgende:
Op je 20e klaar zijn met de havo :')
Als je eerst Mavo doet, en je zakt een keertje dan ben je gewoon 20, overigens zelf ook 2 keer blijven zitten.
tong80vrijdag 29 juli 2016 @ 19:35
Ik heb zeven jaar over de Havo gedaan. Zakte in het zevende jaar. Ben zonder diploma van school gegaan. De medeleerlingen begonnen me met U aan te spreken. Ging me net even te ver.

:P
tong80vrijdag 29 juli 2016 @ 19:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:48 schreef timmmmm het volgende:
Is weer eens wat anders dan nieuws over mensen die elkaar de hersens in slaan. Lekker met zijn allen achter virtuele beestjes aan _O_
Ik kwam een vriend tegen. één meter 92. Breed en een hardcore baard. Speelt en zingt in Insert Coin, een underground gitaarband. Keek me amper aan, helemaal verloren in zijn wereld. Hij probeerde het me uit te leggen. Eitjes en pakken, trainers en gyms, het was alsof ik examen deed op het CIOS. Aandoenlijk enthousiast was de grote brombeer.

:P
#ANONIEMvrijdag 29 juli 2016 @ 19:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 14:04 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Jouw UI x1000000000 :')
Dat is humor om te lachen.
tong80vrijdag 29 juli 2016 @ 19:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 11:57 schreef zovty het volgende:
Niks zo mooi als mensen met een passie. Of het nou gaat om pokemon, voetbalfans, of oneliners op een forum.
Precies. Ik heb ook dingen waar ik me in verlies. Moet wel uitkijken, ik ben mateloos en verslavingsgevoelig. Ik drink niet ik zuip, ik rook niet ik paf, ik ben niet verliefd ik gooi er heel m'n ziel en zaligheid in. Alleen op FOK! weet ik maat te houden en post gewoon af en toe een beetje hier en daar.

:P
Straatcommando.vrijdag 29 juli 2016 @ 20:41
Ja leuk iemand heeft tientallen zo niet meer euros tegen het spel aangegooid. Echt een prestatie.
Geraltvrijdag 29 juli 2016 @ 20:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2016 13:26 schreef Anoonumos het volgende:
Op je 20e klaar zijn met de havo :')
Ik ben 39 en ben ook klaar met de havo. Wat is je probleem? :@
hugecoollzondag 31 juli 2016 @ 17:59
Die post van Rezania is wel ondergewaardeerd
tong80zondag 31 juli 2016 @ 18:38
quote:
14s.gif Op zondag 31 juli 2016 17:59 schreef hugecooll het volgende:
Die post van Rezania is wel ondergewaardeerd
Welke post :?

:P
hugecoollzondag 31 juli 2016 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 18:38 schreef tong80 het volgende:

[..]

Welke post :?

:P
Die jij in je OP hebt gezet. Over Giovanni en Mewtwo :P
tong80zondag 31 juli 2016 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 18:40 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Die jij in je OP hebt gezet. Over Giovanni en Mewtwo :P
Ik zie niks van ene Rezania in de OP.

:P
tong80maandag 1 augustus 2016 @ 12:32
De gegevens van Pokémon Go-spelers zijn niet verloren gegaan na de update van zondag, zeggen de makers van de mateloos populaire app geruststellend. Gebruikers moeten opnieuw inloggen met het e-mailadres dat ze hadden gebruikt om hun account aan te maken. Dan zijn de problemen opgelost.

Pokémon stuurde zondag een update van de game. Veel gebruikers zagen na het bijwerken ineens dat hun accounts waren gereset. Met andere woorden: ze moesten weer helemaal op nul beginnen, ze waren alle gevangen beestjes en alle behaalde levels kwijt. Op Twitter deden ze bedroefd en paniekerig hun beklag.

Volgens Pokémon Go ''heb je mogelijk onbewust een ander account aangemaakt door met een ander e-mailadres in te loggen''.

http://www.telegraaf.nl/d(...)ns_niet_kwijt__.html

:P